Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja wyjaśnia sprawę włamania do komputera wiceministra

Utworzony przez perła, 23 stycznia 2012 o 13:36
Właśnie czytałem na amerykańskim portalu, że (2012-01-23 09:36) ~redalien anonymous szantażuje nasz rząd ujawnieniem informacji które przechwycili. Podobno są to dane z serwerów firm z branży marketingu politycznego i zawierają skrypty kampanii rządu na forach internetowych, gdzie wynajęte osoby piszą pochlebne władzy opinie. Są tam dane blogerów i forumowiczów którzy pracują na rządu, a także dziennikarzy którzy piszą na zamówienie. Jest też dużo o dezinformacji na temat samego ACTA. Do tego są tam podobno logi z akcji kiedy dana kampania została załadowane do systemu. I tam podobno jest jakiś hit, bo kampanie na dany temat były ładowane zanim wydarzenie nastąpiło. Podobno dotyczy to takich rzeczy, że mogłoby dojść w Polsce do przewrotu i to dość brutalnego. Bardzo mnie ciekawi co to za dane i do czego rząd się przygotowywał z wyprzedzeniem, o czym wiedział zanim nastąpiło? Obstawiam jakieś akcje na rynkach finansowych lub coś związanego z wyborami. Warto czytać coś poza polskimi mediami bo można dużo się dowiedzieć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie potrafi zabezpieczyć swojego komputera,a dopuszczono tego admina2 do cyfryzacji kraju. To ci dobrali kadry za rządów miłościwie panującego cysorza.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem" aby dodać komentarz: