Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

polecam salon meblowy NEW IDEA MEBEL w galerii Wokulski

Utworzony przez arek, 9 grudnia 2009 r. o 15:58
polecam salon meblowy NEW IDEA MEBEL w galerii Wokulski na ul.Łęczyńskiej 51 w Lublinie.Są tam super meble i dekoracja wnętrz.tanio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYŁAM TAM I KUPIŁAM SOBIE SUPER KANAPE-I W PORÓWNANIU DO INNYCH SKLEPÓW JEST TAM TANIO....POLECAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem tam i fajne meble mają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli planujesz kupić meble to tylko tam. super sklep
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOLEŻANKA KUPIŁA , MEBLE BYŁY WADLIWE I CZEKAŁA NA REKLAMACJE DWA MIESIĘCE ,PODOBA MI SIĘ JEDNA SYPIALNIA ALE NIE WIEM CZY SIE ZDECYDUJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się na reklamacje się strasznie długo czeka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na reklamacje czeka się tak jak w każdym innym sklepie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z czego co wiem , jeśli jest Polski producent czeka się 14 dni , jeśli zagraniczny do 5 tyg. W tym przypadku jest to zagraniczny producent , więc okres przeszło 2miesiące , chyba jest wyższy niż 5 tyg?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że pracownicy tego gó..na robią kryptoreklamę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym salonie pracują sami jajcarze. Na zamówione meble czeka się miesiącami, przy przekroczeniu kolejnych terminów dostawy pracownik nie raczy nawet zadzwonić i podać nowego terminu, a ich jedynym tekstem jest "transport wczoraj wyjechał i powinien być u nas jutro" (przy dziesiątym takim terminie jest to już nawet zabawne). Szkoda zdrowia i czasu na użeranie się z tymi amatorami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zgadzam się z poprzednikiem-obsługa jest profesjonalna i miła a to co niektórzy wypisują to są oszczerstwa od naszej konkurencji!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODWIEDZIŁE ICH SKLEP NA TARGÓWKU , PRZYWIEŻLI NAPRAWDE FAJNE DEKORACJE WNĘTRZ, SAM WYBRAŁEM KILKA DO SWOJEGO MIESZKANIA,POLECAM WSZYSTKIM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajne mebelki , salon super - terminy mogą być - przecież meble to nie spożywka , że jest od ręki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAM PRACUJE BARDZO SEKSOWNA PANI O IMIENIU LUCYNA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...