Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Paliwo w wakacje będzie droższe

Utworzony przez ~tom~, 13 czerwca 2009 o 11:58
Podwyżki ze względu na popyt- nic więcej. Łoją nas konsumentów za każdym razem- jak wzrastają ceny na ropę i przy każdej innej okazji
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cena gazu LPG ma wzrosnąć do 1,75 zł - ha,ha,ha już nas łupią po 1,82 zł STATOIL,ORLEN-JEDNA BANDA ZŁODZIEJI!!!
0
Orlen gleboka Pb95 4,43 zl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to juz im niewiele brakuje!! na zygmuntowskich 5gr taniej na litrze!
0
Ta to odliczcie podatek to Pb95 bedzie kosztowało max 2,80zł w wakacje
0
~tom~ napisał:
Podwyżki ze względu na popyt- nic więcej. Łoją nas konsumentów za każdym razem- jak wzrastają ceny na ropę i przy każdej innej okazji
człowieku, gdzie ty tankujesz???? ja tankowałem kilka dni temu za 1.64 zł właśnie na orlenie więc nie wiem gdzie ty taką drogą stacje znalazłeś. poza tym to przypomnijcie sobie sytuacje sprzed kilku bądź kilkunastu miesięcy jak gaz był po 2.30 zł
0
to powyższe miało być do 2 postu a nie do 1. sorki
0
Ja tankowałem dzisiaj w dzwoli za 1.45
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: