Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjant po alkoholu jechał nieoznakowanym radiowozem. Wpadł przez... kobietę

Utworzony przez ghkmc, 20 maja 2013 o 22:18
Ja tam widzę przesłanki warunkowego umorzenia. Serio.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
co to za tytul??wpadł przez kobiete???autor osmiesza sie
0
Nie robmy tragedii, facet wypil ze dwa piwa i tyle. Nie powinny go zwalniac z Policji. No chyba mial by z 1,5 promila ale tutaj niema co sie czepiac
0
Muśimy tylko liczyć na " NIEZAWISŁE I SPRAWIEDLIWE SĄDY " w POLSCE. bu.ha.ha.ha. Panuje i rozprzestrzenia się czerwone sQrwysyństwo w tym kraju !!! Czerwoni muszą odejść !!!
0
ghkmc napisał:
Ja tam widzę przesłanki warunkowego umorzenia. Serio.
PAŁ, w tym kraju prawo nie dotyczy, oni są ponad tym,a milicjant był na mocnych lekach,tak jak kiedyś KWACH, to tylko słabe kolana,po przebytych chorobach wieku dziecięcego.
0
kierowca bombowca napisał:
PAŁ, w tym kraju prawo nie dotyczy, oni są ponad tym,a milicjant był na mocnych lekach,tak jak kiedyś KWACH, to tylko słabe kolana,po przebytych chorobach wieku dziecięcego.
W jakim my kraju żyjemy ?
0
Ten, kto napisał, że mają nie robić halo, niech postawi się w sytuacji, w której to jego żonę przejeżdża pijany kierowca. Chyba od razu zmieni zdanie, co? nie ma litości! sama już nie wiedzę w sprawiedliwość! czasami przydają mi się porady prawne online , ale szczerze? zdala od policji, prawników, polityków!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: