Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomysł na biznes. Firma z Puław sprzedaje marzenia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lipca 2017 r. o 09:01 Powrót do artykułu
ja już skakałem ze spadochronem z ***s://skydive.pl/ :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiele osób jest w sidłach - firmy to dla nich bożek. to firma ma ich, a nie oni firmę - oby nie była tak z "prezentem marzeń " - ***s://mieczduchapulawy.wordpress.com/2017/06/03/niewola-xxi-wieku-pieniadze-firmy-i-inne-rzeczy-maja-ludzi-a-nie-na-odwrot/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie skakanie w tandemie może się okazać wbrew pozorom bardzo niebezpieczne. Ostatnio w woj. mazowieckim taki skok zakońcył się tragedią. Intsruktor przecież nie zawsze może przewidziec zachowanie pasażera. Nawet najlepszy instruktor nie zbezpiecza w 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Puławach gdzie jest punkt sprzedaży ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..w życiu ich w Puławach nie widziałem ...tak są reprezentatywni :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na 6 sierpnia 1 ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"kol90" - oprócz tego jednego wypadku, w historii polskiego spadochroniarstwa komercyjnego nie zdarzył się żaden wypadek tandemowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie widziałeś ich w Puławach.... a szukałeś w ogóle ?? przez dłuższy czas urzędowali w HTM1 oraz mieli stoisko w galerii zielonej, wystarczy wpisać też w google i wyszuka ci gdzie mają siedzibę. Na chwilę obecną z tego co się orientuję mają w biurowcu po Lubelli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super sprawa z takim prezentami marzeń. Ja kiedyś dostałąm taki tylko nie w Puławach tylko w Leszne bo tam mają tunel aerodynamiczny. I powiem, że to najlepszy upominkek ever. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma sama w sobie jest świetnym pomysłem . Natomiast dobór managera B2b pana R. totalna porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebujesz pożyczki na cele biznesowe lub osobiste? Możemy udzielić Ci pożyczki o oprocentowaniu 3%. Możesz złożyć podanie jako firma lub osoba fizyczna. Jeśli potrzebujesz pożyczki, wyślij odpowiedź na to ogłoszenie lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem poniższego e-maila; E-mail do kontaktu: tonyhhname@gmail.com Tony Ryan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie firma dostarcza emocje. Płaca tragiczna. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej obiecują zarobki w granicach 3-4 tys. Netto. W rezultacie pracuje się prawie na czarno, na śmieciowej umowie. Reszta wypłacana jest pod stołem. Człowiek dowiaduje się o tym po okresie próbnym i niestety najczęściej godzi się na takie warunki... Przykre. Kto może niech ucieka. Przekręty, złe traktowanie pracowników, o podwyżkę ciężko, otrzymują dotacje do zatrudnionego pracownika, a po dwóch latach wolą dać wypowiedzenie (nawet tym z ciężką sytuacją życiową) zatrudnić z dofinansowaniem kogoś innego. Zdecydowanie firma dostarcza emocje i adrenalinkę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...