Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polesie > Pijany 17-latek sprawcą wypadku

Utworzony przez ~kris~, 24 września 2008 r. o 08:38
Powinni szmate wsadzic na 25la w tym wypadku ranna została kobieta w ciąży. W głowie się nie mieści że takie skurczysyny jeszcze żyją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ciekawe jakiego rodzice adwokata znajda i do jakich rzeczy sie posuna zeby uratowac synusiowi tylek.... oj ktos sie wzbogaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plus passat trzy rozbite samochody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te kris odpier**sie od niego bo to nie on prowadził a jak nie wiedza kto to niech nie pisza!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem to nie siedemnastolatek kierował autem tylko 20 latek Siedemnastolatek siedział obok a dwudziestolatek tez był pijany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaaaaa napisał:
Z tego co wiem to nie siedemnastolatek kierował autem tylko 20 latek Siedemnastolatek siedział obok a dwudziestolatek tez był pijany
Masz racje to 20 latek kierował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wazne ktory gowniarz kierowal?! w zyciu tego bym nie popuscil i zamknal bym ich w pierdlu... nie zycze nikomu smierci ale powinni co najmniej na wozkach pojezdzic do konca zycia to by nauczylo ich odpowiedzialnosci!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość1 napisał:
wazne ktory gowniarz kierowal?! w zyciu tego bym nie popuscil i zamknal bym ich w pierdlu... nie zycze nikomu smierci ale powinni co najmniej na wozkach pojezdzic do konca zycia to by nauczylo ich odpowiedzialnosci!!!
A ja tobie życze żebyś na wózku pojeździł. ku*** ale masz problemy , widziałeś ten wypadek albo byłeś tam w którymś z samochodów ze gadasz takie rzeczy ?! no ja pier***e jaka ciota poje***a ;/ . ja jak ku*** gówno o czymś wiem to siedze cicho a nie macham swoim ozorem na prawo i lewo =/ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja xD napisał:
A ja tobie życze żebyś na wózku pojeździł. ku*** ale masz problemy , widziałeś ten wypadek albo byłeś tam w którymś z samochodów ze gadasz takie rzeczy ?! no ja pier***e jaka ciota poje***a ;/ . ja jak ku*** gówno o czymś wiem to siedze cicho a nie macham swoim ozorem na prawo i lewo =/ .
sluchaj po pierwsze kultury troche..a skoro tak pisze to wiem o czym mowie!!! od paru dobrych minut slycac bylo na cb o kretynach jadacych bmw.. biorac okolicznosci ze przy takiej pogodzie urzadzac sobie wyscigi do tego po pijanemu to w pierdlu powinni posiedziec za to!!! a z takim malo ograniczonymi ludzmi jak ty to nie dyskutuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...