Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogrzeb prezydenta na Wawelu. Przeciwnicy i zwolennicy starli się w Krakowie

Utworzony przez luter, 15 kwietnia 2010 r. o 08:36
No proszę, żałoba skończyła się szybciej niż przewidywałem. Myślałem, że chociaż tą "ustawową" nasz naród wytrzyma... Od początku nie wierzyłem w żadne przemiany narodu i rządzących w związku z katastrofą w Smoleńsku, ale łudziłem się, że być może jakaś garstka rządzących zmieni swoją drapieżną retorykę wobec siebie. Dla mnie osobiście pomysł z pochówkiem na Wawelu jest nieprzemyślany i konfliktogenny ale jest już nieodwołalny. Te wszystkie spory na oczach całego świata, który jak nigdy się nami interesuje, są po prostu skandaliczne. Tracimy w oczach świata jako naród, już zawsze będą nas postrzegać jako pieniaczy, którzy nawet w obliczu żałoby narodowej nie potrafią się zjednoczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram chłopca niosącego tabliczkę z napisem „Wawel dla Wielkich” . Także według mnie Prezydent Lech Kaczyński był wielki i ze wszech miar zasługuje na taki pochówek. Tak trzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luter napisał:
No proszę, żałoba skończyła się szybciej niż przewidywałem. Myślałem, że chociaż tą "ustawową" nasz naród wytrzyma... Od początku nie wierzyłem w żadne przemiany narodu i rządzących w związku z katastrofą w Smoleńsku, ale łudziłem się, że być może jakaś garstka rządzących zmieni swoją drapieżną retorykę wobec siebie. Dla mnie osobiście pomysł z pochówkiem na Wawelu jest nieprzemyślany i konfliktogenny ale jest już nieodwołalny. Te wszystkie spory na oczach całego świata, który jak nigdy się nami interesuje, są po prostu skandaliczne. Tracimy w oczach świata jako naród, już zawsze będą nas postrzegać jako pieniaczy, którzy nawet w obliczu żałoby narodowej nie potrafią się zjednoczyć.
Dobrze piszesz choć widać, że jesteś wkurzony lub niewyspany i literki ci się pozamieniały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...