Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Po 12 latach w TBS mam płacić prawie 1200 zł czynszu"

Utworzony przez lu, 8 marca 2012 r. o 12:16
TBS to najgorszy syf. Współczuje tym co się władowali bo kilka ładnych lat temu mało brakowało, żebym sam dał się skusić... Wiadomo, że teraz rozmaici preziowie, rady nadzorcze itp. cwaniaki z układami muszą się mieć gdzie paść, a kto sam zarżnie kurę znoszacą złote jajka i dającą stałą pensyjkę? To już zwykły wynajem lepszy od tbs-ów, bo przynajmniej bez takiego wkładu własnego i w każdej chwili można się zwinąć. Najlepiej jednak (choć w tym kontekście brzmi to ironicznie) wziąć kredyt, odłożyć trochę na wkład własny, dostosować oczekiwania do mozliwości, żeby się nie zarżnąć finansowo i coś kupić na wolnym rynku. Jednak co własność to własność. Będzie przynajmniej co dzieciom zostawić. Wiadomo, kto ma kawałek ziemi, cierpliwość i wiedzę ten może sobie powoli budować choćby i 10 lat, ale nie każdy ma wytrzymałość na tyle lat mozolnej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konrad L. napisał:
1200 to chyba z gazem, ogrzewaniem i wdoą. nie? czyli tak jakby 500 kredytu?
Nie, a dlaczego? Podejrzewam, że na gaz i wodę są liczniki, bo jak inaczej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam czytam, i nie mogę się doczytać ile metrów ma owo mieszkanie... niby malutki szczególik ale zawsze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety mylicie sie. 1200 to jest czynsz, woda i ogrzewanie a za gaz i prąd należy płacić oddzielnie. Notabene ciepła woda kosztuje dwa razy więcej niż w Lpec. Ida wybory może ktoś zainteresuje się wrwszcie mieszkańcami TBSów a może redaktor który to napisał zechce nam pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety mylicie sie. 1200 to jest czynsz, woda i ogrzewanie a za gaz i prąd należy płacić oddzielnie. Notabene ciepła woda kosztuje dwa razy więcej niż w Lpec. Ida wybory może ktoś zainteresuje się wrwszcie mieszkańcami TBSów a może redaktor który to napisał zechce nam pomóc.
Nie może tak przecież dalej być,to jest skandal,Tusk musi odejść !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam i czytam i nie mogę uwierzyć. Wynajmuje mieszkanie w Warszawie płace 1600 za kawalerkę i TBS dla mnie to zbawienie za 1200 zł i to za dwa pokoje nazwę to luksusem za tak małe pieniądze i pewnośc że nikt mi go nie wypowie w nocy o północy tym bardziej że prawa miezkaniowe przechodzą jako dziedziczne. Więc nie ma co narzekać trzeba pracować i radzić sobie a nie narzekać jak klucha. A jak sie nie podoba to wypier...za granice i dorabiac sie na zmywaku.Nikt nie powiedzial ze bedzie łatwo. TBS to dobra inwestycja lepszza od wynajmu u obcych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w STBS   Szczecin 52m Mój początkowy czynsz wynosił 391 zł  bez gazu ,prądu i ogrzewania Jednak  kwota dotyczy 14 lat wstecz   Na chwilę obecna płacę 970 zł  plus  media rzecz jasna  Pensje stoją w miejscu zarabiam 1400 netto  Nie owijam w złotko  Jest kiepsko Nie wspomnę o rozpadach rodzin na moim osiedlu które są  plagą  Ludzie nie wytrzymują ciśnienia Jestem  za zorganizowaniem się i  zadbaniem o własne interesy gdyz o nas nikt nie zadba Nie ma znaczenia czy jesteśmy z Lublina Szczecina czy też innego miasta Jedno nas łączy  i zechce siewspólna walka  o równość  Nie może tak być  bo nie da sie tu żyć  Mam nadzieję że ktoś myśli podobnie i zechce  zacząć działać wraz ze mną   Osobiście myśle o perycji  dotyczącej zmiany czynszu   Od czegoś należy zacząć Jeśli ktoś by sie tym tematem zainteresował  proszę o kontakt na  aneta36105@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...