Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci pobili staruszkę na zapleczu sklepu. Nagrał ich monitoring

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lipca 2017 r. o 15:54 Powrót do artykułu
A to jakie ścierwa ! Ta blond s..ka zasłużyła, aby jej ktoś po mordzie w ciemnej ulicy nalał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy gnoje, żrejące za moje podatki, społeczeństwo powinno was zutylizować, jesteście śmieciami, odpadami. Rozumiecie to?!! Piotusiu L. - uśmiechnięty szczylu, wiesz co z tobą zrobią pod celą?? Na ulicy również nie radzę ci się pokazywać. A ty Lidziu S. - ty tłusty żółty mopie... najpierw wytrą tobą podłogę w celi a potem będziesz obsługiwała od rana do nocy całe więzienie, o ile ktoś się nie zrzyga na twój widok szmato! Jakbym ja was spotkał to bym was zadeptał jak robaki. Zapraszam do mnie, pogadamy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta baba w stroju policjantki to Lidia S. a małolat w stroju policjanta to Piotr L., oboje dobrze znani we Wrocławiu. Chyba wiadomo co z nimi zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tu wyjaśniać sukę i psa za włosy i do warty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurwo policyjna zebys tak zachorowala i wszystko wydawala na lekarstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieprzone wyksztalciuchy nie uszanują narodowego doboru przedstawicieli do wysokich stanowisk i najwyższych funkcji! A niby to takie kształcone tylko już po polsku nie chcą a tylko po angielsku miedzy sobą...A za mordy i zamykać za obrażanie symboli narodowo społecznych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaka kara dla przełożonych którzy wiedzieli o zapędach podwładnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...