Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogrzeb prezydenta w krypcie na Wawelu - opinie znanych lublinian

Utworzony przez pip, 14 kwietnia 2010 r. o 15:50
Oksza napisał:
Jakie "zjednoczenie narodowe"? Raczy Pan/Pani żartować. Stronnictwa były, są i będą.
Oksza jakie stronnictwa ? do wtorku cały polski naród był jednością! to co zrobił Dziwisz jest nie do wybaczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie cieszcie sie ze zyjemy a wawel to taki park jurajski dla doroslych dzieci ps.spalic wawel i po klopocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Panstwo!!! Czy jestem przeciwny tej decyzji? Moze, ale co to ma do rzeczy...niech chowaja na Wawelu a jak ktos nie bedzie mial ochoty odwiedzic krypty to jej nie odwiedzi. Po co to cale zbiorowisko. Wajda ma swoje zdanie,ktos inny ma inne i tyle. Wiekszosc z was piszac posty robi sie czerwona na twarzy ze zlosci. I po co? jest tylko jedna rzecz ktora mnie frapuje...czy zrobia z Pan Kaczynskiego meczennika? Dziekuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akcja widzę jak "zabierz babci dowód". Młodzieżówka PO dostała instrukcje sms'em? POlszewicy zostaną Polszewikami. Jakieś bzdury o jedności, teraz nie przeszkadza Sikorskiemu i Tuskowi mały kartofel. Szuje i kanalie. Btw a gdzie podział się lubelski poseł o cechach kanalii? Wsadzili do do lodówki na lepsze czasy czy wali małpkę ze smutku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zjednoczenie narodowe zniweczone przez niefortunną decyzję To już się stało i nie chcę tego oglądać.Pan Wajda ma rację.
Co osiągnąłby pan Wajda ze swoim filmem, gdyby nie śmierć Prezydenta. Niech lepiej pan Wajda uszanuje pamięć człowieka, który wierny był swoim zasadom do końca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent zapłacił najwyższą cenę, żeby prawda o Katyniu dobitnie dotarła do świadomości wielu ludzi z wielu narodów. I to Jego wielka, ostatnia zasługa dla Polski. Niech spoczywa w pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wajda ma racje !!!! a po co nam jakieś głowy innych krajów i tak nie przyjadą/ przylecą bo chmura z wulkanu nie pozwala i dobrze szkoda tylko rodaków którzy nie będą mogli dotrzeć na czas!!. Wajda dzieli polaków hmm już dawno jesteśmy podzieleni i tylko jak trzeba to jesteśmy razem. A jak było z po śmierci Papierza to był Wielki Człowiek połączyliśmy się na kilka dni na pokaz a później co się stało !!!! Ja się zgadzam z Wajda !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polacy polacy polacy czyz jestesmy glupcami czy narodem wybranym jak twierdzi nasza wiara ludu caly swiat smieje sie z nie udolnosci tego pajaca podkreslil wlasnie swoja nieudolnosc prezydentury co sie stalo trgedia dla polakow osmieszyl nas normalny czlowiek a ponadto glowa panstwa powinien zapobiedz tej katastrofie ale jego fanatyzm przerosl go o to ze nie sluzyl narodowi jako prezydent tylko klerowi to dowod ze dziwisz decyduje o polsce to karygodne czyz jestesmy juz ludem poddanym? jego fanatyzm przerosl jego prezydentury narodzie poilski jesli ktos sie czuje polakiem obodzmy sie !!! czy wawel to jest dziwisza wlasnosc ze moze chowac kogo chce???????????????? patriota polak ktory tez strajkowal w tym czasie kiedy nieudacznik tam byl przeciez jako glowa panstwa powinien tym bardziej zapobiedz ladowaniu i prosze was rodacy oddaje czesc pilotowi i generalom ich rodzinom chyle czola a pamiec o nich pozostanie na zawsze w moim sercu wspolczucia dla rodzin tych co zgineli zawsze bede myslal ze ten pajac wymusil ladowanie na pilocie to on jest bohaterem pomimo ostrzezen kontrolera lotowow decyzja powinna byc godna prezydenta on odpowiadal za samolot rzadowy tym bardziej ze wzial za duzo waznych osobistosci chyle czola dla rodzin pilota czesc mu to on jest bohaterem a takze wszystkim oficerom i ich rodzinom polak ktory strajkowal w stoczni USTKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wajda jest twórcą filmowym i to go nie upoważnia do decydowania gdzie ma być pochawany Prezydent RP. Pan Mazan znawca Krakowa, po wypowiedzi w tv stał się malutkim obywatelem krakowa. Proponuje przyjżeć się karierą zawodowym tych panów w PRLu dlaczego tak wysoko zaszli. A może Pan Wajda wraz z żonami chce być pochowany na Wawel jak Jgiełło. Przeciwnicy Polacy weźcie na przeczyszczenie to lepiej się myśli. Ja też was kocham......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryś napisał:
Pan Wajda jest twórcą filmowym i to go nie upoważnia do decydowania gdzie ma być pochawany Prezydent RP. Pan Mazan znawca Krakowa, po wypowiedzi w tv stał się malutkim obywatelem krakowa. Proponuje przyjżeć się karierą zawodowym tych panów w PRLu dlaczego tak wysoko zaszli. A może Pan Wajda wraz z żonami chce być pochowany na Wawel jak Jgiełło. Przeciwnicy Polacy weźcie na przeczyszczenie to lepiej się myśli. Ja też was kocham......
Ja na twoim miejscu zastanowił bym się co pisze bo jeżeli chodzi o pochowek naszego prezydenta na wawelu to dla mnie to jest jakiś kawał, powiedz mi czym on sobie na to zasłużył, tym ze zginął tragicznie??? nie tylko on tak zginął. Pragnę przypomnieć ze przed śmiercią osoba ta była oceniana w większości negatywnie a i nie potrafił godnie reprezentować naszego kraju. Ja nie jestem przeciwny godnemu pochowkowi zginął tragicznie należy mu sie to.. no ale człowieku nie obok królów...zaraz jeszcze może okrzykniecie go prezydentem wszech czasów zastanówcie sie co robicie bo gdy emocje opadną większość osób będąca za pochowkiem później może zmienić zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
By takie cos napisac to trzeba byc pozbawionym rozumu. Ty chyba nie znasz naszego polskiego narodu. Pomysl tylko co by bylo , ile to by kotow wieszano na prezydencie , ze polecial do Katynia 2 samolotami jakby nie mogli leciec jednym .Kogo jak kogo ale Jego krytykowaliby bardzo . Po tym jak czytam konemtzrze , ze na Wawelu nie powinien lezec dlatego , ze tanszy bylby pogrzeb na Powazkach , bo sarkofag drogi i za podatnikow pieniadze. i nie stac nasz biedy kraj na taki wydatek , a na przelot by bylo stac. Dopiero by Mu sie oberwalo . Takimi glupcami czasami jestesmy niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawel64 napisał:
Ja na twoim miejscu zastanowił bym się co pisze bo jeżeli chodzi o pochowek naszego prezydenta na wawelu to dla mnie to jest jakiś kawał, powiedz mi czym on sobie na to zasłużył, tym ze zginął tragicznie??? nie tylko on tak zginął. Pragnę przypomnieć ze przed śmiercią osoba ta była oceniana w większości negatywnie a i nie potrafił godnie reprezentować naszego kraju. Ja nie jestem przeciwny godnemu pochowkowi zginął tragicznie należy mu sie to.. no ale człowieku nie obok królów...zaraz jeszcze może okrzykniecie go prezydentem wszech czasów zastanówcie sie co robicie bo gdy emocje opadną większość osób będąca za pochowkiem później może zmienić zdanie.
...a dlaczego nie obok krolow , mozesz mi to logicznie wytlumaczyc? Kim oni byli takimi kryztalami? Smien sadzic , ze zabierasz glos a nie znasz naszej historii . Obok krolow nie , chyba tylko z tego wzgledu , ze nie ejst morderca i jego rece nie sa zbrukane ludzka krwia jak np rece KROLA Kazimierza Wielkiego., hulaki , bawidamka, bigamisty i jak podaja ksiazki historyczne podwojnego mordercy. gdy z rozkazu biskupa przybyl na dwor krolewski ksiadz by prosic go o zaprzestanie hulaszczego zycia Ten kazal go udusic a cialo wrzucic do Wisly . dla rzekomego podrzegacza ludu zgotowal jeszcze gorsza smierc > Nie przez powieszenie , nie sciecie glowy , tylko wyslal go na smier glodowa . Nic z tych rzeczy nie mozna zarzucic Prezydentowi , nie zabiaraj wiec glosu jak nie masz pojecia o historii no chyba , ze chodzi Ci , ze pochowek obok takiego czlowieka ja ow krol jest hanbiacy . Malo kto z tam lezacych jest krysztalowy , poczytaj a bedzie wiedzial.i wtedy zabiaraj glos , bo tym co napisales osmieszasz sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
polacy polacy polacy czyz jestesmy glupcami czy narodem wybranym jak twierdzi nasza wiara ludu caly swiat smieje sie z nie udolnosci tego pajaca podkreslil wlasnie swoja nieudolnosc prezydentury co sie stalo trgedia dla polakow osmieszyl nas normalny czlowiek a ponadto glowa panstwa powinien zapobiedz tej katastrofie ale jego fanatyzm przerosl go o to ze nie sluzyl narodowi jako prezydent tylko klerowi to dowod ze dziwisz decyduje o polsce to karygodne czyz jestesmy juz ludem poddanym? jego fanatyzm przerosl jego prezydentury narodzie poilski jesli ktos sie czuje polakiem obodzmy sie !!! czy wawel to jest dziwisza wlasnosc ze moze chowac kogo chce???????????????? patriota polak ktory tez strajkowal w tym czasie kiedy nieudacznik tam byl przeciez jako glowa panstwa powinien tym bardziej zapobiedz ladowaniu i prosze was rodacy oddaje czesc pilotowi i generalom ich rodzinom chyle czola a pamiec o nich pozostanie na zawsze w moim sercu wspolczucia dla rodzin tych co zgineli zawsze bede myslal ze ten pajac wymusil ladowanie na pilocie to on jest bohaterem pomimo ostrzezen kontrolera lotowow decyzja powinna byc godna prezydenta on odpowiadal za samolot rzadowy tym bardziej ze wzial za duzo waznych osobistosci chyle czola dla rodzin pilota czesc mu to on jest bohaterem a takze wszystkim oficerom i ich rodzinom polak ktory strajkowal w stoczni USTKA
No jak mamy takich pseudo madrych obywateli jak Ty to na pweno glupcami . Nigdzie nie pisze , ze to Polska jest " krajem wybranem ludem odkupionym " chyba , ze jestes drugim Nostradamusem . Po drugie troszke kultury bo sloma Ci z butow wychodzi , o zmarlych sie mowi dobrze lub wcale !!! Kolejny idiotyzm " glowa panstwa powinien zapobiec katastrofie . " haha cudotworca nie ejst chyba jak mogl zapobiec wysylaca 2 samoloty / wtedy bys wieszala psy ze rozrzutny . Po trezcie skad ta pewnosc , ze zmusil pilota do ladowania .. widac madrzejszu jestes niz Ci co badaja . twoja glupota osiagnela apogeum wiec nie udzielaj sie . proponuja ciebie i twoja kandydature na prezydenta . kto za?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pip napisał:
Moja rodzina też sobie życzy abym został pochowany na Wawelu, czy zostanie to uszanowane
tak pewnie ze zostaniesz pod warunkiem ze zostaniesz co naj mniiej Soltysem , ty pajacu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
widzisz nawet nie potrafisz napisać co zobił dla polski a chowają go na wawelu, za co się pytam, za co? przeraziła mnie dzisiaj wypowiedż jednego z polityków, który mówił o pomocy finansowej dla poległych, ale najbardziej zirytowąła mnie wypowiedz o nie spłaconych kredytach. Boże widzisz i nie grzmisz!!!
Co zrobił Prezydent Kaczyński? . To na czym opiera się ta dyskusja? Wynika z niewiedzy?, Popatrzcie Państwo sami na siebie. Brakuje Wam argumentów? Jak można dyskutować nie znając argumentów. Lepiej robić to co się umie naprawdę, to przyniesie więcej korzyści innym!żeby zabierać głos w jakiejś sprawie, to trzeba wziąć za to odpowiedzialność, a nie peplać ,,ble...ble...ble....Prezydent Kaczyński mówiąc w wielkim skrócie : - powstrzymał dalszą nie uczciwą wyprzedaż majątku narodowego, - podniósł do rangi obowiązku posiadanie wykształcenia i wiedzy na stanowiskach odpowiedzialnych, - udowodnił, że okrągły stół był fikcją, komuniści oddali władzę bo był kryzys, weszli w spółki państwowe, tam są pieniądze - wrócili do władzy - był patriotą, uczciwym człowiekiem, - ideowcem, który nie wykorzystywał stanowiska dla korzyści materialnych, - pokazał że władza im bardziej mierna, to tym bardziej wierna!!!!, - że w naszym kraju nie brakuje zapędów do jedno władztwa, jedna partia, , - pokazał, matactwa, skorumpowanych polityków, - pokazał że ustawy można kupić , - że są grupy uprzywilejowane, które czerpią korzyści materialne, - bronił zawsze najuboższych, bo i tak za wszystkie pomyłki władzy płacą ludzie najbiedniejsi, - nauczył, że słabszy nie musi klęczeć na kolanach, - uświadomił, że kraje Unii, ze względu na własny kryzys w krajach, mogą dążyć do ugrania dla siebie więcej, - wyprowadził nas z kompleksów narodowych, - pokazał, że nie jesteśmy bękartem Europy, to niektóre państwa powinny mieć kompleksy przy nas, - potraktował poważnie, jak ludzi, swoich pracowników, - oddawał cześć, tym którzy walczyli o dzisiejszą wolną Polskę, - prowadził wojenki za nas na górze, bo my jesteśmy jeszcze w "Weselu" Wyspiańskiego - tańczymy swój taniec chocholi, - pokazał, że chociaż wszyscy jesteśmy inni, to należy ze sobą rozmawiać na argumenty, a nie uprawiać pieniactwo z pozycji siły, - dbał o tożsamość narodową, abyśmy czuli się Polakami a nie tylko obywatelami Europy, - miał wizję własną państwa a nie czytał przemówienia napisane mu przez innych, - miał wiedzę, po raz pierwszy nie musieliśmy się wstydzić za głowę państwa, - był uprzejmy wobec kobiet, miał dla nich szacunek, a to nasze matki - był.... i tak można by było jeszcze pisać długo ale nie bądźmy egoistami, zostawmy miejsca trochę dla innych, zanim nie zniknie ta strona. -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ludzie cieszcie sie ze zyjemy a wawel to taki park jurajski dla doroslych dzieci ps.spalic wawel i po klopocie
JUDE ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...