Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja chce wiedzieć, co robisz w Internecie

Utworzony przez michał, 20 sierpnia 2009 o 11:13
PO - totalna inwigilacja
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PO WYGRAŁO no to macie socjalizm on jest cały czas 1917 to trwa WNP lepsze od UE UPR CHCE WOLNOŚCI WOLNEGO INTERNETU
0
A ja głupi myślałem,że Policja jest do łapania złodziei a im sie Korea Pólnocna marzy !!!
0
Platon ,,demokracja prowadzi do dyktatury,, Osobiscie uwazam,ze niektorzy zamienili pisanie glupot i wulgaryzmow na plotach na pisanie na forum.
0
co to q......... państwo policyjne
0
STYX napisał:
A ja głupi myślałem,że Policja jest do łapania złodziei a im sie Korea Pólnocna marzy !!!
Mylisz się. Tak może i jest w normalnych krajach. Polska policja ma statuty nadrzędne: 1) Łapanie spokojnych ludzi pijących gdzieś piwo na ławce 2) Unikanie dresiarzy 3) Bycie tam gdzie ich nie potrzeba, unikanie miejsc, które uchodzą za niebezpieczne 4) Zasada 1 fotoradar na jeden zarejestrowany w kraju samochód 5) Obywatel twoim wrogiem
0
mój nik napisał:
Mylisz się. Tak może i jest w normalnych krajach. Polska policja ma statuty nadrzędne: 1) Łapanie spokojnych ludzi pijących gdzieś piwo na ławce 2) Unikanie dresiarzy 3) Bycie tam gdzie ich nie potrzeba, unikanie miejsc, które uchodzą za niebezpieczne 4) Zasada 1 fotoradar na jeden zarejestrowany w kraju samochód 5) Obywatel twoim wrogiem
Punkt 5 jest naczelnym hasłem KAŻDEJ władzy... Może służby te niech założą chipy każdemu ? Historia kołem się toczy... a głupi naród śpi.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: