Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca w Niemczech. "Jak chcesz zarobić, to im daj albo zapłać"

Utworzony przez Anka, 20 listopada 2013 r. o 14:07
Na tej stronie możecie znaleźć informacje jak nie dać się oszukać  http://www.polonia-polacy.de/poradnik/nie-daj-sie-oszukac.html  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes,Generał,jakiś Tadzio = gówno.Są to polskie śmiecie i poprodukcyjne odpady,których w Polsce nikt nie chce.Ja na waszym miejscu zebrałbym świadków i założyłbym sprawę do sądu o krzywdy moralne oraz zawiadomiłbym organy ścigania.Są duże szanse na wyciągnięcie od nich odszkodowania.Bać się nie ma co, tylko trzeba dążyć do swojego celu,czyli do ich przykładnego ukarania.A jak będą straszyć to zawiadomić prokuraturę ,że miały miejsce grożby karalne. 
   
Prezes,Generał,jakiś Tadzio = gówno.Są to polskie śmiecie i poprodukcyjne odpady,których w Polsce nikt nie chce.Ja na waszym miejscu zebrałbym świadków i założyłbym sprawę do sądu o krzywdy moralne oraz zawiadomiłbym organy ścigania.Są duże szanse na wyciągnięcie od nich odszkodowania.Bać się nie ma co, tylko trzeba dążyć do swojego celu,czyli do ich przykładnego ukarania.A jak będą straszyć to zawiadomić prokuraturę ,że miały miejsce grożby karalne. 
swiadkow?na co?jestem tam juz czwarty rok i wiem jak jest naprawde.wiekszosc ludzi ktorzy pisza takie idiotyzmy przyjezdza tam z nastawieniem ze pojda na osiem godzin do pracy i to pod warunkiem ze nie bedzie padalo zarobia 100 euro dziennie a w nocy zrobia sobie imprezke.skonczyly sie juz te czasy ze jakas firma bedzie placila za piekne oczy.skoro jest tak zle to czemu w sezonie pracuje tam ok. 200 polakow i 500 rumunow?przyjedz zobacz a nie pisz takich idiotyzmow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu chodzi o Arensdorf, potwierdzam , dostep dozywnosci raz na tydzień. to obóz pracy. Ja tam wiecej nie pojade ,  Zarobki to około 25-40 euro po 12 godzinach pracy. w AKORDZIE!rotacja ludzi to około 30 procent  w ciagu 2 tygodni. Współczuje ludziom potrzebującym na chleb codzienny. Sred
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu tam znowu trzeba loda zrobić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu tam znowu trzeba loda zrobić ?
My  Słowianki, tylko obciąganie druta tłustym szwabom czy angolom nam pozostało, w najlepszym wypadku zmywak,do tego ten kaszubski żyd TO wszystko sprowadził,rozj ebały te czerwone,komunistyczne chamy wszystko,całe nasze państwo !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Havity to chyba największy debil Kretyn itp to Paweł Mazurek ksywa Mazi wielki Polak w Niemczech na kontrakcie mieszka gdzieś koło Zamościa w Katach Ale ja się dowiem gdzie tam jest tylko w porządku moim zdaniem Rolek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Havity to chyba największy debil Kretyn itp to Paweł Mazurek ksywa Mazi wielki Polak w Niemczech na kontrakcie mieszka gdzieś koło Zamościa w Katach Ale ja się dowiem gdzie tam jest tylko w porządku moim zdaniem Rolek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak czytam te wszystkie komeentarze to, aż się boję wyjeżdżać za granicę do nimiec, bo taki wyjazd mam właśnie w planach. już szukam ofert pracy, np. tu: ***zagraniczneofertypracy.pl/niemcy , ale się zastanawiam, czy w ogóle warto tam jechać. znam niemiecki, to myślałam, że mi łatwiej będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też z początku się troche bałem, ale na szczęście trafiłem na bardzo profesjonalną agencję pracy i od pierwszego dnia spałem już spokojnie :). ta agencja zatrudnienia za granicą to ***zeitmann.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...