Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PKW o systemie informatycznym: Wzasadzie działa sprawnie, są mankamenty

Utworzony przez sd, 26 listopada 2014 o 20:14
Wzasadzie działa...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech, i pamiętaj, jaki spokój można znaleźć w ciszy.  O ile to możliwe, bez wyrzekania się siebie bądź na dobrej stopie ze wszystkimi.  Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoja opowieść.  Unikaj głośnych i napastliwych - są udręką ducha.  Porównując się z innymi możesz stać się próżny i zgorzkniały, bowiem zawsze znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.  Niech twoje osiągnięcia zarówno jak plany będą dla Ciebie źródłem radości.  Wykonaj swą pracę z sercem - jakakolwiek byłaby skromna, ją jedynie posiadasz  w zmiennych kolejach losu.  Bądź ostrożny w interesach, na świecie bowiem pełno oszustwa.  Niech Ci to jednak nie zasłoni prawdziwej cnoty; wielu ludzi dąży do wzniosłych ideałów  i wszędzie życie pełne jest heroizmu.  Bądź sobą, zwłaszcza nie udawaj uczucia.  Ani też nie podchodź cynicznie do miłości, albowiem wobec oschłości i rozczarowań ona jest wieczna jak trawa.  Przyjmij spokojnie co Ci lata doradzają z wdziękiem wyrzekając się spraw młodości.  Rozwijaj siłę ducha, aby mogła cię osłonić w nagłym nieszczęściu.  Lecz nie dręcz się tworami wyobraźni. Wiele obaw rodzi się ze znużenia i samotności.  Obok zdrowej dyscypliny bądź dla siebie łagodny.  Jesteś dzieckiem wszechświata nie mniej niż drzewa i gwiazdy, masz prawo być tutaj.  I czy to jest dla ciebie jasne, czy nie - wszechświat bez wątpienia jest na dobrej drodze.  Tak więc żyj w zgodzie z Bogiem, czymkolwiek On ci się wydaje,  czymkolwiek się trudzisz i jakiekolwiek są twoje pragnienia, w zgiełkliwym pomieszaniu życia zachowaj spokój ze swą duszą.  Przy całej swej złudności, znoju i rozwianych marzeniach jest to piękny świat.  Bądź pogodny. Dąż do szczęścia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: