Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogrom w rządzie Tuska, Palikot marzy o władzy

Utworzony przez ~gość~, 7 października 2009 r. o 21:42
A cóż to sympatycy POpaprańców tak zacichli w komentarzach? Dech zaparło z wrażenia, czy strach przed nowym gwiazdorem POlikotem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten słynny POsiadać lateksowej PrOtezy Prącia powinien wystartowac w wyscigu to wiezienia. Mam nadzieje że Grześ, Miro, Zbyszek nie będą kryć i wyjawnbią prawdę o finansowaniu POrti POlitycznej i nasz showman spod biłgorajskiej wiochy bedzie głosił hasła tolerancji i równouprawneinia dla geyowych podczas wspólnego pryszniaca z Gittowcami w ZK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już teraz nasz "wiejski głupek" będzie spał spokojnie. Może oficjalnie zostać rzecznikiem Płatformy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zakompleksione kmiotki osiagniecie 10% tego co zdobył Pan Palikot to piszcie komentarze. Inaczej to tylko i śmieszno i głupio!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
giegie napisał:
Jak zakompleksione kmiotki osiagniecie 10% tego co zdobył Pan Palikot to piszcie komentarze. Inaczej to tylko i śmieszno i głupio!!
Złodzieju przekreciarzu - niektórzy sa uczciwi ale wy w Tej Zorganizowanej Grupie Przestępczej "Platforma Obywatelska" tego zapewne niezrzumiecie. a co za ten wPiS pozwoli ci pottrzymać swego lateksowego?? R.S.: Co tam? Jesteś na Dolnym Śląsku? Z.Ch.: Tak, prawdziwą wojnę stoczyłem w czwartek... R.S.: No coś tam słyszałem, z Mirkiem rozmawiałem, udało się coś, myślisz? Z.Ch.: W ogóle to wyprostowałem, wiesz, nie chcę mówić przez ten... [...] R.S.: A powiedz umówiłbyś tego... bo ja będę w Warszawie. Mirek ma mnie umówić tam w Warszawie z kimś. Więc w Warszawie też na pewno będę jeden dzień. Z.Ch.: A kiedy będziesz? R.S.: No właśnie nie wiem. To od niego zależy, bo jutro mam dzwonić do niego, żeby mu przypomnieć. Weź jeszcze z nim pogadaj, jak będziesz się z nim widział, bo ja tam z nim dość długo rozmawiałem przedwczoraj, tłumaczyłem to... Z.Ch.: Oni w ogóle... Powiem ci tak między nami: ani Grześ, ani Miro, znaczy się ja sam prowadzę rozmowy [niezrozumiale]. Oni dzwonią do mnie, że pełne wsparcie i wszystko... R.S.:... a nie dają znaku... Z.Ch.: Nie dają wsparcia. W poprzedniej rozmowie ja go prawie przekonałem do takich rzeczy, że wiesz... on ze mną gadał śmiesznie, bo ja mówię, gdybyście wydali odmowną decyzję, to ja rozumiem, ale... R.S.: Wstrzymali, my wszystko zrobiliśmy, a oni... Z.Ch.:... postępowanie... R.S.: Ale pierwsze, co zrobili, to zrobili też niezgodnie z prawem, tylko kłóć się z nimi, jak się możesz kłócić z nimi. Nie będziemy teraz gadać. Powiedz Zbyszku, prosiłbym cię tak jak byś... ja do Mirka dzisiaj będę w takim razie dzwonił. Na domowy do niego zadzwonię i jutro rano mu przypomnę. Niech on się wychyli wreszcie, bo ja zrozumiałem, że on też rozmawiał tam... ---------- 25 sierpnia Ryszard S znów rozmawia ze Zbigniewem Chlebowskim. Trzy dni później biznesmen spotka się z wicepremierem i szefem MSWiA Grzegorzem Schetyną. Ryszard S: No wiem, no k..., no przecież, no ja chciałem się, chciałem właśnie zapytać, co tam, jest jakaś szansa? No bo wiesz, k..., daj spokój, mam nadzieję, że tam ze mną już będzie wszystko w porządku, nie? Zbigniew Chi: Z tobą na... na dziewięćdziesiąt procent, Rysiu, że załatwimy. Tam walczę, nie jest łatwo, tak ci powiem. R.S.: To są k... tak, ja wiem. Ale byś wykorzystał do tego, k..., Mirka i... i... tego drugiego, nie? Z.Ch.: