Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
80 prócent polakuw jeździ na bani a policja wylapuje r tyko fartem nieh stano kolo kosciula to pewnje z 1 na 12 pijane tszewe tyko baby w cionrzy i to niekarzde.ADAMEK
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dzwoniłem kilka dni temu na policję, z prośbą aby dokonanono kontroli kierowcy pojazdu, wcześniej aby policja się przygotowała.Pan mi odrzekł aby w dniu wyjazdu autokar przyjechał na komendę, to skontroluja. Na szczęście dziecko wróciło całe i zdrowe ale kontroli nie było. Szkoda. Lekceważyć sygnał, troskę, poczułem się źle.
0
Redaktorku 0,4 to nie pijany ! Tyle można mieć np w Niemczech, Francji czy WB i tam nie jest sie pijanym, więc nie siej popeliny. Kierowca był po spożyciu a nie pijany ! Cóż się nie robi żeby wzbudzić sensację...
0
Kierowca autobusu nie powinien nigdy pić alkoholu.Dziwne ze mu ludzie ryja nie poobijali.
0
przymiotnik "pijany" nabiera widzę nowego znaczenia...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: