Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożyczać w złotych, frankach, czy euro?

Utworzony przez zawirka, 6 października 2009 r. o 16:37 Powrót do artykułu
zdecydowalismy sie na złotowy z doplata w dombanku , bo jak chcielismy gdzies indziej, to niestety, ale były co chwile jakies problemy a w walucie, to trzeba juz w ogole miec dochod astronomiczny prawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja rozwazam zlotowy z doplata bo sie łapie, rozmawialam juz w open finance wstepnie i chyba sie niedlugo zdecyduje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy mozecie mi doradzic? oczywiscie CHF odpada, wiec szukam w PLN ale miejsca gdzie nie bede za moment zaskoczony zmiana oprocentowania etc. cos pewnego i z racjonalnym podejsciem, gdzie zaakceptuja to ze nie pracuje na etacie. mbank sie na mnie wypiol, pko bp tez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez zastanawiam się nad kredytem pod hipotekę, niewiem jaką walutę wybiorę. Narazie chodze po bankach i się dowiaduje... wy jaki bank byście doradzili?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dombank jest rzeczywiscie przychylny w stosunku do osob, ktore maja trudnosci w innych bankach, wiec warto sie tam wybrac, jezeli nie powiodlo sie w innych miejscach. patrza troche inaczej na potencjalnego klienta i nie musi on pracowac w budzetowce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli masz problem z otrzymaniem kredytu to wal śmiało do właśnie do dombanku. Z żoną wprowadzamy się za 2 miesiące i o dzieciach trzeba będzie pomyśleć, bo ktoś ten kredyt za 25 musi po nas spłacać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...