A z nim nie gadam, to powiem ci szczerze, Rysiu, że tak, bo wiesz... ---------- 10 marca 2009 roku Ryszard Sobiesiak dzwoni do ministra sportu Mirosława Drzewieckiego. Padają mocne słowa o ministrze finansów. Biznesmen mówi: "ten idiota podpisał rozporządzenie, które kładzie hazard na łopatki". Dzwoni też do Zbigniewa Chlebowskiego. Ryszard S: Grześka zarazić tą sprawą, bo oni rozpierd... Zbigniew Ch: Ja ci powiem szczerze Rysiu... ja już nie mam siły sam walczyć z tym wszystkim... jak by Grzegorz, Mirek trochę pomogli mi... przecież wiesz, biegam z tym sam... blokuję tę sprawę dopłat od roku... to wyłącznie moja zasługa. ---------- 5 maja były pracownik resortu finansów Sławomir Sykucki zawiadamia Ryszarda Sobiesiaka, że dopłaty od hazardu zaczną jednak obowiązywać o 1 stycznia 2010 roku. Sobiesiak komentuje: "Przecież te ch... mówili, że jest odłożona". 17 maja Sobiesiak rozmawia przez telefon z Janem Koskiem, lobbystą i wiceprezesem Związku Pracodawców Prowadzących Gry Losowe i Zakłady Wzajemne: Jan K Oni to zblokują? Ryszard S: On (Ch...) mówi tak. Opierd...em go za to, że mówił co innego, że przynajmniej pół roku spokoju to są wasze metody mam nadzieje ze wyjda na jaw skad ten wioskowy głupek dorobił sie majatku , jak producent wińska owocowego dla meneli zakupił Polmos, jak był finansowana struktura mafijna PełO - oj bedzie pupa bolała w ZK jak Gitty was pod prysznicem dorwą )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wystartuje na v-ce szefa PO i będę zastępcą Palikota bo ja również chce się dorobić na złodziejstwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
A cóż to sympatycy POpaprańców tak zacichli w komentarzach? Dech zaparło z wrażenia, czy strach przed nowym gwiazdorem POlikotem?
Otóż to, popieram. Także obserwowałem nagonkę PO-siadaczy prawych mądrych ludzi na PIS, gdy ten był u władzy. Wszyscy pamiętamy e-maile, żarty i nabijanie się z PIS-u. Teraz jak takie gówno wypłynęło na POwierzchnię, gęby im ucichły, bo gówno to wypłynęło z samego epicentrum platformersów, zdawało by się, z pod fundamentów. Jak widać gównianych fundamentów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasio Nikodem P. herbu gumowy fajfus na Premiera. To dopiero byłby ubaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan poseł Palikot na Wicepremiera - może w końcu przyspieszy budowa dróg ekspresowych S-17, 19 i 12 oraz szybka kolej, bo chyba nas ładują z deczko ( jak zwykle zresztą )- może jakaś akcja poparcia ? ja jestem za
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zalegle pracownicze skladki ZUS kancelaria p. posla juz uregulowala? O zatorach platniczych z kasy kancelarii sejmu na prowadzenie biur nie slyszalem. Pytam bo wlasnie ZUS zaciaga komercyjne kredyty zeby miec na biezaca wyplate swiadczen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
giegie napisał:
Jak zakompleksione kmiotki osiagniecie 10% tego co zdobył Pan Palikot to piszcie komentarze. Inaczej to tylko i śmieszno i głupio!!
Gdybym otrzymywal pieniadze z budzetu na utrzymanie biura i skladek ZUS za pracownikow nie placil to pewnie mialbym nie 10 a 90%, ze o chlubienieu sie placeniem podatkow w "rajach podatkowych" nie wspomne. Gdyby tak postepowalo 90% tych ktorzy mysla tak jak Ty to mozesz sobie pewnie wyobrazic jaki bylby stan budzetu panstwa i tych wszystkich ktorzy z tegoz budzetu sa utrzymywani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO ZA CZASY BEZPRAWNIE KRAŚĆ NIE DAJĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...