Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownikom Biedronki założono czujniki. Firma sprawdza, jak pracują

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 grudnia 2017 r. o 09:20 Powrót do artykułu
Gdzie pochowały się feminazistki, gdzie jest kod?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Portugalii też tak macają pracownice?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eeee, myślałem że topless będzie. Duże zakupy bym zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic, tylko migusiem wysłać do Jeronimo Martens swoją aplikację na instalatora czujników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy akcja w Lublinie, cycka w Biedronce poszedłbym zobaczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To taki chwyt marketingowy ladna laska duze cyce no to gdzie staniesz do kasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do holtera nie trzeba zdejmować bielizny (biustonoszy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Gdzie pochowały się feminazistki, gdzie jest kod?
 Nigdzie, bo oni mają dobro zwykłego Polaka w *****. Im zależy tylko na obaleniu rządu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast instalować holtery, lepiej niech Biedronka opłaci kursy języka polskiego kasjerkom, bo ostatnio nie mogłam się w ogóle porozumieć "Pani rozumie, ja nie mówię po polsku. Przepraszam" - to było zdanie, które usłyszałam. Nie holtery, a szkolenia, kursy i godziwa płaca!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od takich badań to są badanie okresowe, czy kontrolne i pracodawca w każdej chwili może na nie skierować konkretnego pracownika do LEKARZA z którym pracodawca ma podpisaną umowę o profilaktyczną opiekę nad pracownikami. Zmuszanie pracowników do badań przez nie wiadomo kogo, kazanie im się rozbierać przy obcych ludziach to jest KARALNE, a praca nawet w biedronce to nie kara, tylko wolny wybór, zatem panie biedronka kary w postaci przymusowych badań niech pan sobie stosuje u siebie w domu. Oczywiście w ramach troski. Najwyraźniej biedronka to jakiś rodzaj obozu pracy, gdzie troskliwy ktoś decyduje co wolno, a czego nie i oczywiście dla dobra pracownika. KARYGODNE. Ludzie powinni wystąpić o odszkodowania na drodze cywilnej i porozmawiać z adwokatem, czy są przesłanki do postępowania karnego. Przestańcie się bać i dawać poniżać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie, kiedyś podjechałem moim BMW pod biedronkę. Zrobiło sie z tego powodu wielkie zamieszanie, każdy z zazdrością patrzył na moją furę...bezcenne. Wziąłem koszyk i ruszyłem po zakupy. Zapełniłem go po brzegi zakupami...wybrałem najdroższe wino, whisky, najdroższy ser itd. Kiedy podjechałem pod kasę wyciągnąłem mój portfel, pękał od nadmiaru banknotów, spojrzałem na kasjerkę, patrzyła na mój portfel z zazdrością i z wypiekami na twarzy....bezcenne...liczyła zakupy...rachunek opiewał na ponad 400 zł...dałem pięćset i powiedziałem, że reszta jest dla niej...była zakłopotana, wzięła te pieniądze, ja nie czekałem na resztę, wyszedłem...bezcenne...ludzie, warto dawać, ja mogę bo kasy mam jak małpa kitu, bezcenne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNAMIĘ BESTII ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobry pomysl, sam bym to założył swoim pracownikom, ale zamiast tego mam kij od szczotki bo tanszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do czego dochodzi niedugo zainstalują czujniki czy sie w pracy nie bzykają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosciu wozisz sie bmw i robisz zakupy w biedronce, beka z ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu z BMW jest mi ciebie żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może była zakłopotana dlatego, że pracownicy w supermarketach są rozliczani ile mają przy sobie gotówki przychodząc do pracy, wiec taki napiwek trafia do firmy...inaczej mogłaby być posądzona o kradzież i wylecieć z pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następnym razem weź mnie ze sobą na zakupy. Ewka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy noszeniu holtera wcale nie trzeba zdejmować stanika, ktoś tu bredzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...bo to 20 letnia bmwica po nimieckim lekarzu, co to plakal jak sprzedawal :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...