Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Premier: "Zapewniam, że wypełnimy nasze zobowiązanie"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 lipca 2017 r. o 20:48 Powrót do artykułu
Czy ktoś jeszcze wierzy Pani Premier i czerwonym paskom w TVPinfo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politycy Prawa i Sprawiedliwości przedstawiają się jako bohaterowie, którzy nigdy nie dali się systemowi komunistycznemu uwikłać w działalność w PZPR. Ale to nieprawda, bo w szeregach partii są byli członkowie PZPR i przybudówek. Tacy jak europoseł Zbigniew Kuźmiuk. Jak polityk tłumaczył się z członkostwa w ZSL? Niezbyt przekonująco. Na początek wytarty slogan: "Od nikogo nie można wymagać bohaterstwa". Ale politycy Prawa i Sprawiedliwości wymagają, bezlitośnie tropiąc jakiekolwiek powiązania swoich politycznych konkurentów z PRL. Ale tylko konkurentów, bo w swoich szeregach mają członków PZPR lub przybudówek. itd. Nie chce mi sie tu wszystkich wypisywać Piswców PZPRowców, masz internet szukaj wroga, Tak w PO też by sie paru znalazło ale tam sie tak nie wybielają, zresztą co mnie PO, PiS miał być lepszy i kompetentniejszy a każdy widzi co jest ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się za PiS podniesiono VAT, ucięto zasiłek pogrzebowy i dla bezrobotnych, upadają dziesiątkami firmy budowlane...itd. A to tylko niektóre informacje z TVN 24h kłamstw na dobę. Wybrałem PiS i spełniają swe obietnice. Mi to pasi, a lemingom nie. Co do postkomunistów w PiSie... czy oni działają obecnie na szkodę Polski? Popatrz na działania nowoczesnych.PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wycie pisobolszewii - bezcenne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie a jacy to POLACY popierają PIS i te chore reformy bo ja takich nieznam Pani Premier powinna uszanować orędzie Prezydenta i nie gadać głupot tych samych wkoło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten styl oskarżeń kierowanych pod adresem sędziów i cała związana z tym demagogia przypomina mi ponure czasy nie tak odległej historii, gdy wystarczyło znaleźć osobę, bo oskarżenie już było, więc to orędzie pani Szydło zionęło nienawiścią, demagogią i prostactwem myślenia, jeśli udało by się z sądami następni w kolejce do dobrej zmiany byliby nauczyciele, lekarze, itd. też w podobnym prostackim trybie oskarżani i reformowani nocą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Prezydencie lepiej późno niż wcale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani premier wyraziła się bardzo mądrze. Chore prawo, ustawy to były i są jeszcze. Jeśli nie znasz nikogo popierającego działania obecnego rządu (80% poparcia) to mało wiesz na temat polityki. Waszym nadrzędnym celem jest obalenie rządu, a nie reformy. PAD powiedział "od obalania rządu są wybory"- ale i tą drogą nic nie uzyskacie- może tylko jedno, ośmieszenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd mi za pOLSKĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądre reformy tak, łamanie prawa - NIE!!! Dla pani premier tylko Trybunał Stanu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ajjj broszka zapewne ty dostaniesz najbardziej po tyłku za rządy kaczora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Pani premier wyraziła się bardzo mądrze. Chore prawo, ustawy to były i są jeszcze. Jeśli nie znasz nikogo popierającego działania obecnego rządu (80% poparcia) to mało wiesz na temat polityki. Waszym nadrzędnym celem jest obalenie rządu, a nie reformy. PAD powiedział "od obalania rządu są wybory"- ale i tą drogą nic nie uzyskacie- może tylko jedno, ośmieszenie.
 Najnowsze badania na zlecenie tvpiSS wskazały na 120% poparcia !! Wy sami chyba nie wierzycie w to co piszecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten bełkot broszki nie godnej funkcji woźnego w Sądzie jest na ukończeniu bo dalej fałsz kłamstwo i obłuda nikogo nie interesuje. Czas zbierać graty i do Brzeszcz niszczyć dalej i zadłużać biedną gminę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISowska marionetka do Brzeszcz i to jutro!!!!! PIsowska sekto Wasz koniec bliski pokazal WAm dudus gdzie wasze miejsce!!!!!!! Pokazali Wam ludzie/ lewaki/ kanalie mordy zdr. Pokazemy w wyborach. Jak jeszcze nie pomoze oj.borowik kleska .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straSZYdło chce przebić swego guru w pluciu jadem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...