Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci łapali pieszych, sprzedaży papierosów nie zauważyli

Utworzony przez ZZ, 15 marca 2012 r. o 08:42
Straż Miejska wlepia mandaty za nieprawidłowe parkowanie na Radziwiłowskiej nie widząc meneli wyłudzających opłaty od kierowców. Spółka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja ma zapewniać nam bezpieczeństwo, a handel chyba nie zagrażał obywatelom. Chociaż palenie jest szkodliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogówka jak sama nazwa wskazuje, skupia swoją uwagę na bezpieczeństwie w ruchu drogowym, a nie na uszczupleniu majątku skarbu państwa z tytułu nieopłaconej akcyzy. Tym zajmują się przede wszystkim celnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co się czepiacie ? kto by chciał zaczepiać kilku młodych ludzi od których można zebrać po ...,lepiej złapać pieszego i statystyki będą się zgadzać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tetetka napisał:
Drogówka jak sama nazwa wskazuje, skupia swoją uwagę na bezpieczeństwie w ruchu drogowym, a nie na uszczupleniu majątku skarbu państwa z tytułu nieopłaconej akcyzy. Tym zajmują się przede wszystkim celnicy.
I celnicy i straż miejska-jak dostanie odpowiednio PAPU to naprawdę nic nie widzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjant też człowiek,także chce taniej papierosy kupić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi nowość, przy kładce na Armii Krajowej tez handlują. Phi afera wielka. Ostatnio dwóch policjantów kręciło się w pobliżu Stokrotki i specjalnie handlarze nie byli niepokojeni. Zajmijcie się czymś poważnym a nie głupotami, którymi się nikt nie przejmuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dziennik wchodni naprawdę nie ma już o czym pisać? Może jeszcze zaczniecie wymyślać kolejne idiotyczne artykuły w stylu "Policyjny radiowóz stał obok budki z hot-dogami w której nakładano serdelki brudnym widelcem" Co niby wspólnego ma drogówka z wykroczeniami skarbowymi?? Najwyraźniej dziennikarze tej gazetki jacyś nie douczeni są skoro wypisują takie brednie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyrażniej FIRMA czerpie korzyści z handlu kontrabandą. Wielu znajomych opowiadało mi o tej sytuacji pod NOVĄ, i sam też byłem świadkiem niedostrzegania kilku "ziomków" stojących przy samym przejściu przez "milicje". Funkcjonarjusze widzą to, co chcą zobaczyć... przecież handlarz może być niebezpieczny, a przechodzący na czerwonym sam sobie stwarza sytuację zagrożenia życia i jego należy pouczyć mandatem (taki raczej w pusk nie uderzy). MYLYCJA RULEZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W poniedziałek przechodząc obok NOVA również młodzi panowie chodzili i z niczym się nie kryjąc dość donośnym głosem krzyczeli"...papierosy,wódka,spirytus..." Zdziwiło mnie to iż niczym się nie przejmowali i nawet sporo osób zatrzymywało się i kupowało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez sami od nich kupowali kupuja i kupowac beda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alez oczywiście , że policja zupełnie nie reaguje na handalrzy , mogli by chociaz sparwiac pozory , codziennie tamtedy chodze i juz dawno sie zastanawiałam o co w tym chodzi i kiedys od znajomeego poilicjanta dwoeidzialam sie ze wszyscy maja w tym interes ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosia napisał:
alez oczywiście , że policja zupełnie nie reaguje na handalrzy , mogli by chociaz sparwiac pozory , codziennie tamtedy chodze i juz dawno sie zastanawiałam o co w tym chodzi i kiedys od znajomeego poilicjanta dwoeidzialam sie ze wszyscy maja w tym interes ))
Od każdego mają BUŁE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję za dostęp do komentarzy. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę, żeby policja zajęła się bezpieczeństwem, tak jak w tym przypoadku. A fajek niech szukają strażnicy graniczni, bo oni te faje wpuścili i urzędasy w urzędów skarbowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tetetka napisał:
Drogówka jak sama nazwa wskazuje, skupia swoją uwagę na bezpieczeństwie w ruchu drogowym, a nie na uszczupleniu majątku skarbu państwa z tytułu nieopłaconej akcyzy. Tym zajmują się przede wszystkim celnicy.
a gdyby poczuli od przypadkowego przechodnia zapach palonej marysi to też by odpuścili? to nie jest związane przecież z bezpieczeństwem w ruchu drogowym... Przestępstwo to przestępstwo, skarbowe czy nie - powinni reagować. Najgorsze w tym jest to że tyle się mówi już o układach, łapówkach i stanie opieki zdrowotnej, a tak naprawdę nic się z tym nie robi. Inna sprawa jest taka by ludzi stać było na papierosy. Nie mogę mówić, że jest dobrze łapać tych, którzy sprzedają za uczciwą cenę papierosy, bo skarb państwa ewidentnie wyzyskuje cenami akcyzy (nie tylko w kwestii papierosów). Z drugiej mańki prawo jakie by nie było trzeba respektować, ale jak respektować skoro nie jest równe wobec wszystkich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
handlarze zbieraja torby i uciekaja bylam swiadkiem kilkakrotnie, ja nie o tym chcialam... handlarzy zostawic!!! niech bazar, targ kwitnie to jedyne utrzymanie co iektorych ludzi a jaki z tego morał? Ze policjant TEZ CZLOWIEK dlaczego? bo zycie zna i wie ze wsszysct tam kuouja BO TANIEJ a zycie drogie chleb 2,40zl nikt nikomu zle nie czyni...a to ze ktos LECI NA CZERWONYM przez ruchwila droge gdzie duzo TIRow jezdzi i nie zatrzyma sie jeden z drugim w 5s przed takim biegnacym to juz inna sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...