Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pedofile atakują w sieci

Utworzony przez padlina, 20 grudnia 2009 r. o 13:23
Brejza nie ma pojęcia, o czym mówi. TOR nikomu nie został wykradziony, to projekt OpenSource, wspierany przez EFF. Niemerytoryczne wypowiedzi Brezjy powielane przez niedouczonych dziennikarzy to prawdziwy skandal - bo jak inaczej nazwać lobbing za ograniczaniem praw człowieka do wolnej i anonimowej komunikacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
padlina napisał:
Brejza nie ma pojęcia, o czym mówi. TOR nikomu nie został wykradziony, to projekt OpenSource, wspierany przez EFF. Niemerytoryczne wypowiedzi Brezjy powielane przez niedouczonych dziennikarzy to prawdziwy skandal - bo jak inaczej nazwać lobbing za ograniczaniem praw człowieka do wolnej i anonimowej komunikacji?
Ludzie bardziej światli, niż Brejza powinni zapoznać się z artykułem na Wikipedii. http://pl.wikipedia.org/wiki/Tor_%28sie%C4%87_anonimowa%29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof Berejza ,kolejny PO-wski czynownik,któremu marzy się ŁUKASZENKOWIZNA.Podsłuchy,inwigilacja obywateli,"kasowanie "niewygodnych. Wysokie wyroki skutecznie zlikwidowałyby ten nikczemny proceder bez ingerencji w prywatność internautów.Ale tu nie rozchodzi się o to aby złapać króliczka ale aby POgonić go-pedofil,złodziej,oszust to też wyborca i wiadomo że na PiS głosował nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcześniej jeszcze wykradziono amerykańskiej armii TCP/IP i wykorzystują go nie tylko pedofile, ale i hazardziści i oszuści internetowi. Bardzo proszę Panie Pośle o zajęcie się tą sprawą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kraju na Wisłą nikogo nie dziwi, że taki IGNORANT jest POSŁEM. Koleś (bo jak takiego nieuka nazwać) nie ma za grosz pojęcia, o czym pisze i się wypowiada. Gdzieś w którym kościele dzwoni..., ale nieważna rzetelność, najważniejsze żeby pisali, o nim, ale zrozumienie tematu to już poza możliwościami posła. P.S. to nam - obywatelom jest potrzebna ochrona ABW przed decyzjami takich "ekspertów"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie (p)ośle Brejza, grabisz pan sobie a także całej PO. Rozumiem, że pańskie "genialne" interpelacje są dlatego, że zbliżają się wybory i lepiej aby mówili, nie ważne jak, ważne że mówią (piszą). Niestety, społeczeństwo, prócz "moherowych" babć, dewotek i osób z nizin społecznych które dadzą się może i nabrać na pańskie oszczercze twierdzenia, ale spora większość społeczeństwa potrafi zweryfikować pańskie słowa. Głosowałem na PO i jest mi teraz wstyd. Niestety, PO jest kolejną partią, która nie liczy się u mnie i sporej części znajomych jako opcja na kartach do głosowania. Nie pozdrawiam pana i mam nadzieję, a wierzę że tak będzie, że odpowie pan prawnie za swoje stwierdzenia i słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zaczną gwałcić wasze dzieci matki rodzinę pozabijają cokolwiek to się ockniecie ludzie jeśli nie masz nic do ukrycia i jesteś uczciwy nie musisz się niczego obawiać nawet jeśli to jest konsumowanie własnych odchodów zdrówka na świeta hej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pan chyba żyje w jakimś swoim świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast czytać takie opowieści to proponuję posłuchać ludzi, którzy wiedzą o czym mówią http://www.vimeo.com/7730949 i mają coś sensownego do powiedzenia. Pan poseł też powinien posłuchać dyskusji do której link podałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gnojek nie poseł, jak widać o niczym pojęcia niema to cwaniak próbuje wojować z TORem pod publikę, jakiekolwiek dzieci tak naprawdę go nie obchodzą dla niego liczy się rozgłos i przyszłe głosy naiwnych wyborców.A tak w ogóle to kto na niego głosował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak zaczną gwałcić wasze dzieci matki rodzinę pozabijają cokolwiek to się ockniecie ludzie
no takie rzeczy piszesz i jeszcze się cieszysz - barani łbie? od łapania pedofili jest policja, a nie poseł który chce się wylansować na cudzym nieszczęściu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Białorusi, w Chinach - tam nie musisz się bać jeśli tylko robisz co ci każą i nie wychodzisz z szeregu. Szeregu ludzi-trupow, posłusznych jedynemu słusznemu systemowi. TOR jest często jedynym sposobem na wyjrzenie przez mur. A pzoa tym - TOR nie daje 100% anonimowości. Panie Bzyjza - skończ pan kłapać pragębą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan jaśnie poseł nie stał się celem gróźb tylko szeroko rozpoznawalnym pośmiewiskiem polskiego internetu. Wypowiada się na temat rzeczy, o których nie ma pojęcia, żeby zabłysnąć trochę na tle kolegów. Niech po kolei zgłosi projekty zakazania telefonów, listów pocztowych i na przykład samochodów. Pedofile mogą przecież się zdzwonić, napisać do siebie na papierze, a pod podstawówkę podjechać. Tak nie może być panie pośle Brejza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Oo~ - w 100% zgadzam się z Twoim zdaniem. Fajnie jest poczytać komentarze ludzi, którzy nie dają się nabrać na nieudolne zagrywki PR Berejzy. Nasze