Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podlasie > Narzeczeni zginęli pod kołami pociągu Warszawa-Lublin

Utworzony przez LK0909, 6 października 2008 r. o 09:31
ZDECYDUJCIE SIĘ W KOŃCU PISMAKI W KRAJU, GDZIE BYŁ TEN WYPADEK, BO RAZ PODAJECIE OKOLICE SKARŻYSKA KAMIENNEJ A RAZ PODLASKIE???TEN POCIAG SKORO KURSUJE NA TRASIE LUBLIN-WROCŁAW, RACZEJ NIE JEDZIE PRZEZ PODLASIE!!???TROSZKE WIĘCEJ ROZEZNANIA W TOPOGRAFI KRAJU!!!POLSKA TO NIE USA ALBO ROSJA,TYLKO MALUTKI KRAIK W UE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodzin. Na marginesie ta miejscowość nie ma nic wspólnego z Podlasiem tylko chyba Świętokrzyskim. Pociąg w tej relacji nie jedzie przez Podlasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanówcie się co piszecie szanowna redakcjo.Nie wiem KTO Wam podał taką informację że ten wypadek zdarzył się na Podlasiu,ale Gąsawy Plebańskie jest to miejscowość na południe od RADOMIA (a to jednak Mazowsze nie Podlasie) w powiecie szydłowieckim...Faktycznie był to pociąg do Lublina,ale z Wrocławia. http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/artic...T0207/525244661 No chyba że na Podlasiu też jest miejscowość Gąsawy,też wydarzył się o dokładnie tej samej porze identyczny wypadek i zginęli ludzie w dokładnie tym samym wieku...Ale to była by chyba już ironia losu...Ankę znałem... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie i tak wszystko wiedzą lepiej. Po raz kolejny przemówiła "Mądrość Wyżyny Lubelskiej", skoro napisali, że to w Podlaskiem, to kto śmie prostować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
belfer napisał:
W Lublinie i tak wszystko wiedzą lepiej. Po raz kolejny przemówiła "Mądrość Wyżyny Lubelskiej", skoro napisali, że to w Podlaskiem, to kto śmie prostować?
JA ŚMIEM PROSTOWAĆ. Wypadek wydarzył się w miejscowości Gąsawy Plebańskie (i tu się z redachtórami zgadzam) tyle tylko że miejscowość ta leży w województwie Mazowieckim (nie w Świętokrzyskim jak napisał jeden z poprzedników) w powiecie szydłowieckim,przy linii kolejowej numer '8' Warszawa-radom-Kielce-Kraków. I to niestety okazało się śmiertelnym przypadkiem dla młodej pary... A w dzienniku jak w Radiu Erewan-wszystko się zgadza oprócz kilku drobnych szczegółów...Ale to życia ofiarom wypadku nie wróci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RADOMIANIN napisał:
JA ŚMIEM PROSTOWAĆ. Wypadek wydarzył się w miejscowości Gąsawy Plebańskie (i tu się z redachtórami zgadzam) tyle tylko że miejscowość ta leży w województwie Mazowieckim (nie w Świętokrzyskim jak napisał jeden z poprzedników) w powiecie szydłowieckim,przy linii kolejowej numer '8' Warszawa-radom-Kielce-Kraków. I to niestety okazało się śmiertelnym przypadkiem dla młodej pary... A w dzienniku jak w Radiu Erewan-wszystko się zgadza oprócz kilku drobnych szczegółów...Ale to życia ofiarom wypadku nie wróci...
A wydawałoby się, że wystarczy nauczyć się czytać ze zrozumieniem !!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
belfer napisał:
A wydawałoby się, że wystarczy nauczyć się czytać ze zrozumieniem !!!!!!!!!!!1
No właśnie przeczytałem,zrozumiałem i stąd moje wpisy...Na szczęście redakcja też czyta posty na forum i jak widać dopatrzyli się że 'strzelili babola'...Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...