Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS chce, by rząd pomógł Polakom, którzy wzięli kredyty we frankach

Utworzony przez ..., 13 sierpnia 2013 r. o 20:10
Gdzie można w miarę tanio kupić znaczną ilość wazeliny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na kredyt we frankach nie miałem zdolności więc dostałem kredyt w złotówkach. Jak widać kredyt we frankach jest dla bogatszych. Poza tym nawet przy wyższym kursie franka rata kredytu jest niższa od raty w złotówkach. Pytanie: dlaczego nie chce sie pomagać tym biedniejszym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak raz na zawsze skończyc z komunizmem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa jasne, a niby dlaczego im pomagać? Czy ktoś im kazał brać kredyt we frankach? To ja też chcę takiej pomocy. Jak pomagać to wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS to ewidentni fałszywcy. Dlaczego chcą pomagać tylko bogatszym???? Przecież kredyty we frankach dostawali tylko ci z większą zdolnością kredytową. A tych biedniejszych co ciężko spłacają kredyt w złotówkach to już PiS ma daleko gdzieś. Oto PiS-owskie gruszki na wierzbie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powtórzę mój komentarz z artykułu o PJNie - O żesz w m...rdę, ale czad!!! To ile zostało do wyborów??? Jak myślicie, jakie będą następne pomysły, aby zaskrobić sobie nowy elektorat?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak raz na zawsze skończyc z komunizmem.
Jest to nie możliwe,konieczny jest jakiś armagedon !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Prezes  Da  kase no po kłopotach a zadowoleni  zagłosują  na  PREZESA !    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Prezes  Da  kase no po kłopotach a zadowoleni  zagłosują  na  PREZESA !WSZYSCY muszą głosować,tusk musi odejść. JAROSŁAW  POLSKĘ ZBAW !!! Dość i nigdy więcej rządów tuskojebow !!!!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za szczodrość,dopłacać cudzymi pieniędzmi tym, którzy spekulowali niską ceną franka, aby się wzbogacić. Może njpierw niech oddadzą do budżetu to co zyskali na różnicy między ratą kredytu w złotówkach, a ratą we frankach. A jak pomagać z publicznych pieniędzy, to niech się zrzekną mieszkanka na rzecz Skarbu Państwa i wyjdą na prostą. A na początek sprawdzić, czy beneficjentami projektu nie są przypadkiem autorzy pomysłu i ich najbliżsi. I jeszcze jedno - sprawdzić, czy płacili podatki w takiej wysokości,że mogli sfinansować to mieszkanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...