Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piotr Wiesiołek przejął obowiązki szefa NBP

Utworzony przez Pioot, 12 kwietnia 2010 o 15:34
... nie nie wierzę co znowu wyprawia się w tym kraju. Po filologi angielskiej ludzie zajmują się instytucją finansową jaką jest NBP (o zgrozo). No tak ale po słusznej szkole KUL-u. Przecież w czasach jak ten Pan chodził do szkoły to naukowców brano z UMCS. Większa część wówczas nie była w stanie zdać egzaminu w pierwszym terminie (był za trudny).
Zaloguj się, aby oddać głos
0
... KUL kopalnia talentów nawet po filologi angielskiej jest się fachowcem w dziedzinie finansów.:-))) (administrator pewnie tą wypowiedź też wytnie cóż wolność)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
CZŁOWIEKU MASZ HONOR I AMBICJE ZREZYGNUJ Z TEGO STANOWISKA- NIE MASZ KWALIFIKACJI, NIE MASZ WYKSZTAŁCENIA, ZNAJOMOŚCI TO NIE WSZYSTKO!!!!! NIE ZACHOWUJ SIĘ JAK HIENA CMENTARNA!!! DOPÓKI NASZYM KRAJEM BĘDĄ RZĄDZIĆ KOLESIE NIEUDACZNICY WYPYCHAJĄCY SWOJE PORTFELE ZAMIAST FACHOWCÓW Z ODPOWIEDNIM WYKSZTAŁCENIEM DOTĄD BĘDZIEMY ZACOFANYM KRAJEM KTÓREGO NIE STAĆ NA NORMALNY SAMOLOT DO PRZEWOZU GŁOWY PAŃSTWA!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
spokojnie - to do powyższych piszących, ze względu na to że zginął Skrzypek, to jego I zastępca ma Obowiązek przejąć po nim stanowisko, do czasu wybrania następcy. Wiesiołek nic na to nie poradzi, że był I zastępcą Skrzypka, taki los. A jak on się tam dostał, no cóż, polityka panie....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
OD DŁUGIEGO CZASU KUL JEST KUŹNIĄ KADR NA WSZYSTKIE STANOWISKA W RP. NAWET FILOLOG MOŻE BYĆ NACZELNYM FINANSISTĄ W RP. JUŻ LENIN MÓWIŁ ŻE I KUCHARKA MOŻE RZĄDZIĆ PAŃSTWEM.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Piotr Wiesiołek urodził się 28 lutego 1964 r. w Katowicach. Jest absolwentem Wydziału Anglistyki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Ukończył także studium podyplomowe „Pieniądz i Bankowość” na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, a w latach dziewięćdziesiątych odbył szereg szkoleń specjalistycznych w europejskich bankach centralnych w takich dziedzinach, jak zarządzanie rezerwami dewizowymi, zarządzanie aktywami i pasywami oraz rynki papierów wartościowych. Karierę bankową rozpoczął w 1992 r. jako analityk portfeli papierów wartościowych. Jest specjalistą w dziedzinie zarządzania aktywami; posiada w tym obszarze zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktykę zdobytą w komercyjnych bankach europejskich i amerykańskich, m.in. Deutsche Bank AG i JPMorgan oraz bankach centralnych: Bank of England, De Nederlandsche Bank czy Narodowy Bank Belgii (Nationale Bank van België). Poczytajcie najpierw coś o człowieku a nie opluwacie go od razu !!!!! Zauważcie, że w sejmie większość parlamentarzystów to profesorowie i co z tego mamy ??? W świecie finansów sama wiedza nie wystarczy ( oczywistym jest, że wiedzę ten Pan posiada inaczej by nie pełnił tak ważnych funkcji w bankach komercyjnych) najważniejsze jest doświadczenie a widać ze Pan Wiesiołek takie doświadczenie posiada .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KUŹNIA napisał:
OD DŁUGIEGO CZASU KUL JEST KUŹNIĄ KADR NA WSZYSTKIE STANOWISKA W RP. NAWET FILOLOG MOŻE BYĆ NACZELNYM FINANSISTĄ W RP. JUŻ LENIN MÓWIŁ ŻE I KUCHARKA MOŻE RZĄDZIĆ PAŃSTWEM.
Kolego a zobacz kto wykłada na tych twoich wyzwolonych uczelniach!!! Ludzie którzy sami nic nie osiągnęli a uczą studentów czystej teorii jaką każdys średnio rozgarnięty człowiek może wyczytać w książkach ! I nie pluj na KUL pseudo inteligencie na zasiłku bo nie ważne jest kto jaką uczelnie ma wpisaną w CV ale rzetelna wiedza!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: