Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polacy chcą zakazu posiadania noży

Utworzony przez Chłop Polski, 26 lutego 2010 r. o 12:20
TO Z CZYM PÓJDĘ NA GRZYBY Z GRZEBIENIEM DO WŁOSÓW ? TO JESZCZE ZAKAZAĆ POSIADANIA :ŚRUBOKRĘTÓW I INNYCH PRZEDMIOTÓW TYPU KLUCZY DO KÓŁ ,POMPEK DO ROWERU, WIDELCY . A może lepiej tym sukinsynom co takimi przedmiotami zabijają ukrócić w więzieniach racje żywnościowe,pozbawić ich prawa do leczenia.Skoro nie można ich powiesić to może zapewnić im ciężką pracę pod ziemią ...a nie siłownie i pokoje intymne.Był swojego czasu reportaż z rosyjskiego więzienia -tam nie wszyscy mieli swoje łóżka,podłoga to goły beton i to czasami podtopiny przez spływającą wodę -takie powinny być więzienia. Teraz wszelakiego rodzaju śmieć społeczny ma większe prawa niż uczciwy człowiek.Ujmą się za pedałem,złodziejem,mordercą a uczciwy człowiek w środku stolicy umrze bo nie wyślą do niego karetki pogotowia.Organizacje takie jak Helskińska Fundacja Praw Człowieka chroni tych wykolejeńców bo raczej nie uczciwych ludzi .Kluska jak chodował owce tak choduje,a Karpińskiego z chodowania świń uwolnił Stwórca powołując go do swojego komputera... natomiast Fundacja bazuje na Legierskich,Niemierach,Szadurskich,Chabinkach.Ktoś kiedyś powiedział że szumowina zawsze po wierzchu pływa i to prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MÓW ZA SIEBIE ....JA NIE JESTEM ZA TAKIM ZAKAZEM - JA JESTEM ZA KARĄ ŚMIERCI DLA TYCH ,KTÓRZY UŻYJĄ TAKIEGO NOŻA W CELU DOKONANIA ZABÓJSTWA LUB OKALECZENIA. NÓŻ JEST TYLKO NARZĘDZIEM I SAM JAKO NÓŻ NIKOGO NIE SKALECZY, CHYBA ŻE KTOŚ NIEUMIEJĘTNIE SIĘ NIM POSŁUGUJE.MĄDRY CZŁOWIEK KTÓREMU PRZYSTOI PRZESTRZEGANIE DEKALOGU NIE POWINIEN BYĆ OBWAROWANY TAKIMI ZAKAZAMI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ,zginie jeszcze wielu policjantów zanim będzie normalne prawo!!!Policjant będzie miał obowiązek zastrzelić każdego kto wyciąga broń!A jak myślicie-jak było w "Wujku".Jeśli sądzicie,że funkcjonariusze plutonu specjalnego ZOMO zastrzelili podpuszczonych górników dla fantazji to po prostu żal mi Was.....!Szczęść Boże Wszystkim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakaz posiadania i noszenia broni palnej bandziorom wcale nie przeszkadza. Dlaczego mieliby się przejąć zakazem noszenia noży?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ktoś chory to wymyślił. zabić można jednym palcem, patyczkiem od lodów nawet głową i co mają tego zakazać. Chyba powinni pozwolić posiadać każdemuy broń palną w domu i zmienić przepisy żeby bańdzior się bał a nie normalny człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny idiotyczny tytuł w Dzienniku Wschodnim, to nie Polacy chcą zakazu noszenia noży a te marne dziennikarzyny z Dziennika Wschodniego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nóż kuchenny powinien być w kuchni." OLA BOGA! A jak bym kupił nóż w biedronce i niechcący wpadł pod kontrolę policji ? JPD! Co za rząd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciele sklepów z takimi nożami,które służą tylko do zabijania ludzi będą protestować .Wiadomo dla nich liczą się nie ludzie tylko zysk.Bandyci zechcą pewnie zastraszać posłów ,aby ci nie przeforsowali tej ustawy .Ja staję po stronie normalnych ludzi ,a nie zer jakimi są łobuzy i wykolejeńcy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wnoszę o zakaz noszenia przy sobie penisa, w ostatnim czasie dokonano kilku gwałtów, zakaz oczywiście nie dotyczy leśnych dziadków z senatu, im wszystko wolno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I zakazać noszenia wszelkich przedmiotów którymi można komuś zrobi krzywdę. Czy pan dziennikarz, któremu tak podoba się ten zakaz pomyślał o tym, że dzięki niemu ucierpią w większości normalni ludzie a przestępcy jak to przestępcy, będą mieć ten przepis w głębokim poważaniu? Czy panu się wydaje, że same zakazy wystarczą żeby było bezpiecznie? Jest przecież zakaz zabijania i co, bandyci przestali mordować ludzi? Pomyślał pan o tym, ze dzięki zakazowi posiadania noża wiele osób może stracić możliwość obrony przed napastnikiem posiadającym przewagę fizyczną lub jakąkolwiek broń?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może niech pan dziennikarz odpowie sobie na pytanie "Czy przestępca dla którego nie jest problemem zabicie człowieka będzie się przejmował zakazem posiadania noża?" Jakoś nie sądzę, i z tego wynika, że zakazując posiadania noża odbiera sie ludziom możliwość obrony przed osobnikiem, dla którego życie drugiego człowieka jest niczym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Detektyw Monk napisał:
Bandyci zechcą pewnie zastraszać posłów ,aby ci nie przeforsowali tej ustawy .Ja staję po stronie normalnych ludzi ,a nie zer jakimi są łobuzy i wykolejeńcy.
Bandyci mają w d..., ups.. w głębokim poważaniu, takie zakazy, a co za tym idzie również zastraszanie posłów o taką bździnę. Daleko mi od bycia łobuzem i wykolejeńcem, a od około 30 lat zawsze mam przy sobie nóż (najczęściej victorinox lub inny nóż składany), chcesz zakazać mi posiadania i używania narzędzia które go bardzo często używam? Na jakiej podstawie? Przez te 30 lat nawet siebie nie skaleczyłem, a robisz ze mnie bandytę... Tak na marginesie - gdybym nie miał noża, to kilka lat temu bezradnie patrzył bym jak człowiek, po wypadku, smaży się w swoim samochodzie. Zębami nie przegryzł bym zakleszczonego pasa bezpieczeństwa, nożem który miałem przy sobie zrobiłem to w ciągu kilku sekund. Jak rozmawiałem z nim kilka dni po wypadku to nie patrzył na mnie jak na bandytę, mimo że jak mu pomagałem to miałem dwudziesto centymetrowy nóż myśliwski, ubrany byłem jak czeczeński bojownik i po kilku dniach w lesie byłem przesiąknięty zapachami bagna, ognisk i naturalnych specyfików odstraszających komary. Jeśli taki zakaz zostanie przeforsowany, to dopiero wtedy stanę się przestępcą :-/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
I zakazać noszenia wszelkich przedmiotów którymi można komuś zrobi krzywdę. Czy pan dziennikarz, któremu tak podoba się ten zakaz pomyślał o tym, że dzięki niemu ucierpią w większości normalni ludzie a przestępcy jak to przestępcy, będą mieć ten przepis w głębokim poważaniu? Czy panu się wydaje, że same zakazy wystarczą żeby było bezpiecznie? Jest przecież zakaz zabijania i co, bandyci przestali mordować ludzi? Pomyślał pan o tym, ze dzięki zakazowi posiadania noża wiele osób może stracić możliwość obrony przed napastnikiem posiadającym przewagę fizyczną lub jakąkolwiek broń?
Przestępcy nie będą miec tego przepisu w głębokim poważaniu ! będą za tym zakazem bo ułatwi im zadanie pozbawiając ich możliwości obrony o czym wpsomniałeś. Będą się cieszyć i zacierać ręce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LeonProof napisał:
Przestępcy nie będą miec tego przepisu w głębokim poważaniu ! będą za tym zakazem bo ułatwi im zadanie pozbawiając ich możliwości obrony o czym wpsomniałeś. Będą się cieszyć i zacierać ręce...
miało być w miejsce "ich" "napadniętych"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że media w cyniczny sposób wykorzystują tragedię wspaniałego człowieka, bohaterskiego policjanta, aby kreując atmosferę nagonki i taniej sensacji powiększyć sobie obroty. Czy naprawdę pogoń za pieniądzem odebrała wam ostatnie resztki przyzwoitości, panie i panowie dziennikarze? Nie dajmy się zwariować. Fakt posiadania niezwykle użytecznego narzędzia jakim jest nóż, na pewno nie zrobi z uczciwego człowieka mordercy. Czyniąc tego rodzaju sugestie wręcz obrażacie porządnych ludzi... Tak, jestem Polakiem i wasze dziennikarskie polowania na czarownice nie są mi do niczego potrzebne. Mówcie wyłącznie za siebie. Domagam się zaostrzenia kar dla zbrodniarzy, a nie wprowadzania uciążliwych i zbędnych przepisów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bandyta i tak weźmie nóż czy inną broń. Zakazywnie to głupota. Polska powinna iść w stronę swobodnego dostępu do broni. Choćby nasze położenie geograficzne i sytuacja na Ukrainie powinny dać do myślenia. Kraj w którym kazdy może posiadać broń i posiada ją spory procent obywateli jest po prostu tródniej zaatakować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...