Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ten tryb ułaskawienia to niedobry sygnał, jaki daje prezydent społeczeństwu "SPRAWIEDLIWOŚĆ MUSI BYĆ PO NASZEJ STRONIE" - nadal "Sami Swoi"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że od orzekania winy są sądy a nie partie polityczne. Prezydent zrobił z siebie błazna. Chociaż swoim postępowaniem potwierdził winę Kamińskiego. Bo ułaskawia się ludzi winnych! A Kamiński jako skazany za przestępstwo umyślne nie mógłby piastować jakiegokolwiek stanowiska w urzędach państwowych, nawet referenta w gminie! I ta partia ma w nazwie prawo i sprawiedliwość? G... prawda! Tu obowiązuje zasada TKM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proces polityczny i tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Prezydent bardzo dobrze zrobił, ponieważ do więzień nie należy wsadzać policjantów, tylko złodziei. A, że przy okazji napluł salonowi w buzię, tym bardziej mi się jego decyzja podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Duda ! na to czekali prawdziwi Polacy , stop korupcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam te komentarze to widzę dno polskiego społeczeństwa , które dało się omamić obietnicami , a ci co tak zapalczywie bronią pisu to robią to nie dla sprawiedliwości tylko dla siebie bo liczą na stołki to tu to tam i jak je dostaną to nepotyzm i kumoterstwo wcale nie będzie im przeszkadzać. Taka jest smutna prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afera gruntowa wymyślona w otoczeniu Leppera by się go pozbyć i przejąć władzę w Samoobronie po co bicie piany obok sprawy i mieszanie ludziom w głowach ale to sposób na nieznalezienie winnych z czasie się to wyjaśni jak Klewki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siusiek nie prezydent. Ten cały pis to wielkie bagno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krótko mówiąc, to nie prezydent, to Duda z pisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aavvvvvvvvvv
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż - ręka rękę myje... Pytanie, czy od tego obie czyste? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie chcieli pozbyć się Leppera bo za dużo wiedział mówił społeczeństwu prawdę i dla pisu był zagrożeniem nieważne było że chciał dobrze ważne by przejąć władzę i WYKONCZYĆ innych. Tak właśnie działa pis , polaczki już zapomnieli bo to samo pis robił 8 lat temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proces był POlityczny a Kamińskiego specjalnie skazano! Bardzo dobrze że Duda ułaskawił!
Tak właśnie Duda czyni "cuda" , a taki motłoch jak ty rży ze szczęścia. Wg tego fircykowatego prezydenta to nie zawisłe sądy postawiły temu łotrowi zarzuty na podstawie czego pytam ?. A skoro ten łotr kamiński jest niewinny to po co było ułaskawiać niewinnego ? Tak Pisdowso-PRLowskie  nieudaczne chamy właśnie wyobrażają sobie rządzenie . Żenada !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny w kolejce Dubieniecki, może i Gil i reszta pedofilów w sukienkach, wszak PIS ma poparcie kleru, to trzeba się odwdzięczyć, żeby już nie dochodziło do sytuacji, że tylko śmierć oskarżonego (Wesołowski) może zakończyć śledztwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to mamy okres nowości w polskiej polityce. Wielkie zmiany :) P.S osobiście tylko czekałem aż Kamińskiego zakują w kajdanki, trochęsię wkurzyłem na jego stołek. No dobra, przyznam, że nawet bardzo. Nie powinno tak to wyglądać, coraz marniej widze moj glos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Beata Sawicka ZNOWU PŁACZE w sejmie?! HEHEHEHHHEEEE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Prezydent bardzo dobrze zrobił, ponieważ do więzień nie należy wsadzać policjantów, tylko złodziei. A, że przy okazji napluł salonowi w buzię, tym bardziej mi się jego decyzja podoba.
Jak nazwać człowieka, który pluje innym w buzię? Czyli co, policjant może łamać prawo? Do więzień należy wsadzać ludzi z wyrokami. Wiem, że prawie wszyscy więźniowie twierdzą, że skazano ich za niewinność, podobnie jak Kamińskiego, który wraz z kolegami zaszczuł Leppera. Nie może jednak być tak, że sutanna, mundur, legitymacja partyjna itp. chronią od odpowiedzialności karnej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak skończyła się sprawa sprzedaży WILLI KWASNIEWSKICH w Kazimierzu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że od orzekania winy są sądy a nie partie polityczne. Prezydent zrobił z siebie błazna. Chociaż swoim postępowaniem potwierdził winę Kamińskiego. Bo ułaskawia się ludzi winnych! A Kamiński jako skazany za przestępstwo umyślne nie mógłby piastować jakiegokolwiek stanowiska w urzędach państwowych, nawet referenta w gminie! I ta partia ma w nazwie prawo i sprawiedliwość? G... prawda! Tu obowiązuje zasada TKM!
Jakie sądy ? czerwone? Należy zrobić weryfikację sędziów i prawników bo ta czerwona banda nie przestanie rządzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że od orzekania winy są sądy a nie partie polityczne. Prezydent zrobił z siebie błazna. Chociaż swoim postępowaniem potwierdził winę Kamińskiego. Bo ułaskawia się ludzi winnych! A Kamiński jako skazany za przestępstwo umyślne nie mógłby piastować jakiegokolwiek stanowiska w urzędach państwowych, nawet referenta w gminie! I ta partia ma w nazwie prawo i sprawiedliwość? G... prawda! Tu obowiązuje zasada TKM!
Jakie sądy ? czerwone? Należy zrobić weryfikację sędziów i prawników bo ta czerwona banda nie przestanie rządzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...