Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parking w Plazie ma być płatny, nawet dla klientów

Utworzony przez Stefan, 17 września 2010 r. o 08:42
[quote name='Ari' date='17 wrzesień 2010 - 09:33 ' timestamp='1284708836' post='348625'] W tej gazecie czytałem przed wybudowaniem Plazy że będzie parking z którego będą mogli korzystać bezpłatnie nie tylko klienci,z uwagi że budowa zabrała spory parking bezpłatny.Czyli z Ickiem na gębe nie powinno się umawiać. [/quote dokladnie tak! Cwaniaki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ita napisał:
Złote Tarasy.
Złote Tarasy znajdują się w Warszawce a nie w biednym Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może czas zacząć korzystać z komunikacji miejskiej... Swoją drogą rzeczywiście było obiecane utrzymanie bezpłatnego parkingu. A jest on na tyle duży, że zawsze znajdzie się miejsce na poziomie -2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crai napisał:
Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest wprowadzenie parkingu - pierwsze 3 godziny gratis, kazda nastepna platna. W ten sposob klient w 3 godziny jest w stanie odwiedzic interesujace sklepy nie ponoszac kosztow, a osoby zostawiajace tam samochody na caly dzien przestana je tam zostawiac, bo musieliby co 3 godziny przeprakowac auto na nowo. Rozwiązanie to świetnie sprawdza się przy centrach handlowych na zachodzie.
Popieram jak najbardziej. 3 godziny wystarczy na zakup oraz na film a ludzie nie będą musieli płacić za parking.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plaza ??
Ostatnio edytowany 17 września 2010 r. o 12:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahah to artykuł sprzed roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porada do 3 godzin parking powinien być bezpłatny (jest to czas na zakupy i obejrzenie filmu w kinie). Natomiast skasuje się te osoby które parkują przez cały dzień i pracują w bliskim centru Plazy. Dla nich niech wprowadzą opłatę za każdą godzinę ponad 3 godziny po 10 zł. Rozwiązanie proste i skuteczne i ten sposób Plaza nie straci klientów przyjeżdżąjących swoim samochodem na zakupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
as napisał:
Płaci się za parking w Złotych Tarasach w centrum Warszawy i w Galerii Krakowskiej w centrum Krakowa
Tak, kolego w galerii Krakowskiej się płaci, tylko w swojej głupocie zapomniałeś dopisać, że 1 godzina jest bezpłatna, za drugą się płaci (jeśli dobrze pamiętam) 2-3 zł, i każda kolejna jest płatna bodajże po 4 zł (stawka z krakowskich ulic. Ponadto zauważ niedoinformowany przyjacielu, że przy Galerii Krakowskiej i Złotych tarasach funkcjonują dworce. To tyle na ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak - pora zacząć zbierać na kary za niedotrzymane obietnice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim razie moja noga tam więcej nie postanie. Do kina będe jeździł do innego miasta. A zakupów i tak tam nie robię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież potrzebują kasy na spłacenie tej kary za niedotrzymanie umowy. To skąd wezmą, jak nie z klientów? Najprostszy sposób - parking zrobić płatnym. Ale raczej się przeliczą. Stracą wielu klientów, zostaną im tylko dzieci plazy, które i tak przychodzą tam żeby się pokazać, a nie po to żeby coś kupić (chyba że ten syf z kfc itp.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co wy myśleliście że żydów da się wyrolować? Jeszcze będziecie im dopłacać do interesu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest rozwiązanie biznesowe??? No to zarząd Plazy bardzo się zdziwi bo wprowadzając opłaty za parkowanie nie nachapią się pieniążków a wręcz stracą klientów. Wiele osób odwiedza to miejsce tylko dlatego że jest tam gdzie zaparkować i wtedy spokojnie można zrobić zakupy. Jeśli nie będzie takiej możliwości to ludzie skorzystają z Olimpu gdzie nie trzeba płacić za parking. Idąc na zakupy lub do kina spokojnie trzeba poświęcić około 3 godzin co utworzy ładną sumę do zapłacenia za parkowanie. Ja na pewno nie będę korzystał wtedy z Plazy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znając życia, jak tylko wprowadzą opłaty to znowu nie odgonią się od klientów, wszystkie miejsca będą zajęte, Lublin jest biednym miastem, trzeba nam choć odrobiny luksusu, dlatego płatny parking w Placie będzie tym co będzie nas łechtało, skoro biedoty nie stać za to zapłacić więc my jak zapłacimy będziemy czuli się lepiej... kogo nie stać płacić te kilka złotych za parking to nie stać też wydać kilku stów na zakupy, takiego nikomu nie trzeba, ani sprzedawcom, ani innym klientom, którym zajmują miejsce... na pewno nie będzie tak, że przez płaty parking ubędzie klientów, przeciwnie, będzie ich znacznie więcej, tych co nie stać będą chodzić na piechotę, tych co stać będą parkować... biedacy, choćbyście się zebrali i se***ali w Plazie na raz to i tak nie zmienicie nic, nie dla was zbudowane jest to centrum, jak nie macie kasy to krowi doić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego kinomani mają być zwolnieni z opłat??? Jeśli idę na zakupy to spędzę tam tyle samo czasu co osobą idąca na film. Jeśli już chcą wprowadzić opłaty to DLA WSZYSTKICH bez wyjątku, nawet dla pracowników galerii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy urzędnicy parkują w Plazie? WIększośc urzędów zaczyna pracę o 7.30, góra 8 a Plaza otwiera swoje podwoje dopiero o 9. Czasami parkuje w Plazie jak mam coś do złatwienia na mieście i zazwyczaj przechodząc przez galerię cos kupuje , w kiosku, w Stokrotce zrobię zakupy , wejdę do kilku sklepów, obejrze wystawy - może mi się coś spodoba i kupię? Jesli parking będzie płatny to moja noga raczej juz tam nie postanie i nie wzbogacę w żaden sposób kupców plazowych. Poza tym nie zauważyłam, zeby był jakiś problem kiedykolwiek ( poza okresem przedświątecznym) żeby z palcem w oku nie dało się znaleźc miejsca na poziomie -2. A ze wszyscy maniacko jeżdżą w kółko po -1 to już inna sprawa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli parking będzie płatny to moja noga raczej juz tam nie postanie i nie wzbogacę w żaden sposób kupców plazowych.
Twoja nie postanie, ale za to wiele innych postanie, tych, którzy nie chcą biedoty w centrum, której nie stać zapłacić za parking... proste...kogo nie stać niech kupuje ubrania pod zamkiem, w ciuchlandach, jedzenie też w innych budach, a nie w Plazie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Mareku niestety Ty też zaliczasz się do biedoty w tym kraju. Jest to pewien szczególny rozmiar biedoty- biedota intelektualna. Inaczej nie da się określić człowieka który czuje się dowartościowany po tym jak zapłaci za parking w centrum handlowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mieszkam 500m od Plazy, chodzę tam zwykle na piechotę, mi nic nie zawadza to, że parking będzie płatny, czy darmowy... chodzi o to, że ludzie nie rozumieją, że nie wszystko jest dla nich, nie wszystko im się należy, Plaza jest prywatna, właściciel sobie ustala czy parking będzie płaty, czy darmowy, komu się nie podoba niech tam nie kupuje, nie parkuje... ale u nas ciągle panuje socjalistyczne myślenie, że to każdemu się należy, że to z ludem trzeba ustalić koszty, itd... poczytaj powyższe komentarze, pytanie 'dlaczego tak drogo?', 'pierwsza godzina ma być za dramo', 'pracownicy plazy też mają płacić!', 'zakazać wjazdu z instalacją gazową!', 'czego klienci kina mają mieć za darmo a inni płacić?' a co to gościa obchodzi? bo sobie tak właściciel ustalił... co to za pytania? co to za stwierdzenia? w przypadku tej inwestycji więcej by zarobili jakby był jednak płatny, bo to by było kolejną 'namiastką luksusu' dla lubelskiej biedoty, tj. by tam jeździli się właśnie dowartościować... z resztą, ci co by jechali faktycznie coś wydać to by nie żałowali kilku złotych na parking, a reszta co jedzie popatrzeć, zaparkować to by sobie darowała i nie blokowała miejsc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
ja mieszkam 500m od Plazy, chodzę tam zwykle na piechotę, mi nic nie zawadza to, że parking będzie płatny, czy darmowy... chodzi o to, że ludzie nie rozumieją, że nie wszystko jest dla nich, nie wszystko im się należy, Plaza jest prywatna, właściciel sobie ustala czy parking będzie płaty, czy darmowy, komu się nie podoba niech tam nie kupuje, nie parkuje... ale u nas ciągle panuje socjalistyczne myślenie, że to każdemu się należy, że to z ludem trzeba ustalić koszty, itd... poczytaj powyższe komentarze, pytanie 'dlaczego tak drogo?', 'pierwsza godzina ma być za dramo', 'pracownicy plazy też mają płacić!', 'zakazać wjazdu z instalacją gazową!', 'czego klienci kina mają mieć za darmo a inni płacić?' a co to gościa obchodzi? bo sobie tak właściciel ustalił... co to za pytania? co to za stwierdzenia? w przypadku tej inwestycji więcej by zarobili jakby był jednak płatny, bo to by było kolejną 'namiastką luksusu' dla lubelskiej biedoty, tj. by tam jeździli się właśnie dowartościować... z resztą, ci co by jechali faktycznie coś wydać to by nie żałowali kilku złotych na parking, a reszta co jedzie popatrzeć, zaparkować to by sobie darowała i nie blokowała miejsc...
swoją wypowiedzia udowodniłeś że z kasą u ciebie nie jest za dobrze, pokaż mi bogatego człowieka, który wyrzuca kasę w błoto? nawet jeśli to będzie marne parę złotych, widzisz czlowieczku, z ludźmi, którzy mają kasę jest tak, że zanim wyda niepotrzebnie złotówkę to się 10 razy zastanowi i właśnie dlatego ma kasę, ze o nią dba, prędzej na darmo wyda parę złotych biedniejszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...