Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prawybory Dziennika Wschodniego. Zagłosuj na swojego kandydata

Utworzony przez Sylwiak, 1 października 2014 r. o 10:03 Powrót do artykułu
Nie no sms-y za ponad 2 zł,żeby zagłosować to śmieszne, powinna być jakaś darmowa sonda, bez przesady, mój głos ma P.Żuk, ale smsa nie będę wysyłała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tajemnicą poliszynela jest, że na chwilę obecną sondaże prezentują się tak: PiS 31% PO 25% KNP 7,3% Wspólny Lublin 6,8% Lubelska Lewica Razem 5,2% Ruch Narodowy 1%  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łeeeeeee... Ja myślałem, że to będzie jakaś ankieta online, a tu sresemesy trzeba wysyłać :P Nie bawię się w takie rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sądzicie że lepiej sobie tą sondę wsadzić w d......ę a nastepnie ogłosić wyniki juz za darmo a nie po 2,50 od łebka. Ciekawe na ilu lebków liczycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jakiesa prefiksy do miast, przeciez Lublin, Łęczna, Bełzyce, Krasnik maja prefix 81
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciel Dziennika Wschodniego,spółka Corner Media ma ogromne kłopoty finansowe,ale żeby w ten sposób szukać jeleni?Żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz miasta to bardzo ważne i odpowiedzialne stanowisko. Musi to być osoba wykształcona oraz rozważna. Powinna podejmować mądre decyzje. Jeśli musiałbym wybierać, kto ma zostać burmistrzem Goliny, Sanczo Pansa czy tytułowy Don Kichote z powieści Miguel’a de Cervantes, z pewnością byłby to Don Kichote. Po pierwsze, Don Kichote to człowiek ambitny. Ma swoje plany i wyznaczone cele, które za wszelką cenę chce spełnić. Chciał on zostać sławnym rycerzem i robił wszystko żeby tak się stało. Bohater także dowiódł, że jest uczciwy i szlachetny. Zawsze był dla ludzi pomocny i miły. Kolejnym moim argumentem jest to, iż Don Kichote jest człowiekiem posiadającym idee i marzenia, a to również jest ważne, gdy pelni się rolę burmistrza. Jego marzeniem było to, żeby naprawić świat i wytrwale do tego dążył. Postać jest także kimś odważnym, gdyż nie bał się wiatraków które w jego oczach były potworami. Zawzięcie z nimi walczył i nie poddał się nawet wtedy, gdy to one zadały mu cios. Myślę, że Sanczo Pansa również ma kilka cech, dzięki którym mógły być dobrym burmistrzem. Bohater jest realistą. Żyje teraźniejszością i twardo stąpa po ziemi. Mimo tych zalet uważam, że to Don Kichote byłby lepszym burmistrzem. Sanczo Pansa jest materialistą i troszczyłby się tylko o własne dobro. Zdecydowanie sądzę, że to Don Kichote mógłby pełnić rolę burmistrza Goliny. Jest honorowy i szlachetny, troszczyłby się o dobro miasta. Idealnie nadaje się do tej roli.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Krasnobrodzie się strażacy modlili, żeby pozostał dotychczasowy.:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Modliborzyce!!!!!!!!!!   :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... no pseudo agencje PR-owo reklamowe wyciągać Kasę od przyszłych radnych a wówczas i nasz dziennik zarobi. Kurier dostał pieniądze od miasta to pewnie zrobi pra-wybory za kliknięcie. Zresztą sami zainteresowani już oddali głosy. Szkoda że nasze społeczeństwo nie ma z kogo wybierać sami partyjniacy. A mówili że tak tylko robi PZPR ale to co robiono wtedy to .. pogodna piosenka.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Piaskach sms-a  na Pana Cholewę wysłał pewnie sam Pan Cholewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie tzw. prawybory niczemu nie służą prócz manipulacji wyborcami. Wynik organizatorzy zrobią jaki zechcą, a ludzie to odbiorą "na tego kandydata dużo ludzi glosuje, to i ja zagłosuje" albo "na tego kandydata prawie nikt nie zagłosował, więc oddany na niego głos, to stracony głos. Więc lepiej zagłosuje na innego". Jesteśmy uczestnikami takich manipulacji już nie po raz pierwszy. Nasuwa się pytanie: kiedy powiemy temu dość i kiedy takie praktyki zostaną prawnie zabronione?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi pieniędzy na tych"wybrańców"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe.... Redakcja liczy na sms-y  szczególnie od rodzin kandydatów :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Koszt jednego SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT. Z jednego numeru telefonu można wysłać dowolną liczbę SMS-ów." - Co za bezczelność. Nie dość, że nie wiem czym uzasadniony tak wysoki koszt smsa (powinno być max 0,50zł), to niemal wprost napisali, że tu chodzi o zarobek, a nie o rzetelność głosowania (podkreślenie, że z jednego numeru można wysłać dowolną liczbę smsów, co oznacza, ze kandydat, który zechce dużo zapłacić wygra). W moich oczach dziennik wschodni sięgnął właśnie dna. Idźcie lepiej butelki zbierać, skoro tak biednie macie, że musicie z zarobkiem na smsach kombinować! DNO! DNO i DWA METRY MUŁU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Tajemnicą poliszynela jest, że na chwilę obecną sondaże prezentują się tak: PiS 31% PO 25% KNP 7,3% Wspólny Lublin 6,8% Lubelska Lewica Razem 5,2% Ruch Narodowy 1%  
Sądaż zbierany pog kościołami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chełmie kandyduje również Pan Józef Górny, dlaczego nie ma możliwośći oddawania głosu na niego ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Ryk też nie ma wszystkich kandydatów np.Pani Magdy Woźniak.Jak mam oddać na nią głos?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to niczemu nie służy poza tym aby dziennik zarobił. I znowu kolejna plebiscyt zagłosujcie jeszcze na top menadżera, taniec z VIP ami etc. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać po ilości oddanych głosów, prawie wszyscy mają ten głupi pomysł DW głęboko w poważaniu. Szukajcie sobie NACIĄGACZE innych sposobów na wyłudzanie pieniędzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...