Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Świeć Panie nad jego duszą... Straszna jest taka śmierć z zaskoczenia!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Qurwa a myśliwce tylko wódę piją i wiecznie pijani chodzą zamiast strzelać do dzików, We  wrześniu i październiku jeździłem na grzyby, w lasach i na obrzeżach lasów widziałem wiele ambon , żeby nie skłamać to prawie pod każdą leżały puszki z piwem albo butelki po wódce. To jak mają trafić myśliwce do tych dzików jak oni podczas polować piją na ambonach i w dodatku zaśmiecają las .
0
Qurwa a myśliwce tylko wódę piją i wiecznie pijani chodzą zamiast strzelać do dzików, We  wrześniu i październiku jeździłem na grzyby, w lasach i na obrzeżach lasów widziałem wiele ambon , żeby nie skłamać to prawie pod każdą leżały puszki z piwem albo butelki po wódce. To jak mają trafić myśliwce do tych dzików jak oni podczas polować piją na ambonach i w dodatku zaśmiecają las .
0
GDYBY CIEKAWY PASAŻER MIAŁ KAMIZELKĘ, CZYTALIBYŚMY TYLKO O USZKODZENIU POJAZDU
0
Jestem młodym myśliwym ( 3 lata w kole łowieckim)  Kiedyś z kolegą też myśliwym wybrałem się na zasiadkę na dzika. Siedzieliśmy na ambonie a że było zimno to wpiliśmy litr wódki. Obudziłem się skacowany w paśniku a kolega spadł z ambony i połamał nogę. Dobrze , że nam sztucerów nie ukradli gdyż też nie wiadomo jakim cudem pospadały z ambony i leżały w trawie. Od tamtej pory nie piję na polowaniach. Pozdrawiam kolegów myśliwych .  " Darz Bór " 
0
Świeć Panie nad jego duszą... Straszna jest taka śmierć z zaskoczenia!
wszystko dzieje się za sprawą Pana ...
0
Każdy z was na pewno nakłada kamizelkę po wyjściu z auta w podobnej sytuacji. A te tłumaczenia policjanta to już bez komentarza pozostawiam.
0
wszystko dzieje się za sprawą Pana ...
  To fakt, jednak nie bez kozery katolicy modlą się "od nagłej i niespodziewanej śmierci zachowaj nas Panie".
0
Dla własnego bezpieczeństwa dobrze byłoby nosić elementy odblaskowe zawsze,nawet w obszarze zabudowanym. szczególnie tam gdzie oświetlenie uliczne działa przez 2-3 godz. i nie ma chodników. Byłbym nawet za przepisem nakazującym noszenie po zmierzchu wszędzie na każdej drodze publicznej.
0
Ten Citroen to bez świateł jechał?
0
GDYBY CIEKAWY PASAŻER MIAŁ KAMIZELKĘ, CZYTALIBYŚMY TYLKO O USZKODZENIU POJAZDU
Tak jest! Współczucie dla rodziny tego pana ale niestety, sam jest sobie winien
0
Ten Citroen to bez świateł jechał?
widzę, ze dużo jeździsz samochodem, zwłaszcza w nocy.
0
Tak, dużo jeżdżę w nocy. Dodam jeszcze, że mam dobre światła i dostosowuję prędkość jazdy do warunków na drogach.
0
Tak, dużo jeżdżę w nocy. Dodam jeszcze, że mam dobre światła i dostosowuję prędkość jazdy do warunków na drogach.
To gdy oslepia cie samochód z naprzeciwka to widzisz człowieka bez kamizelki bo masz dobre światła. Nie bez powodu pieszy ma nakaz noszenia odblaskow.
0
Kolejny wypadek z udziałem dzikich zwierząt - przykra sprawa. Dla osób zainteresowanych obniżeniem ryzyka wypadków i szkód związanych z kolizja pojazdów z dzikimi zwierzętami gorąco polecam system elektroniczny system bezpieczeństwa VSS16, który w efektywny sposób ogranicza ryzyko kolizji pojazdów z udziałem dzikich zwierząt. System ten można juz nabyć na allegro. Więcej informacji na stronie facebook: sposób na jelenia.
0
Czego to ludzie nie wymyślą. Pokusiłem się i znalazłem ten system niby bezpieczeństwa na internecie. Kupiłem z ludzkiej ciekawości. Montaż faktycznie był prosty instrukcja montażu ok. Ale po zamontowaniu to mi dopiero kopara opadła jak miałem pierwszą a zaraz potem drugą możliwość go przetestować. W obu przypadkach sarny z daleka wiały w las tylko się kurzyło - fajny widok to był. Potem jeszcze raz widziałem sarnę z daleka wiejącą w pola. Super sprawa. Jadę sobie, włączam ten system i pikam a zwierzyna wieje w las. Dla myśliwych na nagonki to też dobra sprawa jest .
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: