Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poniatowa > Uczniowie wypoczywają w Tatrach

Utworzony przez ziomek, 18 sierpnia 2008 r. o 01:01
Dlaczego cały czas piszecie o tej poniatowej? Przecież to dziura taka jest prawda;/ Coś mi się zdaję że w tej gazecie pracuje jakiś dziennikarz pochodzący z owej wsi Nie wiem po co komu to jest potrzebne że dzieci jadą na kolonie ;/ Przecież w Lublinie,Kraśniku,Nałęczowie,Bełżycach i Świdniku kolonie też są ;/ Więc coś jest w tym podejrzanego ;/ I gdzie nie otworze artykuł to Zawsze pisze Pani Burmistrz ;/ to już kompletne dno Na co komu to wiedzieć Piszcie coś bardziej interesującego a nie zajmujecie się bzdetami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziomek napisał:
Dlaczego cały czas piszecie o tej poniatowej? Przecież to dziura taka jest prawda;/ Coś mi się zdaję że w tej gazecie pracuje jakiś dziennikarz pochodzący z owej wsi Nie wiem po co komu to jest potrzebne że dzieci jadą na kolonie ;/ Przecież w Lublinie,Kraśniku,Nałęczowie,Bełżycach i Świdniku kolonie też są ;/ Więc coś jest w tym podejrzanego ;/ I gdzie nie otworze artykuł to Zawsze pisze Pani Burmistrz ;/ to już kompletne dno Na co komu to wiedzieć Piszcie coś bardziej interesującego a nie zajmujecie się bzdetami
Jeszcze trochę a Pani Redaktor /pracuje podobno jednocześnie w dawnym Ośrodku Kultury w Poniatowej/ będzie opisywała, jaką to "kupkę" zrobiła Pani Burmistrz dziś rano - brązową, czy może zieloną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...