Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parkingi w Lublinie. Plaza wprowadza opłaty za parkowanie

Utworzony przez crx, 8 października 2010 r. o 08:54
50 groszy to szokujacy wydatek dla lubelakow. Wozi sie VW 2 w gazie a tu jeszcze placic trzeba. Za 2 godziny normalnie złotówkę!! Skandal niebywaly Bardzo sie ciesze z wprowadzenia tej oplaty. Sam tam czesto parkuje jak trzeba w centrum cos zalatwic. Wole zaplacic tych pare groszy i miec dobre miejsce. Widze ze parkujacy tam na co dzien po 10 godzin juz placza na forum. I bardzo dobrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jerremiah napisał:
50 groszy to szokujacy wydatek dla lubelakow. Wozi sie VW 2 w gazie a tu jeszcze placic trzeba. Za 2 godziny normalnie złotówkę!! Skandal niebywaly Bardzo sie ciesze z wprowadzenia tej oplaty. Sam tam czesto parkuje jak trzeba w centrum cos zalatwic. Wole zaplacic tych pare groszy i miec dobre miejsce. Widze ze parkujacy tam na co dzien po 10 godzin juz placza na forum. I bardzo dobrze!
Tak pracuję w Centrum i parkuję pod Plazą. Bo nie mam innej możliwości. TY zachowujesz wyjątkowo "po polsku" bo cieszy cię sama możliwość utrudnienia życia innym. Powtarzam, że nie spotkałem się z sytuacją żeby nie było wolnego miejsca do zaparkowania bez względu na porę dnia. Dla wiadomości 'lublinka' - nie ma znaczenia marka auta bo na parkingu są wyrysowane koperty. Dobrze zaparkowane auto zajmuje JEDNĄ kopertę, bez względu na to czy jest to 'maluch' czy mercedes. Prawdą jest, że sporo osób ma problemy ze zrozumieniem tej prawidłowości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wchodze na dzinnik wschodni raz w miesiacu, i dzisiaj wszedlem i patrze o jestem na zdjeciu (czerowny samochod) :D:D:D::D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe, a na co do cholery idą nasze podatki? Państwo ma byc przyjazne obywatelom i o nich dbać , a nie mieć w. Ja podobnie jak Grześ nigdy nie miałam problemu z zaprakowaniem, owszem zdarza sie ze trzeba zrobić rundke ale jakoś sobie radzę. Uwaga o parkowaniu na dwóch miejscach bardzo słuszna. Jak będzie to płatne to moja noga tam nie postanie, są inne centra handlowe i tak w PLAZIE same badziewie po horrendalnych cenach- tylko metka zamiast " xing XIong" to zamieniona na " resreved" a przypadkiem żydki nie pobudowali się na miejscu ogromnego parkingu???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nie tylko kamienice nie nasze -ale i parkingi i ulice ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To ja pójdę, kupię lizaka za 1zł, a potem przy kasie pokażę bilet parkingowy powiedzmy za 3zł i dostanę jeszcze 2 zł reszty. A potem wyjadę, jeszcze raz wjadę i znowu 2 zł kieszeni. Kurcze, dziesięć takich akcji i pizza za friko.
Mam nadzieję, że ekonomii nie studiujesz, ani nie masz do czynienia z pieniędzmi... hehehe PS. Kupuj zapałki po 20gr szybcie nazbierasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jerremiah napisał:
50 groszy to szokujacy wydatek dla lubelakow. Wozi sie VW 2 w gazie a tu jeszcze placic trzeba. Za 2 godziny normalnie złotówkę!! Skandal niebywaly Bardzo sie ciesze z wprowadzenia tej oplaty. Sam tam czesto parkuje jak trzeba w centrum cos zalatwic. Wole zaplacic tych pare groszy i miec dobre miejsce. Widze ze parkujacy tam na co dzien po 10 godzin juz placza na forum. I bardzo dobrze!
A skąd taka suma? Gdyby tyle trzeba było płacić, nie ma problemu. Nikt by pewnie nie płakał, ale bardziej prawdopodobne jest, że będzie to kwota 2-3 zł za godzinę, a to już robi różnicę, szczególnie, jeśli parking nie będzie darmowy dla klientó Plazy. Bilet do kina - 16 zł + 9 zł za parking = 25 zł. Nie, dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ric napisał:
powinni zrobić jak w innych marketach tj. bezpłatnie np 3 godziny na zarobienie zakupów a dłuższy postój płatny
Właśnie o tak by było najpraktyczniej. A jak ktoś powiedział, że wjechał i ma zawsze miejsce brawo dla niego - nie wiem czym jeździsz - ja jeżdżę dużym samochodem - Berlingo i często odpuszczam sobie parking w Plazie bo tak jak powiedziałeś znajdzie się ktoś kto zaparkuje i to bagatela małym samochodem na półtora miejsca. - a ja też nie chcę się wciskać na siłę. Ostatnio z 2 razy zrezygnowałam z Plazy tylko dlatego, że nie miałam gdzie zaparkować. Powiem tak gdyby Olimp zburzył starą część stworzył tam galerię porządną taką jak ta nowa część plus kina - brakuje sklepów typu Cubus i Telly Weill czy jak to się tam pisze. To byłby najlepszą galerią handlową w Lublinie. A właściciele Plazy nie powinni się dziwić - zabrali jedne z najlepszych lokalizacji w Lublinie - kiedyś parking i teraz zdziwieni, że osoby pracujące na np. Sądowej parkują u nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grześ napisał:
Tak pracuję w Centrum i parkuję pod Plazą. Bo nie mam innej możliwości. TY zachowujesz wyjątkowo "po polsku" bo cieszy cię sama możliwość utrudnienia życia innym. Powtarzam, że nie spotkałem się z sytuacją żeby nie było wolnego miejsca do zaparkowania bez względu na porę dnia. Dla wiadomości 'lublinka' - nie ma znaczenia marka auta bo na parkingu są wyrysowane koperty. Dobrze zaparkowane auto zajmuje JEDNĄ kopertę, bez względu na to czy jest to 'maluch' czy mercedes. Prawdą jest, że sporo osób ma problemy ze zrozumieniem tej prawidłowości.
Musze się z Tobą nie zgodzić - nowe samochody tak wyprodukowane po 2007 są szersze dlatego ich mieszczenie się w kopercie jest na styk. Problem jest taki, że w Lublinie ludzie nie mają tendencji do cofania się i regulacji samochodu - właśnie by się zmieścić w kopertę - a to dlatego, że boją się, że może być to opacznie zrozumiane - jako wyjazd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...