Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Program TV: Filmowy weekend 23-25 czerwca. Co warto zobaczyć?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 czerwca 2017 r. o 21:56 Powrót do artykułu
a może coś przeczytać a nie tylko wlepiać galy w tv całkowity upadek intelektualny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bądź spokojny. Telewizyjni bossowie mocno pracują nad tym, by wyłączyć telewizor. Same powtórki i brak premier. Przepraszam na PULSie z pewnością dumnie będzie widniał napis PREMIERA, chociaż film setny raz wyświetlany był w TVN lub Polsat. Jednym słowem obecnie w telewizji jedynie można obejrzeć PREMIEROWE reklamy?! Dlatego ja korzystam z internetu. Skoro TV dyma widzów, to ja dymam TV ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jak ja nie mam telewizora to co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie masz telewizora, to sobie kup. Można też otrzymać gratisa z elektrośmieci wystawianym przez ludzi przed domy, czasem bardzo dobrych. No ale trzeba się pofatygować i złoma odebrać, choć mało komu się cokolwiek chce zrobić (najlepiej jakby telewizor SAM przyszedł do domu :-) ). Warto przypomnieć też o konieczności zapłacenia abonamentu. Nie ma nic za darmo :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...