Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poznań: Pijana kobieta wjechała pod pociąg. Wcześniej sama otworzyła rogatki

Utworzony przez Kikimora, 16 sierpnia 2010 r. o 21:34
Na myśl nasuwa mi się tylko jedno pytanie : czy to była blondynka ? Tyle głupoty i szczęścia zarazem ... Cofam pytanie. To musiala być blondynka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale się uśmiałam..Czy to byla blondynka? Na bank, i to nie farbowana A z drugiej strony, to zaradna babeczka z niej, no nie? Żadna przeszkoda nie jest jej straszna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba się wykazać szczytem pier***nięcia w mózg aby coś takiego wymyślić. Ja nawet jak bym miał 2 promile to bym nie wpadł na tak durny pomysł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę, jest się z czego pośmiać. Dziękujemy wam durni ludzie, durne nastolatki i durni pijacy, bohaterowie takich artykułów jak ten, że dzięki wam, my czytelnicy tego portalu mamy z czego się pośmiać.... he he he he h e....!!!! Chcemy jeszcze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...