społeczeństwo wydaje się nie być głupie, kto go w takim razie wybrał?461FDE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Redakcjo, czy pan poseł B. płaci Wam za publikację takich bzdur? Bo jeśli nie, to więcej krytycyzmu i rozeznania w temacie proszę. Pan poseł rzeczywiście bardzo podpadł internautom, ale z zupełnie innego powodu.. I on sam na pewno wie doskonale dlaczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może oni chcą przelecieć p osła Brejze on ma taką chłopiencą buzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Redakcjo. Zwracam się z uprzejmą prośbą, by dziennikarze tworzący "Dziennik" w imię etyki dziennikarskiej, lub jeśli tę macie całkiem w nosie, to w imię zdrowego rozsądku i po to, by się nie ośmieszyć, zapoznali się z podstawową wiedzą na temat wirtualnej sieci TOR, by nie pisać o niej nieprawdy, albo nawet nie nieprawdy, a absurdalnej herezji. Redakcja opłaca dziennikarzy i za pewne stawia przed nimi pewne wymagania, co do stylu i poprawności wypowiedzi. Czy nie dało by się wymagać także poprawności merytorycznej, choćby na poziomie minimalnym? Należy zdać sobie sprawę, że poseł łajza Brejza jest albo głupi, albo stara się zmanipulować media, a Państwo na swoich łamach zamieszczacie "Wrzutki" bez sprawdzenia, jak by zupełnie nie interesował Państwa stan faktyczny, a jedynie budowanie atmosfery napięcia służącej sprzedaży informacji. Poseł Natomiast, wraz ze wspierającą go grupą interesów zyskuje kapitał polityczny, mogący posłużyć do ograniczenia naszych konstytucyjnych praw. Na forach hostowanych w sieci tor faktycznie w większości jest syf, taki jak na ścianie w szalecie, gdzie każdy może anonimowo napisać cokolwiek, ale przecież nikt nie bierze pod uwagę gróźb wypisanych w takich miejscach. Nie miałem do tej pory potrzeby korzystania z sieci anomimizującej, ale skoro mi się nie ufa (gdy ktoś stara się prawnie odebrać mi możliwość bycia anonimowym) to ja także nie ufam władzy, podejrzewając, że odebranie mi taj wolności posłuży do odebrania pozostałych swobód obywatelskich w przyszłości (na przykład wolności słowa) pozdrawiam Anonim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprzez tak głośne nawoływania on sam reklamuje TORa pedofilom. Wielu z nich do tej pory nie wiedziało o czymś takim, ale teraz już chyba wszyscy wiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak słucham wypowiedzi lamusów na tematy o któych nie mają pojęcia, to mnie krew zalewa. Idąc tym tropem, jeżeli 1% użytkowników internetu to pedofile, albo jakaś inna zaraza, to trzeba zablokować internet! Co za banda oszołomów?! Skąd oni biorą te deb***ne pomysły?! Przecież w tym kraju nie da się żyć! Drugi przykład - wszyscy legalizują konopie, bo jest to po prostu opłacalne (70mln zł rocznie kosztuje ściganie KONSUMENTÓW konopii, nie mówię o źródłach). USA legalizuje... Obama powiedział że nie będą ścigać, bo po co? Można? Można. W czechach od nowego roku można ze sobą nosić po ulicy 15g marihuany i poł apteki. - Krótko i zwięźle określili przepisy co wolno, a czego nie. Można? A u nas co? Bida i rozczarowanie... Gamonie na stołkach zamiast ułatwiać NAM życie, ułatwiają je SOBIE... To chyba nie o to chodzi, Panie Tusk, Panie Brejza, i cała reszto tej trzody... Poza tym równie dobrze możemy zbanować pokrzywy, bo jakby je spalić, to też będzie śmiesznie... Są zagrożeniem. Jeziora Mazurskie też są zagrożeniem, jakoś nikt ich nie zamyka... Przecież tyle ludzi rocznie tonie czy o na mazurach, czy gdzie indziej... Nie mogę się zorientować co oni kombinują. Chcą nam założyć na łeb HOMONTO I ORAĆ NAMI POLE! Społeczeństwo po okresie powojennym staje się zbyt świadome? Czyżby internet 'zbyt szeroko' otwierał ludziom głowy, że trzeba go przykrócić? Zbyt dużo 'niezidentyfikowanych' osób w internecie? A czego byście chcieli? Przecież on po to jest, żeby anonimowo wymieniać dane! Panie Brejza, polecam gorącą herbate, kapcie i poczytanie kilku książek o zasadzie działania internetu, protokołach wymiany danych, TOR'ze, i kilku innych związanych z tym, o czym Pan szczeka, tematach. Proszę się nie komromitować... Jestem 'przeciętnym' studentem i nie mogę się zorientować jak to jest, że ludzie otwierają usta w dyskusjach o których nie mają pojęcia! Masakra! Sorry, ale jak chce coś powiedzieć, albo tymbardziej wyskoczyć nad tłum, to zabieram głos w sprawach o których mam cokolwiek do powiedzenia, ale skoro Pan Brejza jest na tyle ogarnięty, że wie, że TOR to straszne narzędzie w rękach pedofili, to ja pytam... Co z Chinami? Co z Tybetem? Co z obrońcami praw człowieka? Co z organizacjami antynazistowskimi? Przecież TOR pozwala tym ludziom spokojnie żyć, a nie bać się o nóż w plecach... Panie Krzysiu, 'oto polany kielon, więc wal go! może wreszcie wytrzeźwiejesz...' Gadać tylko po to żeby coś powiedzieć? BŁAGAM! Niech to najpierw będzie mądre....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak przy okazji... Panie szanowny POŚLE Krzysztofie Be, zanim Pan coś mądrego powie, proszę posłuchać mądrzejszych od siebie... http://www.youtube.com/watch?v=CJAIERgWhZQ...feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...