Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polska przyjęła Jezusa Chrystusa za Króla i Pana

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 listopada 2016 r. o 10:08 Powrót do artykułu
PAJACOMANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciwilizowana europa w niedlugim czasie bedzie plakać. A Tobie radze wyjezdzaj do tego cywilizowanego swiata. i jeszcze stare przyslowie.... ten sie smieje kto sie smieje ostatni. Niech żyje Chryetus Król!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka Polska. Banda kiblaży ze zboczeńcami w kieckach. Jak można mówić o Polsce, ja się nie prosiłem o to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Królem i Panem pislamistów jest yaro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszą mnie głupki które jęczą że to ciemnogród. Przecież głupki wierzą że cały niewiarygodnie złożony wszechświat powstał po nic i z niczego. Żonglują tylko sformułowaniami typu wielki wybuch, ale nawet najwięksi fizycy nie są w stanie powiedzieć dlaczego wszechświat w ogóle powstał i jak to się dzieje, że materia istnieje. Nauka bada tylko bardzo cienką skorupkę tego co obserwujemy, ale nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie: dlaczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezus naszym Królem, Jezus naszym Panem, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowiek jak niema co robić, niczego nie osiągnął to wymyśla sobie jakiegoś króla, pana, żeby płakać do niego jak to k....a jest mi źle i żeby bozia pomogła. a to nie ma tak. trzeba brać *** w troki i zap.....pszać żeby coś mieć bo król nie da :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszą mnie głupki które jęczą że to ciemnogród. Przecież głupki wierzą że cały niewiarygodnie złożony wszechświat powstał po nic i z niczego. Żonglują tylko sformułowaniami typu wielki wybuch, ale nawet najwięksi fizycy nie są w stanie powiedzieć dlaczego wszechświat w ogóle powstał i jak to się dzieje, że materia istnieje. Nauka bada tylko bardzo cienką skorupkę tego co obserwujemy, ale nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie: dlaczego. Skoro odrzucasz możliwość,że coś mogło powstać samoistnie,to wytłumacz nam niedowiarkom skąd wziął się twój Bóg? Czekamy mędrcu! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj na fb: kz nszz solidarnosc organistów (z do-PiS-kiem: 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9 i 10 ) Resztę obejm u je PiS – lamowska CENZURA!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to pogodzić, pisowcy już mają swojego pana Jarosława.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To czy jestem mały(jak twoj prezes) to zostawię dla siebie. Karany prawomocnym wyrokiem, bo wyrok wykonany, a że zmartwychwstał to inna sprawa. Jeśli masz inne zdanie i osoba bez obywatelstwa polskiego, w tym przypadku Żyd z "paszportem izraelskim" może zostać głową Państwa polskiego, to podaj podstawę prawną. Poza tym - jesteś dorosły i wierzysz w duchy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny człowiek co wącha i kopie w ziemi , a nie jest w stanie podnieść głowy . Tylko łańcuch i kaganiec . W swoim jęku krzyczy "nszz solidarnosc organistów'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny szlag! nie wiem o co chodzi z tym królem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie w Dzienniku Ustaw ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny cyrk katolicki,jak nie światki produkowane hurtowo,to znowu wymysły faundamentalistów religijnych,taki Iran Europy,władza leży i kasę rozdaje,dla chorych nie ma,dla spasionych karków,,wazelina,, i sztuczne uśmiechy,nie można wytrzymać co za nierząd,religie wykorzystują do polityki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Króluj nam Chryste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiem,że Jesus zgodził się zostać królem tego głupiego bezgranicznie królestwa, i nic sobie nie robi z religijnej korupcji złodziejstwa cwaniactwa pedofilii i szaleństwa rozmów niedokończonych,chociaż każde dziecko wie ,że tylko cymbał rozmowy nie kończy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Viva Christo Rey!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Przerażająca jest treść większości komentarzy.Co oni mają w "główkach". Nasza historia dowodzi, że państwo polskie powstało po przyjęciu chrztu i cały czas związane jest z wiarą. Teraz młode filozofy stwierdzają, że wiara jest niepotrzebna, a nawet im przeszkadza. "Prowadż się człeku jak chcesz, aby nie potrącaj innych".
A jesteś w stanie udowodnić, że gdyby nie przyjęcie chrztu to ono by nie powstało? Nie jesteś... I nie wiara jest niepotrzebna tylko złodziejski kler.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam i pytam - Polska przyjęła Jezusa Chrystusa za Króla i Pana czy uczynił to kościół katolicki? Ja nic o tym nie wiem, sąsiedzi i znajomi również. To od wczoraj ta Moja Ojczyzna staję się znów pośmiewiskiem Europy. Ażeby to jezus chrystus......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...