Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjant po alkoholu jechał nieoznakowanym radiowozem. Wpadł przez... kobietę

Utworzony przez ghkmc, 20 maja 2013 r. o 22:18
Ja tam widzę przesłanki warunkowego umorzenia. Serio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za tytul??wpadł przez kobiete???autor osmiesza sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie robmy tragedii, facet wypil ze dwa piwa i tyle. Nie powinny go zwalniac z Policji. No chyba mial by z 1,5 promila ale tutaj niema co sie czepiac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muśimy tylko liczyć na " NIEZAWISŁE I SPRAWIEDLIWE SĄDY " w POLSCE. bu.ha.ha.ha. Panuje i rozprzestrzenia się czerwone sQrwysyństwo w tym kraju !!! Czerwoni muszą odejść !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ghkmc napisał:
Ja tam widzę przesłanki warunkowego umorzenia. Serio.
PAŁ, w tym kraju prawo nie dotyczy, oni są ponad tym,a milicjant był na mocnych lekach,tak jak kiedyś KWACH, to tylko słabe kolana,po przebytych chorobach wieku dziecięcego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca bombowca napisał:
PAŁ, w tym kraju prawo nie dotyczy, oni są ponad tym,a milicjant był na mocnych lekach,tak jak kiedyś KWACH, to tylko słabe kolana,po przebytych chorobach wieku dziecięcego.
W jakim my kraju żyjemy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten, kto napisał, że mają nie robić halo, niech postawi się w sytuacji, w której to jego żonę przejeżdża pijany kierowca. Chyba od razu zmieni zdanie, co? nie ma litości! sama już nie wiedzę w sprawiedliwość! czasami przydają mi się porady prawne online , ale szczerze? zdala od policji, prawników, polityków!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...