Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parczew > Zmasakrował ludzi wracających z pogrzebu

Utworzony przez co ???, 3 października 2008 r. o 18:53
to jest jakaś choroba , gdzie można jeździć po alkoholu ??? jaki lekarz mu to wydał? też na to samo chory ?????? Teraz większość kierowców będzie kombinowało na tą rzekoma chorobę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WY ku*** POje***E PISZECIE NIEPRAWDE NAWET NIE MACIE POJECIA JAK TO BYLO TA BABA MU WYLAZLA Z TYM UPOSLEDZENCEM A WY POje***A GAZETO MACIE PRZEje***E WY ku*** NIE DOMYTE NIE PISZCIE GLUPOT !!!! ODpier***CIE SIE OD NIEGO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czape orczyka, bedzie spokoj.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wam coś powiem niemacie pojęcia o niczym a piszecie gupoty bo wy wieżycie gazetom jak to nie wasza sprawa co sie z tym stało każdemu sie mogło zdażyc a asz tak pijany to on niebył ze mógł by ten wypadek spowodować przez alkochol ta dziewczyna wiedziala ze on jest po alkocholu to czego wchodzila mogla nie wchodzic do samochodu i to jej wina tak samo mogła nie wejśc a on bardzo dobrze jezdzii mi sie wydaje ze to chamulce czy cos takiego bo ja wiem jak on jezdzi niemacie o nim prawa mówic złych rzeczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...