Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany kierowca na szkolnej wycieczce

Utworzony 1 czerwca 2015 r. o 19:49 Powrót do artykułu
80 prócent polakuw jeździ na bani a policja wylapuje r tyko fartem nieh stano kolo kosciula to pewnje z 1 na 12 pijane tszewe tyko baby w cionrzy i to niekarzde.ADAMEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzwoniłem kilka dni temu na policję, z prośbą aby dokonanono kontroli kierowcy pojazdu, wcześniej aby policja się przygotowała.Pan mi odrzekł aby w dniu wyjazdu autokar przyjechał na komendę, to skontroluja. Na szczęście dziecko wróciło całe i zdrowe ale kontroli nie było. Szkoda. Lekceważyć sygnał, troskę, poczułem się źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorku 0,4 to nie pijany ! Tyle można mieć np w Niemczech, Francji czy WB i tam nie jest sie pijanym, więc nie siej popeliny. Kierowca był po spożyciu a nie pijany ! Cóż się nie robi żeby wzbudzić sensację...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca autobusu nie powinien nigdy pić alkoholu.Dziwne ze mu ludzie ryja nie poobijali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przymiotnik "pijany" nabiera widzę nowego znaczenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...