Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja ma sposób na kiboli Motoru? To spotters

Utworzony przez ~janek63~, 31 lipca 2009 o 15:24
Prosze aby nie nazywać kibiców MOTORKU kibolami
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a jak dojdzie do grilla czy taki Spotters bedzie wal;czył o Honor druzyny??????
0
Pseudo napisał:
a jak dojdzie do grilla czy taki Spotters bedzie wal;czył o Honor druzyny??????
nie on nie będzie walczył a tylko "grilował"
0
W naszym kochanym kraju jeszcze dużo wody upłynie - zanim Spotersi znajdą swoje miejsce. Trzeba zacząć od pracy w Klubach, a nie tylko kasa dla Pseudo - działaczy. Ponadto nasz SYSTEM PRAWNY - nie bardzo przystaje do takiego działania. Dobrze że zaczęto od czegoś i Ktoś chce zrobić z tym porządek.
0
czy Motor ma kibiców czy tylko kiboli?
0
NIENAWIDZĘ !!! Nazwa MOTOR budzi we mnie nie strach tylko obrzydzenie. Widząc młodą osobę na ulicy z koszulką MOTORu chce mi się wymiotować a następnie kopać. Agresja bijąca z moich słów to pozostałość po studiach. Przyjeżdżając do Lublina nie wiedziałem nic o istnieniu MOTORu. Wystarczył 1 semestr i poznałem "miłośnikow" piłko nożnej. To chyba nie jest celem działaczy sportowych. Rozsądnie myśląc - przecież to sport, coś pięknego, kibicowanie jest cudowne. Co z tego? Jak to się ma do realiów, skoro wielu moich znajomych - autentycznych KIBICÓW, ma identyczne z moimi odczucia?
0
Unia napisał:
czy Motor ma kibiców czy tylko kiboli?
O_O niesamowite...
0
Haha !!! Też wymyślili... U nas to się nie sprawdzi, bo kibice nienawidzą policji, a ta jeszcze się pcha na młyn ! Podziwiam tego Pana za odwagę ! Powodzenia !!! WSCHODNIA HORDA !!! Pozdro dla Motorowców !!! W G W !!!
0
turbo napisał:
NIENAWIDZĘ !!! Nazwa MOTOR budzi we mnie nie strach tylko obrzydzenie. Widząc młodą osobę na ulicy z koszulką MOTORu chce mi się wymiotować a następnie kopać. Agresja bijąca z moich słów to pozostałość po studiach. Przyjeżdżając do Lublina nie wiedziałem nic o istnieniu MOTORu. Wystarczył 1 semestr i poznałem "miłośnikow" piłko nożnej. To chyba nie jest celem działaczy sportowych. Rozsądnie myśląc - przecież to sport, coś pięknego, kibicowanie jest cudowne. Co z tego? Jak to się ma do realiów, skoro wielu moich znajomych - autentycznych KIBICÓW, ma identyczne z moimi odczucia?
a we mnie obrzydzenie budzą wypowiedzi takich ludzi jak ty, zero szacunku dla kogoś kto ogół postrzega przez garstke ludzi, nie wstydze się swojego klubu chodze w emblematach klubowych i jestem z tego dumny, pozatym zapewniam cie, że autentyczni kibice, ktorzy są w róznym wieku a znam i takich co mają 18 i takich co mają 50 i pamiętają Motor w I lidze nie mają takich odczuć jak ty bo dla nich Motor to pasja to cos czego nie zniszczy żaden artykuł w gazecie itd wystarczy poprostu być na meczu i to przeżyć atmosfere sportowego święta, bo po pierwsze trzeba coś zobaczyć na żywo żeby móc to komentować a wiekszość ludzi nigdy nie była na meczu a ocenia jakby byli wszechwiedzący a znają rzeczz wyłącznie z opowiadań
0
Mam lepszy sposób !!! Seria z kbkak !!!!
0
STYX napisał:
Mam lepszy sposób !!! Seria z kbkak !!!!
żałosne, w dodatku 1września gdzie się tacy rodzą???
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: