To prawa,ze naczelna nie ma kontaktu z pielegniarkami.Na audiencje tzreba zapisywać się jak do Papieża.Premie i podwyżki dzielone są potajemnie.Nikt nie zna zasad przyznawania,a byłam świadkiem jak koleżanka dostała sms z zapytaniem czy satysfakcjonuje ją podwyżka .To jest tzw indywidualna scieżka kariery.Efektywne zarządzanie pomyliło się z mentalnością jarmarczną;oplotkować,zastraszyć.Jestem dumna koleżanek,że po próbie wskazywania dyrekcji związkom zawodowym i problemu mobbingu[z podpisami]wystąpiły z listem otwartym.Jesteśmy w stanie podpisać się .Nie ma minimalnych norm zatrudnienia.Dyżury są z łapanki.Wiele osób przebywa na długotrwałych zwolnieniachi na te miejsca nie ma zatrudnianych pielęgniarek.12 godz dyżury dzielone są na tzw krótkie.Myśle ,że nam to juz wszystko jedno wchodzimy i wychodzimy.Tylko jest bezpośrednie zagrożenie życia pacjenta.Straszenie obcieciem tzw Zembalowego i pierwotnie podzieliły między sobą.Dziennikarze spowodowali to ,ze wycofano się z tego.Profesor ma 1,2 sekretarki i 30 pacjentów 2 pielęgniarki.Szpital to wielka familia.Mąż w radzie nadzorczej żona zastępczynią naczelnej.Chodzą słuchy ,że naczelna wybrana na polowaniuNie wpominając o administracji i powiązanich to tylko taki szczegół.Patrzą i liczą jak nas okraść.O zaległe powyzki 300 zł 2 pielęgniarki sądziły się z dyrekcją.Dyrekcje stac było na wynajęcie prywatnej firmy prawniczej.Jaki koszt?Nabicie kabzy komuś.[Jak jest akredytacja na dyżurze 4 pielęgniarki.Polityka kadrow spowodowała odpływ doświadczonej kadry.a młodziez omija ten szpital.W placach jestesmy zaniżone do wszystkich lubelskich szpitali.Do sąsiedniej kliniki ok 900-1000zł.Jestem dumna z koleżanek,że po latach straszenia,że za bramą 10 czeka podnoszą głowę..bo Polak zwykłł klękać tylko przed Bogiem.Trzymajmy się ,odwagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz