Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protest rolników. Blokują drogę Siedlce-Terespol (wideo)

Utworzony przez qwerty, 2 lutego 2015 r. o 17:00
Jak czytam te niektóre wypociny to mam ochote jednego z drugim ukatrupić. Jak można byc tak głupim i takie głupoty pisać! A zgaduję że to miastowi piszą co nie mają pojęcia jak jest w rolnictwie tylko patrzą na maszyny i dopłaty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysłać ich na wieś bo nie mają pojęcia o życiu i pracy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYŁEM W SZAJCARII ROK TEMU, TAM W SKLEPACH JABŁKA SĄ SZWAJCARSKIE, MIĘSO SZWAJCARSKIE, MLEKO SZWAJCARSKIE - OGÓLNIE ŻĄD WSPIEWA SWOICH I MAJA ONI ZAPEWNIONY ZBYT. U NAS MIESO SPROWADZAMY Z DANII, NABIAŁ Z NIEMIEC.... ECH SZKODA GADAĆ .... SZWAJCARSKI ROLNIK SIĘ NIE BOI O ZBYT.. ZAWSZE SPRZEDA TOWAR W SZWAICARII
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam te niektóre wypociny to mam ochote jednego z drugim ukatrupić. Jak można byc tak głupim i takie głupoty pisać! A zgaduję że to miastowi piszą co nie mają pojęcia jak jest w rolnictwie tylko patrzą na maszyny i dopłaty...
To są bojówki POlszewii które całkiem niezłą kasę dostają od tej żydokomuny za sianie fermentu,nienawiści,również na tym forum,tak że się nie bulwersuj a rób swoje,nie przejmuj się deb ilami z pod znaku PO,przyjdzie czas rozliczeń i te komuchy POjadą na butach !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem gorycz rolników, ale nie powinni protestować na drogach, tylko w Brukseli albo pod Sejmem. Dlaczego ja mam być poszkodowany Waszymi działaniami? Co takiego Wam rolnikom zrobiłem??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem gorycz rolników, ale nie powinni protestować na drogach, tylko w Brukseli albo pod Sejmem. Dlaczego ja mam być poszkodowany Waszymi działaniami? Co takiego Wam rolnikom zrobiłem??
Między innymi CYCU to i dla ciebie walczymy o lepsze jutro,sam du py nie ruszysz,bo jaja za ciężkie ? czy torba zrośnięta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem gorycz rolników, ale nie powinni protestować na drogach, tylko w Brukseli albo pod Sejmem. Dlaczego ja mam być poszkodowany Waszymi działaniami? Co takiego Wam rolnikom zrobiłem??
Fatalnie kiedyś zagłosowałeś [ wybrałeś ]  dlatego teraz tak !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYŁEM W SZAJCARII ROK TEMU, TAM W SKLEPACH JABŁKA SĄ SZWAJCARSKIE, MIĘSO SZWAJCARSKIE, MLEKO SZWAJCARSKIE - OGÓLNIE ŻĄD WSPIEWA SWOICH I MAJA ONI ZAPEWNIONY ZBYT. U NAS MIESO SPROWADZAMY Z DANII, NABIAŁ Z NIEMIEC.... ECH SZKODA GADAĆ .... SZWAJCARSKI ROLNIK SIĘ NIE BOI O ZBYT.. ZAWSZE SPRZEDA TOWAR W SZWAICARII
Ja kupuje polskie produkty (poza cytrynami i bananami)w malym osiedlowym sklepie lub u gospodarzy ktorzy przyjezdzaja na osiedlowy targ.Bronisz rolnikow a to oni kupuja ruski wegiel,chinskie ciuchy,zachodnie traktory,wschodnie papierosy bez akcyzy,Rolnicy zrobili sie wygodni duzo maszyn usprawnilo i ulatwilo ciezka prace na ziemi,przez to szerzy sie proceder przepisywania ziemi mlodym stary na rente dalej pilnuje gospodarki a mlody na krusie do roboty do miasta i  zaniza stawki wiem bo konkuruje z takimi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
> to panstwo polskie powinno zapewnic rolnikom stabilizacje cenowe < Oczywiście także każdemu rzemieśnikowi w Polsce każdemu usługodawcy itp "państwo" powinno zapewnić stabilizację cenową a także ubezpieczyć na zasadach KRUS. Co do żywności to tak jak węgiel w razie potrzeby przyjedzie z zagranicy. Proponuję by dotację tegoroczną z Unii na rolnictwo (ok 25 mld) przeznaczyć dla potrzebujących np domy dziecka, stypendia dla biednych a dobrze uczących się dzieci, dla osób niepełnosprawnych itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
> to panstwo polskie powinno zapewnic rolnikom stabilizacje cenowe < Oczywiście także każdemu rzemieśnikowi w Polsce każdemu usługodawcy itp "państwo" powinno zapewnić stabilizację cenową a także ubezpieczyć na zasadach KRUS. Co do żywności to tak jak węgiel w razie potrzeby przyjedzie z zagranicy. Proponuję by dotację tegoroczną z Unii na rolnictwo (ok 25 mld) przeznaczyć dla potrzebujących np domy dziecka, stypendia dla biednych a dobrze uczących się dzieci, dla osób niepełnosprawnych itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROLNICY-BOGACZE UTRUDNIAJĄ LUDZIOM ŻYCIE .PRZYJECHALI BOGACZE TRAKTORAMI PO 600 tyś, złotych . Otrzymują dotacje z naszych ciężko wypracowanych podatków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROLNICY-BOGACZE UTRUDNIAJĄ LUDZIOM ŻYCIE .PRZYJECHALI BOGACZE TRAKTORAMI PO 600 tyś, złotych . Otrzymują dotacje z naszych ciężko wypracowanych podatków
Twoje podatki,jężeli je płcisz  JASIU to idą tylko na pizzę i cygara dla sikorskiego,ty dalej zapier dalaj i się nic nie odzywaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś moi teściowie (rolnicy) nie strajkują. Niektórym się chyba nudzi. Żeby rolnicy rolnikom blokowali drogi, to przesada. Niech blokują urządy, to może kogoś z rządu to obejdzie. A nie nękają niewinnych ludzi. Warszawę lepiej blokować, wtedy może to coś da. Mimo, że sama mieszkam w Warszawie, to myślę, że strajki tu byłyby sensowniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś moi teściowie (rolnicy) nie strajkują. Niektórym się chyba nudzi. Żeby rolnicy rolnikom blokowali drogi, to przesada. Niech blokują urządy, to może kogoś z rządu to obejdzie. A nie nękają niewinnych ludzi. Warszawę lepiej blokować, wtedy może to coś da. Mimo, że sama mieszkam w Warszawie, to myślę, że strajki tu byłyby sensowniejsze.
STRACH ich sparaliżował,ja gdybym takich miał to od razu do piachu lub studni,czekają aż się Qurwa za nich wszystko ,samo zrobi !!!!  ech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...