Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Próbny egzamin gimnazjalny 2012: Humanistyczny - j. polski, historia, wos (arkusze, odpowiedzi)

Utworzony przez Fryta, 7 grudnia 2011 r. o 09:39
Banał, 1 błąd napewno. MC Knur pozdrawia Lublin - 36 % z angielskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wpis usunięty
Ostatnio edytowany 7 grudnia 2011 r. o 15:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na FB mówią co było na egzaminie wpis usunięty
Ostatnio edytowany 7 grudnia 2011 r. o 15:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale trudne były te pytania. Chyba najgorszy był WOS. Pytania były podchwytliwe. Rozprawka była ciężka. Trzeba było na podstawie "Dziadów" napisać, co to znaczy być człowiekiem. Mieliśmy się też odnieść do innych lektur. W czwartek na pierwszy ogień pójdzie matematyka i przedmioty przyrodnicze w piątek jeszcze języki obce ufffff http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1191575,probny-egzamin-gimnazjalny-2011-2012-polski-historia-wos,id,t.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie był taki trudny, szczególnie część humanistyczna mam jakieś 2-4 błędy, nie więcej ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MUAHAHAHHA Test był ogl. łatwy, przynajmniej dla mnie Z tego co mi wiadomo to zje*ałam pytanie z historii,a konkretnie to, co był tekst i trzeba było zaznaczyc jaka to religia Zaznaczyłam prawosławie, a miało być niestety kalwinizm x)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z jakiego to bylo wydawnictwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...