Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powiesił się w areszcie. Sąd niesłusznie ścigał go za 100 zł

Utworzony przez Leon H, 29 września 2012 r. o 19:12
Samobójstwo o 100zł?? To on chyba był jakiś psychiczny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 100zł to sąd go wysłał do kryminału (nie słusznie) i być może dla tej osoby to był szok na tyle wielki że popełnił samobójstwo. W polsce jest taka właśnie sprawiedliwość że zamyka się tych którzy mają niefart a prawdziwi przestępcy chodzą po wolności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leon H napisał:
Samobójstwo o 100zł?? To on chyba był jakiś psychiczny...
TAK ALE SĘDZIA,a sędziów jakich mamy to każdy POLAK wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i znów jak ze modny seryjny samobujca z czasów PO , kiedy to się kur...wa zakończy by byle bydło z poparciem partyjnym żyło ludzie uczciwi przymierali głodem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za 100 zl 5 dni??? ja za 700 dostalem 8 dni a za 800zl 15 dni. skad oni te przeliczniki biora??? chyba od swojego widzimisie. ja zona da to malo jak nieda to niech siedzi. co za prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hhhhhhhh napisał:
za 100 zl 5 dni??? ja za 700 dostalem 8 dni a za 800zl 15 dni. skad oni te przeliczniki biora??? chyba od swojego widzimisie. ja zona da to malo jak nieda to niech siedzi. co za prawo
To chyba ten pierdoła-wazeliniarz z Gdańska tak dzieli.bu.ha.ha.ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Józio Stalin wiedziałby co zrobić ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sprawiedliwość bardzo łatwo znaleźć – w słowniku, pod literą S."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panstwo powinno rodzinie wyplacic wielomilionowe odszkodowaniw i zadoscuczynienie, ktore powinno sciagnac z majatku winnych tej sprawy i skazac ich na kary pozbawienia wolnosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes sądy gdyby miał honor też powinien sie powiesić, ale że nie ma więc na to nie liczmy. No i w końcu dlaczego to nie ten baran sądowy płaci a my wszyscy jako podatnicy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawiedliwy napisał:
Prezes sądy gdyby miał honor też powinien sie powiesić, ale że nie ma więc na to nie liczmy. No i w końcu dlaczego to nie ten baran sądowy płaci a my wszyscy jako podatnicy ???
A słynny P. od złota, pracodawca Tuskowego premierowicza jakoś nie siedział a jaka kasę złoił. Ile to niby miał wyroków? Co za kraj?, Co za sprawiedliwość, Co za prawo?. Kiedy to bagno się skończy?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto mamy prawdziwy wymiar sprawiedliwości, jak długo miernoty prawne będą decydować o życiu i śmierci człowieka. Niedouczeni sędziowie i ich imunitet doprowadza do ich bezkarności i nieodpowiedzialności a klika sędziów zamiast ukarać sędziego za jego brak profesjonalizmu to go bronią. Bzdurne wyroki zdarzają się dość często i są bezkarne. Miałem włamanie do mieszkania i sędzia orzekł ,że włamania nie było, ponieważ był otwarty lufcik w oknie,tymczasem mam nowoczesne okna, które nie mają lufcików, ale dla deb***a sędzi to do niego nie docierało.Takich mamy przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości. Już na forum internetowym napisałem ,że w młodości poliliśmy komitety aby wywalczyć WOLNOŚĆ, czy na stare lata przyjdzie nam palić sądy i prokuratury aby wywalczyć SPRAWIEDLIWOŚĆ. Oto jest pytanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A słynny P. od złota, pracodawca Tuskowego premierowicza jakoś nie siedział a jaka kasę złoił. Ile to niby miał wyroków? Co za kraj?, Co za sprawiedliwość, Co za prawo?. Kiedy to bagno się skończy?.
Wszyscy sędziowie są Tuska,i grają dla niego,jeszcze długo nie będzie dobrze w tym dzikim kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emeryt napisał:
Oto mamy prawdziwy wymiar sprawiedliwości, jak długo miernoty prawne będą decydować o życiu i śmierci człowieka. Niedouczeni sędziowie i ich imunitet doprowadza do ich bezkarności i nieodpowiedzialności a klika sędziów zamiast ukarać sędziego za jego brak profesjonalizmu to go bronią. Bzdurne wyroki zdarzają się dość często i są bezkarne. Miałem włamanie do mieszkania i sędzia orzekł ,że włamania nie było, ponieważ był otwarty lufcik w oknie,tymczasem mam nowoczesne okna, które nie mają lufcików, ale dla deb***a sędzi to do niego nie docierało.Takich mamy przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości. Już na forum internetowym napisałem ,że w młodości poliliśmy komitety aby wywalczyć WOLNOŚĆ, czy na stare lata przyjdzie nam palić sądy i prokuratury aby wywalczyć SPRAWIEDLIWOŚĆ. Oto jest pytanie.
Takich pseudo-sędziów-chwastów,należy usuwać natychmiast,tylu młodych i rozgarniętych nie ma przecież pracy.Do pola z tym niereformowalnym komunistycznym betonem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A słynny P. od złota, pracodawca Tuskowego premierowicza jakoś nie siedział a jaka kasę złoił. Ile to niby miał wyroków? Co za kraj?, Co za sprawiedliwość, Co za prawo?. Kiedy to bagno się skończy?.
Lechu powiedział, że (w demokracji) od tego jest jest kartka wyborcza, a "batiuszka", że nie ważne ilu czy kto głosuje, a to, kto liczy głosy. Czyli: powszechne wybory na głównej szefa komisji wyborczej! [Zwycięzca sam sobie policzy głosy - w domu.]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani "sędzia " z Suwałk za 3 miesiące aresztu zażyczyła sobie 1.000.000 zł. /slownie : jeden milion/ a drugi sędzia nie mylić z instytucją SĄD/ zasądził TYLKO 300.000 zł / slownie : trzysta tysięcy/ czyli za dzień "odsiadki- 3.330 zł. TYLKO SIEDZIEC !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekarz za błąd odpowiada i prawnie i finansowo a ten Pan lub Pani jak??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak napisał:
lekarz za błąd odpowiada i prawnie i finansowo a ten Pan lub Pani jak??
A oni mają immunitet i WALI ich to wszystko,za nic nigdy nie będą odpowiadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...