Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwszy McDonald's powstanie w Świdniku. Rusza budowa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 sierpnia 2017 r. o 16:10 Powrót do artykułu
aloo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tam ten shit postanowił zawitać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hura ale tylko w menu bedzie wiesmak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, może znajdzie się tam praca dla Krzysztofa Żuka, gdy wreszcie przestanie być prezydentem Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się wiesniacy rzuca to trzeba będzie slalomem jeździć i wiueśniakó omijać bo już chodza jak chcą. Gorzej niż na wsi na odludzi, a potem afery bo baba wlazła pod smaochód wpatrzona w smartfona jak w obrazek Matki Boskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dla pospólstwa niewątpliwa atrakcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ło panie ale bedzie biba na cału wieś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że ludzie z lUBLINA i innych gównianych łĘCZNYCH maja dużo kompleksów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to swidnickie pisiory beda zazeraly sie miesiwem w przerwach w modlitwach pod smolenskim gniotem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy na otwarciu pokradna balony jak  na otwarciu galerii, taki folklor smietnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to pozamiatane,bez samochodu nie kupie nic,myślą tylko o leniwych co im sie nie chce ruszyć na 2 m z samochodu i dalej zostanie tylko Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję przyszlym pracownikom uzerania sie z tamtejszymi ludzmi i ich mentalnoscia... sam jestem pracownikiem McDonalda i wiem.doskonale jakie buraki przyjeżdżają i zadaja tak debilne pytania ze zastanawiam sie czy sie smiac czy plakac z politowania Pozdrawiam i współczuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opamiętajcie się z tym najeżdżaniem na Świdnik. Miasto jak miasto. Pracowałam w obu i takiego chamstwa, buractwa i wieśniactwa jak w Lublinie w Świdniku ze świecą szukać. Generalizowanie i posługiwanie się stereotypami na temat Świdniczan świadczy o waszej inteligencji, arystokraci. Pozdrawiam, rodowita mieszkanka Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Twoją opinią. Nie rozumiem, skąd ta zawiść i kompleksy Lublina względem Świdnika. Czy to nowe zjawisko, czy tak było od dawna? Lublin ma ładne stare miasto i Plac Litewski - nikt tego nie kwestionuje - ma też długą i bogatą historię jako miasto (700 lat), ale cała reszta miasta - łącznie z prowincjonalną mentalnością mieszkańców robotniczych dzielnic Koziego Grodu - to już półka niżej niż w Świdniku. W Świdniku jest CZYSTO(!), spokojnie i kolorowo, ale nie pstrokato jak w Lublinie, tylko estetycznie. Ludzie, których stać, przenoszą się do Świdnika - większość osiedla Lotniczego (okolice Lidla, Kościoła NMP) to lublinianie, którzy wybrali Świdnik. Wystarczy przyjrzeć się tablicom rejestracyjnym na parkingach :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjmowanie na etaty otwarte? Z chęcią będę tam pracowała. Przynajmniej płacą na czas. Lepsze to niż kolejna galeria handlowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[ul] Mieszkałem w Lublinie i mieszkam w Świdniku przy czym zaznaczam że nie pochodzę z żadnego z tych miast ani z okolic. Kiedyś też miałem złe zdanie o Świdniku ale po 5-ciu latach w tym mieście nie wyobrażam sobie lepszego miejsca do życia, miasto się ciągle rozwija wszystko jest fajnie rozpanowane i jest przede wszystkim czysto i estetycznie, niestety Lublinowi daleko do Świdnika, właściwie nie ma czego porównywać[/ul]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor jest chyba z Chełma no przed restauracją w tym mieście były Mc 'd były w Białej i Zamościu . Poza tym LSW to tak jak dzielnica Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W co się bawią dzieci w Świdniku? W miasto. ☺
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak studiowałem na uniwerku w Wawie miałem w akademiku ludzi z całej Polski. Moja znajoma była z Lublina i kiedy mówiła, skąd pochodzi, ludzie często pytali, skąd - z Lubina?..Nie z LUBLINA. Ludzie często nie kojarzą tego miasta. Co niektórym coś się kojarzy z Majdankiem, KUL-em, innym z Krasickim lub Sztukmistrzem z Lublina Siengera. Ktoś tam wiedział, że Łazuka pochodzi z tego miasta. Ale na ogół z wiedzą o Lublinie bardzo mało lub niemal nic. Jak mówiłem w jej towarzystawie, że jestem ze Świdnika (40-tysięcznej dziury), ludzie obojętnie skąd, czy ze stolicy, czy  Górnego Śląska reagowali od razu - Aaaa, fabryka śmigłowców, Sokół, motocykl WSK-a. Także drodzy Lublinianie, za całym szacunkem (bo lubię Lublin) - nie bądźcie tacy do przodu. Ps. Nawet Budka Suflera zaczynała w naszym mieście w przyzakładowym klubie Iskra, bo w Lublinie nie było nigdzie takiego sprzętu i nagłośnienia do grania prób. Adios!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...Aha, z tego co jeszcze pamiętam, to mimo że w Lublinie jest sporo wyższych uczelni, to i tak w Świdniku jest większy odsetek ludzi z wyższym wykształceniem niż w Lublinie. Od zawsze Świdnik dzielił się głównie na robotników wykwalifikowanych i inżynierów, bo tego wymagała sytuacja w WSK. Jestem pewny że więcej "wioski" w negatywnym znaczeniu tego słówa, jest właśnie w Lublinie. Adios raz jeszcze! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...