Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja chce wiedzieć, co robisz w Internecie

Utworzony przez michał, 20 sierpnia 2009 r. o 11:13
PO - totalna inwigilacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO WYGRAŁO no to macie socjalizm on jest cały czas 1917 to trwa WNP lepsze od UE UPR CHCE WOLNOŚCI WOLNEGO INTERNETU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja głupi myślałem,że Policja jest do łapania złodziei a im sie Korea Pólnocna marzy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platon ,,demokracja prowadzi do dyktatury,, Osobiscie uwazam,ze niektorzy zamienili pisanie glupot i wulgaryzmow na plotach na pisanie na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to q......... państwo policyjne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
A ja głupi myślałem,że Policja jest do łapania złodziei a im sie Korea Pólnocna marzy !!!
Mylisz się. Tak może i jest w normalnych krajach. Polska policja ma statuty nadrzędne: 1) Łapanie spokojnych ludzi pijących gdzieś piwo na ławce 2) Unikanie dresiarzy 3) Bycie tam gdzie ich nie potrzeba, unikanie miejsc, które uchodzą za niebezpieczne 4) Zasada 1 fotoradar na jeden zarejestrowany w kraju samochód 5) Obywatel twoim wrogiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój nik napisał:
Mylisz się. Tak może i jest w normalnych krajach. Polska policja ma statuty nadrzędne: 1) Łapanie spokojnych ludzi pijących gdzieś piwo na ławce 2) Unikanie dresiarzy 3) Bycie tam gdzie ich nie potrzeba, unikanie miejsc, które uchodzą za niebezpieczne 4) Zasada 1 fotoradar na jeden zarejestrowany w kraju samochód 5) Obywatel twoim wrogiem
Punkt 5 jest naczelnym hasłem KAŻDEJ władzy... Może służby te niech założą chipy każdemu ? Historia kołem się toczy... a głupi naród śpi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...