Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogrzeb prezydenta na Wawelu. Przeciwnicy i zwolennicy starli się w Krakowie

Utworzony przez JB, 15 kwietnia 2010 r. o 09:00
lop napisał:
to ironia była.. jakbyś się doczytał
NIEMUSISZ OBRACAC KOTA OGONEM,MY KRAKUSY ITAK WIEMY O CO CHDZI- WROC NA BENCORKE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRAKUS napisał:
NIEMUSISZ OBRACAC KOTA OGONEM,MY KRAKUSY ITAK WIEMY O CO CHDZI- WROC NA BENCORKE.
jeżeli tak myślą wszyscy z Krakowa jak Ty, to ja nie chce tego miasta znać.... (koniecznie przejrzyj zasady ortografii)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dolo napisał:
jeżeli tak myślą wszyscy z Krakowa jak Ty, to ja nie chce tego miasta znać.... (koniecznie przejrzyj zasady ortografii)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dolo napisał:
jeżeli tak myślą wszyscy z Krakowa jak Ty, to ja nie chce tego miasta znać.... (koniecznie przejrzyj zasady ortografii)
Ja z mężem jesteśmy krakusami i chcemy, aby Prezydent wraz z małżonką byli pochowani na Wawelu. Jest to dla nas zaszczyt. Większość naszych znajomych podziela nasze stanowisko. Kraków nie jest taki zły. Pan Wajda niech się zajmie tym co najlepiej potrafi , a nie politykuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochowajmy z wypadku wszystkich na Wawelu,przecież wszyscy lecieli tym samolotem!!!!!!!!!!!!!Wszyscy są bohaterami!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRAKUS napisał:
TO ZE CHCIAL KORONY DLA SYNA NIEMA NIC WSPOLNEGO Z KACZKAMI,MAMY ICH POD DOSTATKIEM NA BAGRACH --KRAKUS.
Pomocy udzielą ci: na ul. Babińskiego, a jak to nie pomoże to proponuję zgłosić sie na ul. Brodowicza koszt zabiegu 220 zł z kremacją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez chce być pochowany na wawelu.to głupota i robienie z prezydenta bohatera narodowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyślcie ludzie politycy i klechowie co takiego zrobił dla Polski NIC - był najmniej lubianym i szanowanym prezydentem wraz z jego żoną podobną do złośnicy z muminków, a wy uczyniliście z niego BOHATERA tylko dla tego że kazał lądować na zdewastowanym lotnisku pomimo iż pilot tego nie popierał , dlaczego bo nie miał czasu i chciał jeszcze zdążyć na poobiednią pogawędkę z Dziwiszem. Dlaczego nikt nie upubliczni treści czarnej skrzynki ?????? bo co bo się boją , ze będzie afera i z Bohatera zrobi się morderca ? zatają wszystko tak samo jak zbrodnie katyńską . od zbrodni katyńskiej nic się nie zmieniło jest tak samo zakłamany świat polityki i pieniądza. I PAMIĘTAJCIE ŻE W KATASTROFIE ZGINEŁO 2 PREZYDENTÓW !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Jestem mieszkańcem woj. dolnośląskiego i chciałbym się podzielić swoją opinią. Na początek wyrazy współczucia dla wszystkich rodzin, którzy w tej tragedii stracili bliskich. Czytając poprzednie posty zgadzam się że Kraków należy do polski, do narodu polskiego i tak samo powinna należeć decyzja czy tam pochować prezydenta i jego żonę. Przecież jego służba (była jaka była) wzięła się z zaufania narodu. Niestety ci który piastują władzę i inne autorytety w naszym imieniu zdecydowali myślę że wbrew większości narodu, czy pochować prezydenta wraz z małżonką na Wawelu. Tak naprawdę to nie wiem czym przysłużył się L. Kaczyński dla Polski. Owszem na pewno był bardzo wykształconym człowiekiem i mógł być członkiem elity najbardziej tęgich głów na świecie, ale przede wszystkim był tylko człowiekiem który wygrał walkę o fotel prezydencki, aby służyć narodowi polskiemu, a nie naród jemu. Zgadzam się również co do decyzji że "klamka już zapadła" i nie da się jej cofnąć, a ci którzy zatwierdzili tą decyzję raczej przekreślili swoją karierę, ponieważ jak już wspomniano wcześniej, my Polacy jesteśmy bardzo pamiętliwi i zapamiętamy tych którzy zawiedli nasze zaufanie i odpłacimy się w przyszłości. Jeszcze jedno. Tradycja i skarb historyczny polski, a mianowicie Wawel przestanie mieć takie znaczenie jakie miał. To miejsce wielkich KRÓLÓW, a monarchia już dawno się skończyła! Szacunek dla wszystkich luk_o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przeciwny, bo ... ZUPA BYŁA ZA SŁONA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie głosowałem ani za Pisem, ani za Kaczyńskim, ale jego śmierć jest tak bardzo symboliczna. Paradoksalnie swoją śmiercią "załatwił" tak dużo spraw ważnych dla Polski, że należy mu się należyte miejsce. Dla mnie równie dobre byłoby w Warszawie. On chyba też by się tam lepiej czuł, widząc te ilości swoich przeciwników. Kraków nie zasługuje na tak wielki pogrzeb, jaki ma być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem przeciwnikiem pogrzebu na wawelu ponieważ wawel nie nalezy do rodziny a do narodu a on nie wyraża na to zgody. czy powąski są złe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te posty i nie mogę wyjść z podziwu jakich mamy w Polsce kretynów. Prezydent powinien być pochowany w Warszawie bo jest stolica Polski i tam są pochowani inni Prezydęci a nie na Wawelu i pomijam tu już to ze jego zasługi są bardzo marne.Na pewno jednak nie powinna być to decyzja dwóch osób dziwisza i kaczyńskiego bo tak naprzawde cały awel nalezy do Polaków a nie do dziwisza. Swoja droga jak go spotkam to napluje mu w twarz dostał stanowisko bo przez wiele lat był blisko u boku Jana Pawła II, ale wygląda ze niczego sie nie nauczył. poruznił polaków na bardzo długi czas i wcale bym sie nie zdziwił gdyby niedługo doszło do profanacji tego grobu , wątpie zeby para prezydecka zaznała spokoju na Wawelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spin doctory niczym sępy i hieny rzucili się na szczątki Lecha Kaczyńskiego - Śp. Prezydenta RP. Im za socjotechniczne inicjatywy płacą ciężkie pieniądze, bardzo ciężkie pieniądzą - a wam marne robaczki, które kąsać zaczęłyście zwłoki zanim jeszcze w ziemi spoczęły jaka motywacja przyświeca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczynski na wawelu??? SKANDAL!!!!!!!!! Tam leza Krolowie,serce Jana Pawla II,Bohaterzy z krwi i kosci!!!! Nie oklamujmy sie Kaczynski za zycia byl zwyla łachudra..juz jak zostal ministrem sprawiedliwosci pokazal co potrafi.Tyle niewinnych Ludzi siedzi w wiezieniach! Tylko nie widzicie problemu,bo was to nie dotkelo!!! Jeszcze nie dawno chcial Kary Śmierci ! Jaki Bog tego chce?? Smierc to tragedia,wybaczam mu te krzywdy ludzkie,ale pogrzebany na wawelu?!! Tam jest miejsce dla Walesy-Bohatera Narodu!!! Nie zanieczyszczajmy takiego miejsca,bo za kilka lat pogrzebia tam Ziobre Arcy K....!!!!!! Jarek teraz wie co to nieszczescie.. A co do podzielonego spoleczenstwa,zobaczycie jak szybo Jareczek zapomni o smierci tych ludzi i zacznie ze wszystkimi walczyc!!! Spelnily sie jego marzenia,moze w koncu zostac prezydentem. Oh mama by sie ucieszyla ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wstydzę się przed całym światem!!! Co oni tam w Krakowie wyprawiają? Wstyd i hańba!!!! Może sobie szykowali miejsca, a tu bach już zajęte!!! Arystokracja się znalazła!!! Tragedia. Nigdy nie spodziewałam się, że po takiej tragedii jeszcze ktoś tak ośmieszy i rozżali naród. Okazało się, że czasem Polak gozej Polakowi nie miły. To ma być naród! Jednosć! Nigdy sie tego nie nauczycie, jak tak postępujecie ze swymi rodakami to jak inne narody mają was traktować. Wstyd!!!! Tylko wstyd!!!
Jest to napewno zaplanowane i ktos ma w tym jakis interes.Chodzi o to,aby szczuc polaka na polaka,i niestety bardzo duzy udzial maja w tym media, a polak glupi jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak,nasz kraj rzeczywiscie nie ma zadnych innych problemów jak ten,gdzie zostanie pochowana Para Prezydencka tym bardziej,ze decyzja została już PODJĘTA i jest NIEODWOŁALNA...nie ważne ilu ludzi zginęło,ile znaczyli dla Polski,co stanie się z tymi których zostawili w domach...trzeba dyskutować o miejscu pochówku,na który wpływu i tak nie mamy. Po za tym zgadzam sie z tymi którzy twierdzą że naród Polski sie jednoczy,ale...szybko i krótko. 4 dni żałoby i rozpoczyna sie wielka "afera",która nic nie wnosi w całą sytuację oprócz podziałów,niewybrednych wypowiedzi,kłótni a przede wszystkim przykrosci dla rodziny Prezydenta. Gdyby Para nie była godna tego miejsca,kuria nie zgodziłaby sie na to,bo ma takie prawo. A jednak wyraziła zgodę. Ja potrafie to usznować,moze i reszta narodu wysiliłaby sie i postarała o to samo? Czy to aż takie trudne? Wstyd mi, przed innymi krajami za tych,którzy prostestują w Krakowie. To pokazuje tylko jedno: jesteśmy kłótliwi,niezgodni i zapalczywi. Przykre,ale niestety jak sie okazuje prawdziwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie wam sie nie powiem gdzie poprzewracało... już nie mam słów do was!!! czym niby sie który kolweik król zasłużył na Wawel?? tym że pierdział w stołek a takie deb***e jak Wy mu usługiwali i nogi myli... no bez przesady naprawde... jesteście nie normalni i powinniście się wszyscy razem z tymi co protestują do psychiatrów wybrać ... szok!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że królów chowali na Wawelu to jest zupełnie oddzielna sprawa i moim zdaniem absurdem jest mieszać to z późniejszym (symbolicznym) znaczeniem pochowania na Wawelu, więc jak dla mnie to nie jest żaden argument. A co do prezydenta to na prawdę bardzo mi przykro z powodu jego śmierci, jako człowieka. Nie głosowałam na niego nie uważałam go za przedstawiciela całego narodu, a jedynie jego części... i jako rodowita krakowianka również uważam, że lepiej by było gdyby pochowano go w Warszawie. Tam pracował, zrobił wiele dla tego miasta. Ale skoro wszyscy tak bardzo już nie lubią Krakowa, to chcę podkreślić że my jesteśmy przynajmniej konsekwentni a nie tacy hipokryci, nie chcieliśmy go jako honorowego obywatela i nie chcemy żeby pochowano go w Krakowie. Mam jeszcze tylko pytanie Gabriel Narutowicz również zgiął jako prezydent i to w zamachu a jakoś nie leży na Wawelu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sili napisał:
Popieram chłopca niosącego tabliczkę z napisem „Wawel dla Wielkich” . Także według mnie Prezydent Lech Kaczyński był wielki i ze wszech miar zasługuje na taki pochówek. Tak trzymać
CO DOSTAŁEŚ OD TEGO PREZYDENTA NIE BYŁ WIELKI ANI WSPANIAŁY TO PORÓWNAJ GO SOBIE DO PIUŁSUDZKIEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...