Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Litości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gonić tych nierobów, darmozjadów i próżniaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka parada równości? To ma być równość? Ja nie chcę się równać z pederastami i innymi dewiantami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest za jakies glupie okreslenie "Parada Równości". Powinno byc Parada Zboków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł miałby sens, gdyby autor odniósł się do tego czy ktoś - i ewentualnie kto - reprezentował lubelskie na Paradzie Dewiantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pedkom i lesbom mówimy stanowcze NIE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta parada nie ma nic związanego z Lublinem więc po co ten portal o niej informuje? Po drugie to uczestników nie było więcej jak tysiąc. Gratulacje dla montera ujęć, świetna robota!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a zaczeło sie ok 1973 roku na zjezdzie psychiatrów gdzie doszło do głosowania ,przy małej frekwencji ,a rezultatem była sentencja ,że pederastia i lesbijstwo nie są chorobami psychicznymi ,i proszę co my tu teraz mamy? hydra dewiancka ze spermą zamiast mózgu określa nam ,większości ,co to jest równość i tolerancja ,byłoby to śmieszna ,gdyby nie było takie żałosne.Ostatecznie stara grecja ,a potem rzym upadł był ,jak sie to cholerstwo rozpleniło i też wzieło za małżeństwa,nihil novi sub sole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było, jest i będzie. Tylko w czasach ciemnoty nosili oni habit, w teraźniejszych czasach w końcu w cywilizowanych krajach lesbijki lub gejowie nie są kamienowani. Co was obchodzi co kto robi w łóżku? Ja jestem tylko przeciw pedofilii. Od dzieci precz z lapami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Córka woja była by szczęśliwa.  ech...............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ostatnia taka parada. Po październikowych wyborach zrobimy z tym porządek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...