Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja ma sposób na kiboli Motoru? To spotters

Utworzony przez ~janek63~, 31 lipca 2009 r. o 15:24
Prosze aby nie nazywać kibiców MOTORKU kibolami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak dojdzie do grilla czy taki Spotters bedzie wal;czył o Honor druzyny??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pseudo napisał:
a jak dojdzie do grilla czy taki Spotters bedzie wal;czył o Honor druzyny??????
nie on nie będzie walczył a tylko "grilował"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W naszym kochanym kraju jeszcze dużo wody upłynie - zanim Spotersi znajdą swoje miejsce. Trzeba zacząć od pracy w Klubach, a nie tylko kasa dla Pseudo - działaczy. Ponadto nasz SYSTEM PRAWNY - nie bardzo przystaje do takiego działania. Dobrze że zaczęto od czegoś i Ktoś chce zrobić z tym porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy Motor ma kibiców czy tylko kiboli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIENAWIDZĘ !!! Nazwa MOTOR budzi we mnie nie strach tylko obrzydzenie. Widząc młodą osobę na ulicy z koszulką MOTORu chce mi się wymiotować a następnie kopać. Agresja bijąca z moich słów to pozostałość po studiach. Przyjeżdżając do Lublina nie wiedziałem nic o istnieniu MOTORu. Wystarczył 1 semestr i poznałem "miłośnikow" piłko nożnej. To chyba nie jest celem działaczy sportowych. Rozsądnie myśląc - przecież to sport, coś pięknego, kibicowanie jest cudowne. Co z tego? Jak to się ma do realiów, skoro wielu moich znajomych - autentycznych KIBICÓW, ma identyczne z moimi odczucia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Unia napisał:
czy Motor ma kibiców czy tylko kiboli?
O_O niesamowite...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha !!! Też wymyślili... U nas to się nie sprawdzi, bo kibice nienawidzą policji, a ta jeszcze się pcha na młyn ! Podziwiam tego Pana za odwagę ! Powodzenia !!! WSCHODNIA HORDA !!! Pozdro dla Motorowców !!! W G W !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
turbo napisał:
NIENAWIDZĘ !!! Nazwa MOTOR budzi we mnie nie strach tylko obrzydzenie. Widząc młodą osobę na ulicy z koszulką MOTORu chce mi się wymiotować a następnie kopać. Agresja bijąca z moich słów to pozostałość po studiach. Przyjeżdżając do Lublina nie wiedziałem nic o istnieniu MOTORu. Wystarczył 1 semestr i poznałem "miłośnikow" piłko nożnej. To chyba nie jest celem działaczy sportowych. Rozsądnie myśląc - przecież to sport, coś pięknego, kibicowanie jest cudowne. Co z tego? Jak to się ma do realiów, skoro wielu moich znajomych - autentycznych KIBICÓW, ma identyczne z moimi odczucia?
a we mnie obrzydzenie budzą wypowiedzi takich ludzi jak ty, zero szacunku dla kogoś kto ogół postrzega przez garstke ludzi, nie wstydze się swojego klubu chodze w emblematach klubowych i jestem z tego dumny, pozatym zapewniam cie, że autentyczni kibice, ktorzy są w róznym wieku a znam i takich co mają 18 i takich co mają 50 i pamiętają Motor w I lidze nie mają takich odczuć jak ty bo dla nich Motor to pasja to cos czego nie zniszczy żaden artykuł w gazecie itd wystarczy poprostu być na meczu i to przeżyć atmosfere sportowego święta, bo po pierwsze trzeba coś zobaczyć na żywo żeby móc to komentować a wiekszość ludzi nigdy nie była na meczu a ocenia jakby byli wszechwiedzący a znają rzeczz wyłącznie z opowiadań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam lepszy sposób !!! Seria z kbkak !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Mam lepszy sposób !!! Seria z kbkak !!!!
żałosne, w dodatku 1września gdzie się tacy rodzą???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...