Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Perseidy 2013: Nadchodzi noc spadających gwiazd

Utworzony przez wtf, 9 sierpnia 2013 o 12:58
Moje 3 letnie dziecko poznaje ze to Orion... Polecam Stellarium do sprawdzenia  bo córeczka śmiga na nim....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Pismaku (Pani Pismaczyno) autorze tych wypocin!! Podpis do zdjęcia informuje cały świat, że to sierpniowe Perseidy nad Piasecznem. I jest to totalna bzdura, jakich pełno w tym brukowcu. Otóż na zdjęciu zamieściliście gwiazdozbiór Oriona, a tenże w Polsce jest widoczny od listopada do maja. Żeby to wszystko się zgadzało, czytelnik o którym wspominacie, musiał robić zdjęcia na pólkuli południowej. Ale po cholerę się wysilać i pisac prawdę, kiedy "ciemny lud i tak to kupi"
0
A na zdjęciu jest orion - gł. gwiazdozbiór zimowego nieba. Jeśli miał być aktualny widok nieba to raczej łabędź, orzeł i lutnia. Pozdrawiam miłośników "fajerwerków" i mam nadzieję na bezchmurne noce w najbliższym czasie.
0
Witam, Polecam kosmiczną muzykę na http://bownik.w.interia.pl Doskonale nadaje sie jako podklad pod nocne obserwacje nieba
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: