Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pensje na Lubelszczyźnie: Ile dostaje lekarz, a ile informatyk

Utworzony przez xox, 28 września 2010 r. o 13:21
Policjant, staż - 20lat, KWP Lublin.Starszy aspirant. 35960zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile ? Chyba to zero trafiło przez pomyłkę albbo "nasz" policjant policzył sobie nocne dyżury i konwojowanie tirów z Ukrainy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pielęgniarka w wiejskiej niepublicznej przychodni, 25 lat pracy - 1243 zł na rękę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka pensja taki informatyk. 5 na rękę jest spokojnie do wyciągnięcia po 2-3 latach dla informatyka w Lublinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doradca klienta w Lublinie z 2 letnim stażem, zależnie od prowizji 1200- 1500 netto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga zawodowa: Praca za granica (pierwsza na etat po studiach): 10 000 - 12 000 zł zależenie od kursu waluty. Pierwsza praca w Polsce na etacie - handlowiec, usługowa firma międzynarodowa 3.000 netto podstawy + samochód + telefon + komputer z netem + prywatna opieka medyczna + 150 zł w talonach + delegacje. Do tego premie za wykonanie planów sprzedażowych oraz prowizja od sprzedaży. Czasem wychodziło 10 000, czasem kończyło się na podstawie. Ostatnia praca w Polsce na etacie - handlowiec, lubelska firma usługowo-sprzedażowa, 3 500 netto podstawy + telefon + prywatna opieka medyczna. Premie trudne do realizacji dlatego ich brak :-) Aktualna praca - własna działalność gospodarcza - raz lepiej, raz gorzej. Na razie za krótko trwa (2 miesiące) aby wyciągać obiektywne dane. Pozdrawiam Aleksander
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownik lubelskiego sanepidu ponad 5 lat pracy 1215zł na rękę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do wynagrodzenia "lekarza" zapomnieli dopisac ze te dyzury sa kontraktowe (na dzialalnosci gospodarczej) ze stawka 40zl/h brutto. Sa +/- 2x tyle platne co dyzury z etatu, jednak nie schodzi sie po ich zakonczeniu (jak w przypadku etatowych - przekroczenie normy czasu pracy) tylko zostaje na kolejne 8h. S.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sad napisał:
Jaka pensja taki informatyk. 5 na rękę jest spokojnie do wyciągnięcia po 2-3 latach dla informatyka w Lublinie...
super. i ja o tym wiem, ale powiedz mi ile w Lublinie jest firm bądź zakładów pracy zdolnych zapłacić takie pieniądze. wskaż mi firmy gdzie dobry informatyk zarabia dobre pieniądze. jest ich zaledwie kilka ( na palcach jednej ręki można policzyć). stanowiska te są już obsadzone przez specjalistów i więcej firmy nie potrzebują. a przecież co roku PL czy UMCS opuszcza sporo świetnych informatyków już z jakimś doświadczeniem pracy. P.S. co do informatyka z artykułu za 1270 netto. co on takiego robi, bo informatyk to pojęcie bardzo ogólne. co on robi - programuje, administruje czy tylko instaluje drukarki i windowsy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..., a ile dostaje (zarabia) ksiądz każdej maści: 1) Arcybiskup; 2) Biskup; 3) Proboszcz; 4) Wikry; 5) Kapelani (rządowi też!) 6) Zakonnice; 7) Katecheci; 8)Organiści; 9) Kościelni; 10) Grabarze... Przepraszam jeśli ktośze Sług Bożych został pominięty - mile widziane uzupełnienia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z branży napisał:
super. i ja o tym wiem, ale powiedz mi ile w Lublinie jest firm bądź zakładów pracy zdolnych zapłacić takie pieniądze. wskaż mi firmy gdzie dobry informatyk zarabia dobre pieniądze. jest ich zaledwie kilka ( na palcach jednej ręki można policzyć). stanowiska te są już obsadzone przez specjalistów i więcej firmy nie potrzebują.
Ooo są są Np wspaniała firma CSF Polska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
..., a ile dostaje (zarabia) ksiądz każdej maści: 1) Arcybiskup; 2) Biskup; 3) Proboszcz; 4) Wikry; 5) Kapelani (rządowi też!) 6) Zakonnice; 7) Katecheci; 8)Organiści; 9) Kościelni; 10) Grabarze... Przepraszam jeśli ktośze Sług Bożych został pominięty - mile widziane uzupełnienia!
Wątek przedawniony ale masz tam mniej więcej napisane kto i ile z budżetu dostaje. Za rządów PiS dodam nie wiem jak jest teraz. Oto link http://www.racjonalista.pl/forum.php/s,45583
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
je***i lekarze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Wątek przedawniony ale masz tam mniej więcej napisane kto i ile z budżetu dostaje. Za rządów PiS dodam nie wiem jak jest teraz. Oto link http://www.racjonalista.pl/forum.php/s,45583
Wątek nie jest przedawniony, bo opróćż "Kto ile dostaje z budżetu" Słudzy Pańscy mają dochody z "Bóg Zaplać", a na ten temat panuje Święty Spokój Na Wieki Wieków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mało sie zarabia mozna zmienic zawsze prace na lepsza. Na siłe nikt nikogo nie trzyma. Jak zachorowałam to i tak musiałam iśc prywatnie bo państwową wizyte musze czekac rok. Kazdy narzeka mało zarabia na państwowej posadzie, to mam rade zwolnic sie i zatrudnić sie w Markecie w prywatnej Firmie. Odrazu chcielibyście wrócic do swojej poprzedniej pracy i zeby była taka pensja jaka zarabialiście. A ja sie zamienie z Prywatniej firmy na Państwowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...