Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Posłanka Mucha szokuje: Starsi chodzą do lekarza dla rozrywki

Utworzony przez Wojtek, 2 lutego 2011 r. o 08:38
Wreszcie ktoś prawdę powiedział! Kilka razy widziałem jak emeryci i renciści stają od rana w kolejkach na pogawędkach i tworzy się sztuczny tłok, a gdy jest ich kolej to przepuszczają mówiąc "pan idzie. ja tak tylko posiedzieć przyszedłem." PARANOJA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO-prostu pusta jest jak wiadro. Wiatr hula we łbie bo nie ma mózgu. Od tego wina od Palikota w głowie jej sie lasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha ma rację !!! mimo ze uważam ja za bardzo złego reprezentanta Lublina to Sam będąc przedstawicielem medycznym codziennie widziałem wielu starszych symulantow towarzysko przychodzących męczyć lekarza opowieściami ze swojego życia ... a kolejka jak cholera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może już w PO myśli się o unicestfianiu emerytow i posłanka nie wytrzymała z wiadomością i przekazuje to jako wstęp????No niezle wychowana jest p.doktor.Niech nią chlubi partia i uczelnia,ktora jej dyplom daŁa!!!Zawsze twierdziłem oby uroda szła w parze z madrością.No coz to jest wizytowka hazardzistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma Pani Poseł rację operacja biodra to kosztowne przedsięwzięcie implant jest piekielnie drogi pakować go do organizmu który zaraz pójdzie do piachu jest delikatnie mówiąc nonsensem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hitler i stalin mieli podobne poglądy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie ktoś głośno o tym powiedział. Sam wielokrotnie widziałem jak staruszki na wizycie opowiadają lekarzom o swoim życiu tym samym przedłużając wizytę i czas oczekiwania na wejście do gabinetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele prawdy w stwierdzeniu o rozrywce. Na tej samej zasadzie ludziska snują się po różnych galeriach itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Mucha powiedziała 100% prawdy,może to brzmi nie medialnie ale tak jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani poseł też będzie kiedyś 85 latką i myślę,że od tego nieróbstwa w sejmie jej biodro wcześniej nadawać się będzie do wymiany a wtedy zobaczymy co powie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wielką nadzieję, że zarówno Pan Wojtek, jak i Pani Mucha doczekają czasów (dożyją w zdrowiu)kiedy to będą chodzić do lekarza dla rozrywki. Gratuluję dobrego zdrowia i możliwości ewentualnego leczenia w placówkach służby zdrowia dla elit i nie korzystanie z placówek finansowanych przez NFZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RKS-iak napisał:
PO-prostu pusta jest jak wiadro. Wiatr hula we łbie bo nie ma mózgu. Od tego wina od Palikota w głowie jej sie lasuje.
a na jakiej podstawie piszesz taki komentarz?Przcujesz w ochronie zdrowia lub domu opieki czy tylko słuchasz ojca Rydzyka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to niestety racja, wejdzie taka stara babka do gabinetu i siedzi 30 minut, bo musi sobie pogadać, a pozostałych krew zalewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ma świetą rację, po co emeryci i renciśsie wystają w kolejkach? bo nie maja co robić tak samo jest w banku, na poczcie PARANOJA im się wszędzie spieszy bo przecież są tacy zajęci siedzeniem przed tv i słuchaniem kazań w kościele. Stwarzają sztuczny tłum wszędzie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję Muchowej, żeby zaczęła teraz popierać eutanazję. W przypadku sukcesu - w pierwszej kolejności proszę potraktować Niesioła, Kutza, szczekające suki, Szczuki i tym podobne kompletnie bezwartościowe organizmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie w przychodni nie którzy już sie rejestrują w piątek bo wiedzą ze chorzy będą w poniedziałek. A jak się normalnie zachoruje to nie ma numerków na ten dzień. Są też starsi ludzie co są chorzy i potrzebują leczenia ale to mały procent. nawet znajomy mi opowiadał jak babka na rehabilitacji się nie mogła ruszać a przy wyjściu ze szpitala... zdążyła jedną nogą drzwi wejściowe przytrzymać żeby się nie zamknęły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedziała to, co wszyscy wiedzą, ale głośno nikt tego nie powie, bo raczej nie jest to popularne. A większość polityków będzie teraz udawała, że absolutnie taki problem nie istnieje, jakby się wczoraj urodzili...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętaj suko że jak będziesz stara to też możesz zachorować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mzl napisał:
Mucha ma rację !!! mimo ze uważam ja za bardzo złego reprezentanta Lublina to Sam będąc przedstawicielem medycznym codziennie widziałem wielu starszych symulantow towarzysko przychodzących męczyć lekarza opowieściami ze swojego życia ... a kolejka jak cholera
TO TRZEBA ZLIKWIDOWAC O POLOWE SZPITALI I O POLOWE OSRODKOW ZDROWIA. JELOPY JEDNE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M napisał:
Powiedziała to, co wszyscy wiedzą, ale głośno nikt tego nie powie, bo raczej nie jest to popularne. A większość polityków będzie teraz udawała, że absolutnie taki problem nie istnieje, jakby się wczoraj urodzili...
a wszystko w imię p@##ej politycznej poprawności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...