Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prawiedniki > Najechał na leżącego na jezdni

Utworzony przez 100 g., 21 grudnia 2007 r. o 14:08
Pijaku - na jezdni kładż się wzdłuż. Twoje szanse wzrosną !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak przed świętami ? Powinien przed zaśnięciem włożyć kamizelkę odblaskową !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko Sie Wyjaśni !!! czy Leżącemu Człowiekowi Spada But z Nogi ??!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo szokujace sa te komentarze poprzednikow;/;/ piszac takie teksty typu "pijaku" czy cos takiego nie zadja sobie chyba sprwy z tego co czuje rodzina, bliscy po takiej tragedii ;/ a pozatym nie wiadomo czy byl ash tak piany zeby tak to nazaywac;/;/;/ i czytajac poprzednie komentarze napewno nie bedzie im milo:((( ehm skladam kondolencje rodzinie poszkodowanego i wielkie wyrazy wspolczucia......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co ja slyszalem to on wcale nie byl pijany tylko mial chore serce i zaslabl ale nie wiem a po drugie z tego co wiem to ten klient nie kirowal tym pojazdem tylko tylko kobieta ktora z nim jechala a ona nie ma prawa jazdy a on byl pijany i nie byl w stanie prowadzic! I ludzie zastanowcie sie 3 razy zanim cos napiszecie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Wszystko Sie Wyjaśni !!! czy Leżącemu Człowiekowi Spada But z Nogi ??!!!!!
Czasami jest to możliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...