Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piekarnia dla psów i kotów - Ardello Pesillo

Utworzony przez kingax20x, 9 listopada 2014 r. o 23:04
Witam, czy słyszeliście o piekarni dla psów i kotów - Ardello Pesillo? Ja dowiedziałam się niedawno i przyznam, że nazwa mnie zaskoczyła. :) Sklep prowadzi sprzedaż stacjonarnie i wysyłkowo, ja skorzystałam z tej drugiej opcji. Jestem zadowolona, bo to co kupiłam jest wysokiej jakości - karma/ciastka dla mojego psa i kota, posłanie i piękny obraz - malarki Ewy Sumińskiej. Myślę, więc że warto podzielić się tą informacją z innymi, na pewno wiele osób szuka ekologicznej żywności dla kotów i psów, a jak wiem nie jest tak łatwo ją wyszukać wśród wielu różnych. Co sądzicie o tej piekarence? Czy byliście w sklepie w Warszawie? Jestem ciekawa jak jest na miejscu. Proszę o Wasze wpisy. ;)
Ostatnio edytowany 10 grudnia 2014 r. o 18:53
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam jest po prostu cudownie psi raj moj jak tam wchodzi dostaje ślinotoku ciastka super, obrazy śliczne- bajkowe, kto nie był musi koniecznie odwiedzic to miejsce jak najbardziej POLECAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiłam w sklepie Ardello Pesillo ciastka dla mojego psa. MÓJ PIES ZWYMIOTOWAŁ I BYŁ CHORY PRZEZ 2 DNI!! Weterynarz powiedział, że to zatrucie pokarmowe. NIE POLECAM TEGO SKLEPU!!! Do tego ciastka wyglądają prymitywnie, ich skład jest jedną wielką niewiadomą, nie ma żadnych oznaczeń, nie ma podanego pełnego składu. ODRADZAM!!!   Adres tej piekarni/tego sklepu dla psów i kotów:   Ardello Pesillo, Warszawa, ul. Miodowa 23 lok. 123.
Ostatnio edytowany 14 stycznia 2015 r. o 21:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciastka tam sprzedawane nie posiadają składu,ani daty przydatności więc nie wiesz co dajesz psu. Cena to chyba jakiś żart 1 zł za ciasteczko wielkości dropsa. Sklep raz zamknięty raz otwarty nie wiem od czego jest to zależne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ciastka piekę sama... moje jadły z tego sklepu i nic im się nie działo... ale i tak wolę upiec sama :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w szoku, naprawdę coś takiego istnieje? I powiedzcie jeszcze, że sprzedają tam chleb w takich specjalnych opakowaniach - http://www.hellopak.pl/nasza-produkcja to już w ogóle nie uwierzę ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na prawdę ciekawy pomysł. Cieszy mnie, że ludzie coraz lepiej dbają o swoje psiaki. Ja swojemu na razie podaję głównie suchą karmę np. http://www.canivera.pl/ ale staram się też czasami coś dla niego ugotować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypiekane przekąski są też dobre z http://hubuform.pl/eko-smaki. Najważniejsze, że nie mają dodatków, są wypiekane o różnych smakach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...