Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piłka Nożna > Motor wygrał z Turem

Utworzony przez janek63, 23 sierpnia 2008 r. o 20:14
Brawo Motorek jestem bardzo szczęśliwy pozdrowienia dla wszystkich sympatyków MOTORKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten wasz "genialny" motorek miał wiecej szczęścia jak umiejętności w meczu z Turem...Nie zasłuzył motorek na wygraną...Patałachy do potęgi n-tej...a doping? żenada...ale cóź poradzić..."kibice" motoru nigdy nie byli, nie są i nie bedą normalni...Śpiewki typu "Je*** zarząd Je***" czy "H** ci na imie, Chmura H** ci na imie" to normalne? Jak macie tak zmaiar dopingować "swoją" drużynę, to lepiej wcale nie przychodźcie dresiarze... Ps. Pamietajcie że klub ma kare do 31 marca...ciekawe czy tyle wytrzymacie bez burd... hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem to kibiców było może z 500-600. 1000 to było może razem wziętych wszystkich osób na stadionie bo kibiców duuuuuuuzo mniej niż 1000. a co do komentarza Michasia... Ma rację!! Tak było na meczu i to naprawdę nie jest miłe słuchać takiego "dopingu"... Wyluzujcie troche...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, dobrze że mamy 3 punkty. Brawo dla drużyny, brawo dla zarządu - tak ja biję brawo dla Chmury i zarządu. Co do dopingu to po prostu nie ma doping - jak chłopaki mają grać?. Bo to co przychodzi i bluzga na trybunach to już nie są kibice. To bezwolny motłoch, którym steruje Paweł Grochmał - Groszek, który zresztą ma już zakaz stadionowy i jemu już to wszystko wisi więc niszczy to co kiedyś inni normalni kibice stworzyli. Mnie jeszcze zależy więć musimy stworzyć stowarzyszenie żeby było wiadomo gdzie i jak idzie nasza kasa, którą wpłacamy na wyjazdy, wypiski, sektorówki. Byłem w sklepiku parę razy zajrzyjcie i wy - tam dopiero jest raj. Będę chodził na mecze ale już nigdy nie usiądę w sektorze ani nie pojadę na wyjazd bo to po prostu wstyd. Pozdrowienia dla normalnych kibiców Motoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to mówienie o farcie trąci śmiechem bo w 2 połowie Motor nie schodził z połowu Tura.Co do "kibiców" to nie żadni kibice tylko przebierańcy w szalikach którzy wykonują bezmyślne polecenia których sami nie rozumieją.Jeśli mam płacić za bilet i słuchac bluzgania szczeniaków przez kilkadziesiąt minut to wole zostać w domu.Jeśli ten słynny gorszek ma zakaz to cco robi na trybunach?Poza tym za bluzganie w miejscu publicznym są jak dobrze pamietam kary.Pytanie czego nikt nie został ukarany za tego typu przyśpiewki.W lublinie sa kibice tylko prawie wszyscy odsuneli się od tego była któremu wydaje się że jest naj na świecie a tak naprawdę pokazuje totalne dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...