Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS wycofuje się z podwyżki cen paliwa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 lipca 2017 r. o 18:51 Powrót do artykułu
SĄDY SĄDY SĄDY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem baaardzo dumny z rzadu PIS!!! wreszcie nastapila sprawiedliwosc a zlodzieje z PO i PSL w koncu wynocha!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jak za komuny. Partia rozwiązuje problemy, które sama stworzyła. Dobry wzór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrafinowana kanalia łechce nierobów i bezrefleksyjnych durni! "nie będziemy szukali pieniędzy w kieszeniach podatnika", a rząd dysponuje jakimikolwiek innymi pieniędzmi ? Takie pustosłowie przemówić może do zwykłego chama, a nie osoby znającej podstawy funkcjonowania państwa! Nie liczcie na mój wkład, ponieważ od 11-tu lat mieszkam za granicą, a po śmierci matki jestem w trakcie sprzedaży rodzinnego domu, aby ani groszem nie wspomóc tych zacietrzewionych faszystów... Nałęczowska pozbyła się jednego z mieszkańców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JEDEN WIELKI BLEF. Zrobili szum w koło tego i wprowadzali to najpierw z pełną swiadomoscią że sie z tego wycofają. Szum żeby przykryć sprawę sądów bo to jest definitywny POCZĄTEK DYKTATURY. PS. Ktoś tu pisał że PO i PSL okradli emerytów - a PiS już rządzi blisko 2 lata i jakoś emerytom nie zrekompensował ukradzionych pieniedzy (waloryzacja o 4-8zł). Brawo towarzyszu kaczyński, ładnie się obchodzisz z emerytami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem baaardzo dumny z rzadu PIS!!! wreszcie nastapila sprawiedliwosc a zlodzieje z PO i PSL w koncu wynocha!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SĄDY SĄDY SĄDY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem baaardzo dumny z rzadu PIS!!! wreszcie nastapila sprawiedliwosc a zlodzieje z PO i PSL w koncu wynocha!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tak jak platformersi i ZSL bezrefleksyjnie podnosiły opłaty i podatki ponad ok 30 razy - i nie słuchały Polaków !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO i PSL na pewno by się nie wycofały - okradły Polaków z emerytur i co? i Nic! Im było więcej wolno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz bardzo dobrze - i z całych sił reformować sądy - KONIECZNIE - ta kasta musi być wygaszona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Kaczyński to bardzo niebezpieczny człowiek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
reumatolog.... napisał:
Wyrafinowana kanalia łechce nierobów i bezrefleksyjnych durni! "nie będziemy szukali pieniędzy w kieszeniach podatnika", a rząd dysponuje jakimikolwiek innymi pieniędzmi ? Takie pustosłowie przemówić może do zwykłego chama, a nie osoby znającej podstawy funkcjonowania państwa! Nie liczcie na mój wkład, ponieważ od 11-tu lat mieszkam za granicą, a po śmierci matki jestem w trakcie sprzedaży  rodzinnego domu, aby ani groszem nie wspomóc tych zacietrzewionych faszystów... Nałęczowska pozbyła się jednego z mieszkańców!
 oj żebyś nie wrócił z tej migracji szybciej niż myślisz. Ja tam bym się wstrzymal z tą sprzedażą domu może się przydać gdy panowie z pod znaku półksiezyca zasiedlą twój aktualny dom lub sąsiedzi z pod tego samego znaku okażą się zbyt rozrywkowi jak na twój gust. To nie złośliwość. PIS nie jest święty, ale przynajmniej rozpędza to doborowe towarzystwo Kulczyków, Michnikoów, Solorzy ... którzy za PO PSL czuli się jak rodzynki w cieście podobnie jak sędziowska, prawnicza kasta, która teraz płacze bo się dobre kończy. Zobaczymy, czy ta reforma będzie dobra czy nie i wtedy rozliczymy.  Myślisz że PO tak zależy na tych sądach, otóż nie zależy jeżeli zdarzyłoby się że oni kiedyś przejmą znowu władzę - mam nadzieje że nie, to wykorzystają dzisiejsze zmiany do własnych politycznych celów.  A dziś zbijają na tych protestach polityczny kapitał. I żeby nie było nie jestem beneficjentem 500+.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty stara safandulo zoliborska klamczuchu o jakich srodkach seplenisz zabraklo wam kasy na finansowanie nierobow ktore za 500 zaglosuja nawet na diabla tyle w temacie podejrzewam panie pikny zes pan nie jechal zadna droga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRE PANY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra decyzja !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest właśnie rządzenie państwem, po obserwacjach rząd PIS nie jest betonem, liczy się z opinią społeczną. PIS tak trzymać i reformować Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tak jak platformersi i ZSL bezrefleksyjnie podnosiły opłaty i podatki ponad ok 30 razy - i nie słuchały Polaków !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO i PSL na pewno by się nie wycofały - okradły Polaków z emerytur i co? i Nic! Im było więcej wolno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz bardzo dobrze - i z całych sił reformować sądy - KONIECZNIE - ta kasta musi być wygaszona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...