Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Profesor KUL: Muzyka Jacksona jest demoralizująca

Utworzony przez STYX, 27 czerwca 2009 o 21:52
Jak to się dzieje,ze państwo polskie finansuje taką wylegarnię deb***izmu jak KUL ????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Żal mi cię głupolu !!!!
0
żeby o czymś dyskutować ,to trzeba się na tym czymś znać.to dotyczy też profesorów.
0
...a w kiblach burdel, znaczy się ostre rżnięcie, zużyte kondomy i lecące bluzgi na katojebliwej uczelni to nikogo nie rażą ?
0
"Profesorowi" katolickiej uczelni nie przystoi dwa dni po śmierci kogokolwiek ocenienia człowieka jako "przekazującego demoralizujących, treści lewicowych, i to w sposób zdecydowanych". Zmarł CZŁOWIEK i trzeba ludzkiego podejścia do Jego tragedii. Trzeba mieć ograniczony umysł żeby mówić i myśleć w taki sposób. WSTYD!
0
Gardzę takimi ludźmi jak Jaroszyński, KUL powinien się ich wstydzić! A Jackson niech spoczywa w pokoju. Odszedł wielki artysta.
0
Pewnych rzeczy nie wypada choćby studiować na KUL. pieczątka z każdego pierwszego piątku miesiąca by móc zaliczyć semestr to porażka, tak samo obowiązkowa ,,ekonomiczna myśl JPII'' na ekonomii to porażka.
0
Komputery zbłądzuły pod strzechy, nie przykryje tych strzech i dwadziescia pięter bloku. Jeżeli Dziennik jest lekturą dla takich jak wyżej komentujący to ja dziękuję, czytałem ostatni raz.
0
lubelak napisał:
Komputery zbłądzuły pod strzechy, nie przykryje tych strzech i dwadziescia pięter bloku. Jeżeli Dziennik jest lekturą dla takich jak wyżej komentujący to ja dziękuję, czytałem ostatni raz.
TO CZEŚĆ!!! xD
0
Jak muzyka moze byc demoralizujaca? Jak ktos kto reprezentuje Kosciol Katolicki moze wypowiadac sie na temat muzyki, lub na jakikolwiek temat niezwiazany z kosciolem?
0
Niechajby ten ignorant Jaroszyński "usłyszał" słowa śpiewane przez Michaela w piosenkach np. w The earth song, we are the world czy They don't care about us. Nie rozumie durne stworzenie że człek wspomniany niósł dobro na swych ustach. Ale nic to. Nie usłyszy on ich. Ten Lepper KuLowski. JankoChanowski
0
panie jaroszyński (...)
Ostatnio edytowany 28 czerwca 2009 o 00:01
0
współczucie dla studentów tego pseudo profesora....
0
tak wygląda miłość blizniego lansowana w chrześcijaństwie , żenujace
0
I tacy są właśnie profesorowie KUL - dzisiaj opluwają Michaela, a za kilka dni będą nadawac doktorat honoris causa gloryfikatorowi morderców polskich dzieci na Wołyniu - Juszczence !
0
Przepraszam za tego profesorka-śmiecia.
0
jaki profesor taka wypowiedź
0
lubelak napisał:
Komputer to Ty dopiero zobaczyłeś analfabeto. he he he zbłądzuły !!!!!!!! To ty chyba zbłądzułyś he he he
0
HA HA Z NIEGO TAKI PROF JAK Z KACZYNSKIEGO cytat ze strony kul: "dr hab. Piotr Jaroszyński, prof. KUL" PROF KUL haha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! umyj sie facet!
0
Jakie społeczeństwo tacy idole...
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: